1. leht 3-st

Vabatahtlik annetus

Postitatud: 13 Apr 2010, 18:57
Postitas admin
On tulnud ettepanekuid luua foorumis vabatahtlike annetus.Miks mitte proovida seda,kõik annetajad saavad foorumis avalikustatud ja kõiki hoitakse kursis. See on kõigile vabatahtlik ja annetused on mõeldud ainult foorumi huvides(reklaam,auhinnad,foorumi kuumaks jne).
Mida arvate teie sellest?

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 13 Apr 2010, 19:32
Postitas flaier
Ega eestlane üldiselt kerge käega raha välja andma ei kipu. Kui teha lihtsalt annetus, et foorumi hostingu eest tasuda, siis arvan , et selle summa saab kuupõhiselt ikka kätte. Niipalju arvan ikka fänne olevat. Päris tasuliseks foorumit kindlasti teha ei saa, siis ongi siin ainult tippajal 3 inimest. Kui plaanida väikest auhinnajagamist ja selle heaks raha küsida, siis tekib küsimus, et kes võib auhinnale kui sellisele pretendeerida, kas kõik või siis ainult annetajad. Muidu võib juhtuda, et mõni maksab heas usus pappi, teine kes pennigi pole kulutanud saab kah auhindadest suus rasvaseks. Seda saaks aga juba võistluse/viktoriini reeglitesse kirja panna, kas on avatud kõigile või siis ainult heategijaile. Kuna sellist foorumit rohkem ei ole, siis arvan, et näiteks meie logoga või sloganiga(kui ta tuleb) t-särgid, kruusid ja muu säärane võiks isegi netioksonitel või kasvõi e-bays kaubaks minna. Maailm on friike täis, kes on nõus mingi imeliku maa imelikus keeles kirjutatud paari sõna eest raha välja käima. Eks selleks peame foorumit edasi arendama ka visuaalse väljanägemise osas, et sellised särgid-kruusid oleksid ostjale ahvatlevad. Sellest saakski uue võistluse korraldada - kes disainib parima särgi. Nii et kõik kes vähegi visuaalgraafika programme valdavad andku tuld. Auhinnaks ongi omaenda disaintoode, numbriga 001. Just rariteetsusele tulebki rõhuda ja muidugi väljanägemine on ka tähtis. Ok, läksin teemast mööda nüüd väheke, lõpetuseks seda, et vaatamat rasketele aegadele, foorumile ikka midagi poetaks.

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 13 Apr 2010, 20:06
Postitas admin
Foorum ei lähe mingil juhul tasuliseks ja see on kõik vabatahtlik. Ja need logoga särgid ja kruusid on vägagi hea idee :Thumb .

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 13 Apr 2010, 20:40
Postitas Sens
Kindlasti on väärt mõte. Olgem ausad, kõik maksab ja kui me tahame viia foorumit tasemelt veel kõrgemale peab ka teatuid investeeringuid tegema. Foorumi tasuliseks muutmine on mõeldamatu. Aga jutt käib ikka vabatahtlikkest annetustest. Mitte auhinnafondi sissemaksetest.
Kindlasti ennustused, viktoriinid jne. mille eest saaks ka käega katsutavaid auhindu pälviksid ka palju suuremat tähelepanu. See hooaeg hakkab vaikselt otsa saama, aga meil on hulk aega et läbimõelda ja arutada kõike järgneva hooajaga ja edaspidise foorumi tegevusega seonduvat.
Flaier postitas juba päris häid mõtteid.
Ei ole ka mul kerged ajad, aga võin täitsa mõned õlled kuus joomata jätta. ;)

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 13 Apr 2010, 21:29
Postitas manalamees
aitan kindlasti,mulle meeldib see foorum ja inimesed,kes sellega tegelevad.selge on see,et kôik maksab,nii et panen ûritusele ôla alla

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 13 Apr 2010, 22:34
Postitas kukoc
Vastavalt võimalustele tahan kindlasti aidata.

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 13 Apr 2010, 22:36
Postitas sponsa
Minagi võiks mingi sümboolse summa anda. tegu siiski päris suure tööga. Sens siia kindlasti päris palju aega ja närvi kulutanud.

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 14 Apr 2010, 10:39
Postitas bruins
Olen kindlasti nõus aitama!

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 29 Mai 2010, 13:25
Postitas Pens...
Im in! :Vic

Re: Vabatahtlik annetus

Postitatud: 15 Okt 2010, 18:09
Postitas Pläk
Annetaks ka! Mis on kontonumber?