Ideed / Ettepanekud

Ideed ja ettepanekud, üldinfo, teadaanded

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals
Kontakt:

Re: Ideed / Ettepanekud

Postitus Postitas admin » 06 Jaan 2011, 11:47

Samuti peaks olema pealehel teema, kuhu foorumi külalised saaks oma küsimusi esitada kôike hokit puudutava kohta. See hoiab ära, et tehakse end liikmeks vaid selleks, et küsimus esitada ja vastuse saamisel enam foorumit kunagi ei külastata.
Mis teised arvavad?
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas flaier » 06 Jaan 2011, 21:01

Eks see aeg vist hakkab tasapisi sinnamaale jõudma, et peame hakkama väikest viisi korrektuure sisse viima küll. Seda teemade arengu asja kohta olen ise ka juba üksjagu vingunud, kas mõni kandev idee kah selles asjas on, see jäägu juba teiste otsustada. Eks probleem ole ka selles, et ise seda foorumit pea tema sünnist saati näinuna oskan neid asju juba laksust õigest kohast otsida. Kui lihtne ja loogiline see süsteem uutele tulijatele on, ei oska kaasa rääkida. Neid "surnud hingi" on muidugi üksjagu palju. Üks põhjustest on ka see, et kuni mingi ajani ei saanud foorumit lugedagi, ilma et oleksid end ära registreerima pidanud. Pärast selle asja ära muutmist on ka uusi liikmeid vähem hakanud juurde kogunema. Eks neid kustutama peab muidugi hakkama, on selliseid kelle ainukesed postitused jäävad olümpiaturniiri aega, samas olen täheldanud ka seda, et on liikmeid, kes ei ole postitanud kordagi veel, aga käivad regulaarselt ikkagi asja kaemas ja lugemas. Selliseid tegelasi päris ära kustutama ei tormaks. Hurooni ideesse, et teha siia üks avatud teema, kus kõik võivad küsida, suhtun pooldavalt igal juhul. Aga, ega see nende uute surnud hingede juurde tekkimist nagunii ei peata. Seega, võtaks õige miski aeg ette ja teeks esimese asjana selle kasutajate listi lühemaks. Mingil pühapäeva pärastlõunal kasvõi, kui pead on juba parandatud ja näpud klahvidele jälle pihta saavad.
Pilt

Kasutaja avatar
Pläk
top line
top line

Postitus Postitas Pläk » 12 Jaan 2011, 21:41

Olen kahe käega struktuuri parema organiseerimise poolt. Tuhnisin natuke teemades ja mul oleks sellised ettepanekud. Näiteks võiks pealeht koos rubriikidega ülalt alla välja näha umbes selline:

Hokifoorum
Rubriigid

- Tere tulemast - alusta siit! (foorumit tutvustav tekst, selle eesmärk ja siia võib ka kirja panna, et kui olete reganud ning et kui konto on pikka aega mitteaktiivne, et siis kustutatakse see - juhul kui nüüd läheb selle surnud nimekirja kärpimiseks)

- Sõnastik, reeglid, mängustrateegiad (hetkel on meil "sõnaraamat," "muudatused reeglites" NHL teema all ja "hoki strateegiad" Hokist üldplaanis teema all - koondaks need kolm kokku uue ühisnimetaja - Sõnaraamat, reeglid ja strateegiad alla)

- NHL (kas on võimalik nt NHL'i all neid kuid järjestikku üksteise alla panna sama fondi ja vorminguga. Näiteks:
... NHL DETSEMBER ...
... NHL JAANUAR ...
... NHL VEEBRUAR ...

Ma olen visuaalne nimene ja tunnen, et nii on kergem ja kiirem infot haarata)

- Muud jäähokiliigad (KHL ja Euroopa liigad)

-MM-id (alafoorumiteks - juunioride ja täiskasvanute MM)

- Meelelahutus (Minu jaoks seostub mõiste "ajurünnak" uute ideede genereerimisega. Panen ette selle asemel kasutada mingit ühemõttelisemat sõna, nagu näiteks - viktoriin/hokitrivia/ mnemoturniir või midagi säärast. Siia rubriiki paneks siis selle praeguse Ajurünnaku ning lahedad videod/pildid ja Yahoo fantasy)

- Aktiivsete liikmete tegevus (Euroopa tuur, foorumi t-särk)

- Jäähokit puudutavad küsimused

- Ajurünnak: ideed ja ettepanekud

Need oleks siis minu mõtted. Andke teada, mida arvate :)

schultz

Postitus Postitas schultz » 13 Jaan 2011, 17:40

Et selline ettepanek siis - võiks nagu :NHL hooaja jooksul ka mõni ennustusvõistlus olla , näiteks üks mäng iga päev kuni põhihooaja lõpuni . Sest kõiki mänge paljud vast ei viitsiks ennustada .
Põhihooaja lõpuks loeks punnid kokku ja klapitaks mingi auhinnagi välja .
Näiteks iga pühapäev paneks järgmise nädala seitsme päeva seitse mängu ritta valikuliselt , ühesõnaga iga mängudeöö ühe mängu põhimõttega et figureeriksid enam-vähem kõik meeskonnad kuni hooaja lõpuni.
Kui on huvi , andke teada - olen nõus ka ise seda asja vedama . Ja pakkuge ka kindlasti mingi huvitav punktisüsteem välja.
Samas kes tahab , siis võib ka ise seda värki vedama hakata - ainus tingimus oleks vast see , et kuna see inimene valib ise mängu , siis tema ise ei tohiks ennustusel osaleda.
Ja kui kõik sobib , siis teeks juba sel nädalavahetusel algust

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas flaier » 13 Jaan 2011, 20:43

Vähemasti on see foorumi uuendamise teema päevakorda tõusnud, mis on igati tervitatav. Mis seal salatit, eks ta ole siiamaani arenenud nii omasoodu ja vaba kasvatuse peal, kes aga miskit lisada on tahtnud ja uut teemat teha, seda on ka tehtud. Aga varsti ongi foorumikene meil siin juba aastakese ära tiksunud ja eks üritame siis seda asja ikka parandada. Hää küll, kuna algust juba on tehtud, siis üritan ka omapoolse uuema versiooni välja käia. Eks osad ideed teistelt varastatud nagu alati, aga pohh see. Proovin ka Pläki soovitused sisse kirjutada. Kommentaarid allpool.

Hokifoorum
Tere tulemast!
Kasulik Info
Ideed/Ettepanekud

NHL
Hooaeg 2010-2011
*Põhihooaeg
*Play-off

Mõisted ja Reeglid
*Sõnaraamat
*Reeglid
*Strateegia

Hokibusiness
*Palkamised ja Vallandamised

Hokikõmu
*Kuulujutud ja kõlakad

Euroopa Hoki
KHL
DEL
SM-Liiga...

Eesti Hoki

Time Out
Fantasy liigad
Tarkade klubi
*Kes ma olen?
*Teemaviktoriin
*Mnemoturniir
Hoki ajalugu
Arvuti- ja muud mängud

Hokiturg
Fännikraam
Hokivarustus

Hall of Fame
Foorumi reisid
Muud ühised üritused

Arhiiv

sellest nimistust jätsin meelega välja tiitlivõistlused. Arvan, et siis kui jällegi mõnd OM-i või muud asja oodata on, eks siis saab ka vastava teema teha. Kõik mõisted ja reeglid paneksin NHL-i alla, nagunii on see liiga ju meie peamine jutuallikas, kui tuleb küsimusi euroopa reeglistiku kohta, eks siis saaab uusi teemasid lisada. Ok, polegi tähtis, kuidas me selle süsteemi ära muudame, pigem peaks kaaluma seda, et kes ja kuskohas saab uue teema püsti panna. Pole ehk mõtet teha teemat, mis koguks vast alla 10-e postituse, seega peaks ehk seda asja piirama kuidagi. Saab ju kõik uued mõtted ettepanekutesse kirja panna ja siis kui asi tundub huvitav olevat, teeb moderaator uue teema valmis. Hääkene küll, jätaks selle mõtte siis siinkohal pidama selleks hetkeks.
Pilt

Kasutaja avatar
Pläk
top line
top line

Postitus Postitas Pläk » 13 Jaan 2011, 23:11

Flaier :Up Minu arvates näeb sinu poolt pakutud välja väga loogiline ja arusaadav.

Schultz - hea idee :) Punktisüsteemina pakun välja, et iga õige vastus mängu võitja osas annab 2 punni ja õige skoor annab lisaks 1 punni. Osalesin World Cupi Yahoo ennustusvõistluses niimoodi ja seal oli selline süsteem ja töötas hästi.

Näiteks: Devls vs Islanders, skoor 2-1

Ennustaja üks ennustas Devilsi võitu 3-1 ja teenib 2 punni
Ennustaja kaks ennustas Devilsi võitu 2-1 ja teenib 3 punni
Ennustaja kolm ennustas Devilsi kaotust 0-1 ja teenib 0 punni

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 14 Jaan 2011, 00:11

tulemuse ennustuses on suht sage juhtum normaalaja viik.jalgpalliennustustes hinnatakse neid viigipakkujaid suht kõrgelt,võiks ju ka hokis mingit boonust saada,seda enam,et hokis on viik harvaesinevam kui vutis.aga mängu kui sellise idee on bro,mina olen käsi osalema
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 14 Jaan 2011, 12:44

Flaieri idee on :Up
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 14 Jaan 2011, 22:20

schultz kirjutas:Et selline ettepanek siis - võiks nagu :NHL hooaja jooksul ka mõni ennustusvõistlus olla , näiteks üks mäng iga päev kuni põhihooaja lõpuni . Sest kõiki mänge paljud vast ei viitsiks ennustada .
Põhihooaja lõpuks loeks punnid kokku ja klapitaks mingi auhinnagi välja .
Näiteks iga pühapäev paneks järgmise nädala seitsme päeva seitse mängu ritta valikuliselt , ühesõnaga iga mängudeöö ühe mängu põhimõttega et figureeriksid enam-vähem kõik meeskonnad kuni hooaja lõpuni.
Kui on huvi , andke teada - olen nõus ka ise seda asja vedama . Ja pakkuge ka kindlasti mingi huvitav punktisüsteem välja.
Samas kes tahab , siis võib ka ise seda värki vedama hakata - ainus tingimus oleks vast see , et kuna see inimene valib ise mängu , siis tema ise ei tohiks ennustusel osaleda.
Ja kui kõik sobib , siis teeks juba sel nädalavahetusel algust
miks mitte! kui jõuame sellega valmis siis schultz võtad selle endakanda?
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas flaier » 27 Jaan 2011, 21:18

Nagu te kallid foorumikülastajad olete juba tähele pannud, siis oleme seda foorumi teemade alajaotust ja muud säärast viimase paari nädala vältel üksjagu muutnud. Eesmärgiga ikka, et oleks asi paremini kättesaadav ja hallatav. Aga see ei tähenda mitte, et nüüd ongi asi valmis ja enam omi ideesid välja pakkuda ei saa. Saab ikka ja peabki välja pakkuma. Kuna ma ise olen seda ümbertõstmise asja ikka sättinud ja ajanud, siis ei ole ma õige inimene seda asja hindama. Seega, ootaks ikka tagasisidet selle kohta, et kas on kogu see foorum ikka õiges suunas liikumas ja et kuskohas oleme oma muudatustega puusse pannud. Foorum peaks ju ideaalis olema natuke meie kõigi nägu, seega ärga kartke oma nägu kaotada. Nii et andke oma ideedest ikka teada meile.
Pilt

Vasta