Ideed / Ettepanekud

Ideed ja ettepanekud, üldinfo, teadaanded

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Ideed / Ettepanekud

Postitus Postitas Huroon » 28 Jaan 2011, 00:55

Suur tänu foorumi reorganiseerimise eest. Täna on kôik selge ja loogiline. Ilmselt neile, kes siin foorumis iidamast, aadamast ja eevast alates tegevad tundus kôik ok olevat, kuna oldi harjutud, aga minusugusele uustulnukale olid teemad veidi segi nagu Kört-Pärtli särk pühapäeva hommikul. Praegu jagab iga külastaja hetkega matsu, mis ja kus. Excellent job.

Ma môlgutasin siin môtteid, et kas NHL-i ühe alateemana ei vôiks veidi kajastada ka AHL-i tegemisi. See ikkagi farmliiga, mängijad liiguvad kahe liiga vahel nagu mitmerealine autobahn ja paljud tänased tuusad on AHL-ist pärit.

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 28 Jaan 2011, 15:22

Ootaks ka ettepanekuid/kriitikat tehnilise poole pealt. Lisada, likvideerida, muuta.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 28 Jaan 2011, 15:50

Euroopa hoki vôiks reorganiseerida nii, et esilehel oleks euroopa liigad + nupuke nimega "Mitmesugust" vôi "Varia". Mitmesuguse alla vôiks viia kôik ülejäänud, mis seal praegu on.

Välja näeks rubriik selline :

-NLA
-DEL
-EBEL
-Elite League
-Ligue Magnus
-SM-Liiga
-KHL
-Mitmesugust vôi Varia

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Veebr 2011, 01:15

Merci beaucoup. Euroopa hoki on ilus ja selge nagu allikavesi.

Kas sinna NHL-i alateemasse AHL-i on vôimalik peagi midagi postitada? Praegu vaatasin, et justkui midagi lisada ei saa, puudub see "Vasta" nupuke...

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas flaier » 02 Veebr 2011, 08:10

Ju siis tahavad need AHL kasutajaõigused pisut sättimist. Ega ikka nii ei olnud see just mõeldud, et postitada ei saa. Asjaga kindlasti tegeletakse.

Postitatud Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 08 Veebr 2011, 10:48

Paistab et jaahoki.pri.ee lõpuks läinud ka ajalukku :Up .
Seoses sellega olid eile ka mõned nupud kadunud pealehelt ja mujalt. Need sai korda tehtud, aga kuskil foorumi sügavuses võib leiduda miskit, mis jäi kahe silma vahele. Kui näete andke teada. Vaadake ka üle oma signatuurid. Kui pilt puudu vahetage "jaahoki.pri.ee" "jaahoki.com" vastu.
NB! Nendele, kes postitanud mobiiliga. Vaadake palun omad postitused üle ja muutke seal postituses "jaahoki.pri.ee" "jaahoki.com" vastu (muidu mobiili pildi asemel tühi ruut). Postitused peale 20.07.2010. Edaspidi asi toimib õigesti.
Kõik vihjed, ettepanekud, ja kriitika on ikka veel teretulnud.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Phoenix Coyotes

Postitus Postitas koiott » 08 Veebr 2011, 11:27

Tundub, et on korda läinud ka automaatse sisselogimise probleem. Hetkel töötab kenasti ja ei peagi iga kord eraldi seda tegema.

_KRIS_

Postitus Postitas _KRIS_ » 08 Veebr 2011, 13:01

Mul ka isegi Google Chrome'iga viimane nädal kombes olnud see.

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas flaier » 02 Apr 2011, 19:29

Viimasel ajal on täheldada miskite imetegelaste pealetungi siis foorumisse. Ikka enamvähem kõi selliste Ukraina või Poola või allah ise teab, mis IP aadressidega. Arvata on, et ega nad just eestikeelsest hokifoorumist suurt ei arva. Oli ju üks tegelane, kes proovis kupeldada Peterburi prostituute, üks müüs miskit imeravimit ja nii edasi. Ehk saame selliste tegelastega juba eos võitlema hakata. Kunagi saatsin adminile ja Sensile ühe lingi Eesti PHPbb tugifoorumi registreerimislehest. Ehk peitub idee selles, et regamisel peab vastama ühele lihtsale eestikeelsele hokiteemalisele küsimusele, a'la kuidas nimetatakse seda pisikest musta kummitükki, millega mängitakse? Kui kolm korda vale vastus panna, läheb regamine lukku. Kuna need poolaukrainlased suurt vist meie keelt ei tönka, ehk peaks ka sellest piisama. Tõenäoliselt peab vist selleks miski uue captcha mooduli installima, Sens meil käpp sel alal, ehk teeb ära. Muus osas, peaks ehk mõtlema selle ideede ja ettepanekute teema poolitamise peale, praegu on siin nii ideed kui ka foorumi teadaanded, arvan, et peaks need lahku lööma. Ideed omaette ja õpetused, kuidas miskit videot üles laadida ja muu säärane oma teemasse.
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas flaier » 10 Apr 2011, 20:56

Paigalseis on tagasiminek ja ehk võiks siis pisitasa hakata ka mõlgutama mõtteid foorumi edasise arengu üle nii lähemas kui ka kaugemas tulevikus. Niisiis, praegu on olemas meil eestikeelne jäähoki foorum. Kui jääda jäähoki peale, siis kas mitte kaaluda mõtet, et teha juurde miski rahvusvaheline, ehk siis inglise- või venekeelne foorumiosa. Ise ma ei poolda seda ideed küll mitte. Neid muukeelseid hokifoorumeid on netiavarustres piisavalt, las jääda siis see meie oma selles keeles ainsaks. Mida veel? Kas mitte võtta äkki oma hõlma alla ka teised US profiliigad ja sarjad? No alustuseks oleks ju hea valida MLS, jalgpall on ju ikka eestlaste veres olnud ja nagu varnast võtta on "oma mees Havannas" Joel Lindpere kohe ka saadaval. Siin muidugi peaks esile kerkima miski fänn, kes selle teema oma kanda võtaks, niisam kuiva statistika üles riputamine läheb minu mõistes foorumi ideest välja. Admin teadupoolest on ka NBA fänn, kas sealt miskit? Mis asju veel? Kunagi oma lombitagustel aastatel olin ka suur NASCARI fänn. Ei läind mööda ühtegi pühapäeva, mil ma ei oleks sõitu jälginud. Täiesti paugust teadsin ära, mis teeb "round of wedge" ja mis asi on "coil bind setup". Praeguseks olen selle sarja jälgimise vähe unarusse jätnud, no saaks jälle järje peale, kui huvi oleks. Sellised mõtted siis, niisama mõlgutamise korras. Ma arvan, et meil on vägagi OK foorum praegu ja ei pea kindlasti siia midagi vägisi juurde pookima hakkama. Aga kui kunagi peaks antud teemadel huvi tärkama, siis ehk seda liini pidi võiks seda asja arendama hakata.
Pilt

Vasta