Ideed / Ettepanekud

Ideed ja ettepanekud, üldinfo, teadaanded

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Re: Ideed / Ettepanekud

Postitus Postitas Sens » 13 Apr 2011, 18:11

Korrastasin veidi smaile. Koristasin mõned suuremõõtmelised postitamise lehelt ära. Need on saadaval vajutades "Vaata veel smailisid" lingile.
Seal ka kõik smailid ühel lehel nähtavad.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Anaheim Ducks

Postitus Postitas sponsa » 16 Apr 2011, 21:15

Mul ka automaatse logimise probleem korras. :ThumbUp
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 17 Apr 2011, 12:49

flaier kirjutas:Paigalseis on tagasiminek ja ehk võiks siis pisitasa hakata ka mõlgutama mõtteid foorumi edasise arengu üle nii lähemas kui ka kaugemas tulevikus. Niisiis, praegu on olemas meil eestikeelne jäähoki foorum. Kui jääda jäähoki peale, siis kas mitte kaaluda mõtet, et teha juurde miski rahvusvaheline, ehk siis inglise- või venekeelne foorumiosa. Ise ma ei poolda seda ideed küll mitte. Neid muukeelseid hokifoorumeid on netiavarustres piisavalt, las jääda siis see meie oma selles keeles ainsaks. Mida veel? Kas mitte võtta äkki oma hõlma alla ka teised US profiliigad ja sarjad? No alustuseks oleks ju hea valida MLS, jalgpall on ju ikka eestlaste veres olnud ja nagu varnast võtta on "oma mees Havannas" Joel Lindpere kohe ka saadaval. Siin muidugi peaks esile kerkima miski fänn, kes selle teema oma kanda võtaks, niisam kuiva statistika üles riputamine läheb minu mõistes foorumi ideest välja. Admin teadupoolest on ka NBA fänn, kas sealt miskit? Mis asju veel? Sellised mõtted siis, niisama mõlgutamise korras. Ma arvan, et meil on vägagi OK foorum praegu ja ei pea kindlasti siia midagi vägisi juurde pookima hakkama. Aga kui kunagi peaks antud teemadel huvi tärkama, siis ehk seda liini pidi võiks seda asja arendama hakata.
Las see foorum jää puhtalt eestikeelseks. Neid muukeelseid ja rahvusvahelisi on juba tôepoolest parajalt netis, kes tahab inglise keeles vestelda, las läheb neisse.

Mis puutub muude US profiliigade/spordialade kaasavôtmisesse, siis idee kui selline on hea ja kindlasti on MLB, NBA, NFL, MLS jne jne jälgijaid Eestis piisavalt. Isiklikult jälgin lombitagustest värkidest süstemaatiliselt vaid NLL-i (National Lacrosse League) ja natuke ka NFL-i. Seega suudaks kaasa rääkida ainult neis valdkonnis. Kui aga muud sporti kaasata, siis tuleb vist foorumi nime vahetada?

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Apr 2011, 12:40

Jätkuks eelnevale postitusele lisaksin, et Jäähoki foorum ei ole veel hoki koha pealt lôpuni välja arendatud. Mina oma vaimusilmas näeks teda sellisena, et iga hokihuviline, kes seda külastab, saaks hea ülevaate hokimaailmast. Elik siis mis toimub lombi taga (NHL, AHL + muud liigad, mis otseselt vôi kaudselt seotud NHL-iga) ja mis toimub Euroopas (praegu olen Lääne-Euroopat kajastanud, keegi vôiks vôtta enda peale ülejäänud kontinendi - KHL, Rootsi, Soome jne). Liigad + muud uudised. Ma vôin järgmisel hooajal svenskid ja sommid ka läänlastega kampa vôtta, môni hakkajam jälgiks ehk KHL-i üldisemalt, mitte ainult Riia Dünamo mänge. Tunnistan, et môningase ajanappuse tôttu ei suutnud ma Euroopa hokit päris sügavuti jälgida, pealegi alustasin seda keset hooaega, mea maxima culpa selle peale. Aga järgmisel hooajal tahaks seda arendada, lisaks Pôhja-Ameerika alamliigasid.

Kodumaine hoki on ka täiesti vaeslapse osas, äkki leiduks môni (soovitavalt keegi, kes asjas sees), kes selle enda peale vôtaks? Jäähokiliidu ja HHL-i kodulehekülgedelt ei saa ka parima tahtmise juures sotti, mis toimub.

Eilsest algas ka I divisjoni MM, kus tegutseb ka Eesti koondis, foorumis on teema küll avatud, aga kas keegi jätkab asja üleval hoidmist? Kui ma aru sain, siis on vôimalik isegi Eesti koondise mänge jälgida Eestis.

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 18 Apr 2011, 18:12

Hurooniga täitsa üksmeelel. Aga see 1a mis me oleme eksisteerinud on näitanud,et huvi hoki vastu eestis praktiliselt puudub või siis saavad inimesed vajaliku info kätte kuskilt spordi portaalist. Vahepeal on selline tunne,et miks me üldse seda teeme,aga kui alustasime viime siis ka lõppuni. Olen ka flaieri idee pooldaja,kuna jälgin ka NBAd ja olen kindel ,et neid veel palju peale minu. Me oleme külla ainult foorum,aga miks mitte teha uudiste link jaahoki.com/uudised kuhu saaks postitada puhtalt uudiseid jäähokis toimuvast.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas Sens » 28 Apr 2011, 12:02

Liigutasin jalgpallimaade smailid pealehelt minema (saadaval "vaata veel smailisid" linki kasutades).
Ja lisasin sellel MM-il lisandunud hokimaade lipud. :Slov :Austria
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas Sens » 05 Mai 2011, 12:31

Jäähoki foorum jõudnud järgmise verstapostini. Nimelt tänasest on meie seas üks kõrgema auastmega kasutaja.

Palju Õnne !

Jäähoki foorumi esimene Pilt liige on .............. flaier !!!!! :Õ

Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas flaier » 05 Mai 2011, 19:44

Näed siis, olengi selline pläralõug, et juba pool foorumit täis rääkinud. Loodaks ise, et kui nii pooled neist ka miskit mõtestatud juttu endas kannavad, siis pole veel asi nii hull. Aga miks siis niimoodi, et edasi enam kuhugi areneda ei saagi? Neid tiitleid peaks ju saama juurde tekitada, kas pole nii? Näiteks:

1000 - Legend
10 000 - Tüütu Vanainimene
100 000 - Elav Laip

Midagi niisugust ehk. Alati peab olema mille poole pürgida.
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 07 Mai 2011, 14:19

kuhugi võiks teha rubriigi, kus fännid saaksid ka kahe hooaja vahel filosofeerida oma lemmikute üle (arutada võimalikest muutustest jne või niisama targutada :) ) See ei peaks sisaldama kõiki tiime, vaid neid , millel on siin fänne ja mille fännid soovivad oma arvamusi jagada. Näiteks: Pens tegi peale Tampale kaotust ilusasti algust oma arvamuse jagamisega selles osas, kes :Pi -i vabadest agentidest peaksid jääma, kes mitte... aga suht mõttetu on talle vastata PO esimese ringi kommentaaridesse.
See võiks kanda pealkirja hapukurgihooaeg vms
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas Sens » 07 Mai 2011, 14:42

Tehtud. Nii et andke aga minna. :Up
Viime siis sinna temasse arutelu juba suvepuhkusele läinud tiimide üle. :B - :Ph teema jätsin veel lahtiseks, et :B fännid saaksid oma arvamuse seeriast kirja panna.
Pilt
Pilt

Vasta