Ideed / Ettepanekud

Ideed ja ettepanekud, üldinfo, teadaanded

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Re: Ideed / Ettepanekud

Postitus Postitas flaier » 21 Sept 2011, 18:11

Minu jaoks töötab see mõiste "Alamliigad" väga hästi. Kuna tippliigaks on nagunii NHL, siis kõik sellest allapoole jäävad liigad on isegi sealmaal tähistusega "Minor leagues". Selles suhtes on see "Alamliigad" vast kohane lähenemine, kui soovi võib selle alamfoorumi ka ringi nimetada miski muu neile liigadele viitava nimega. "Jäähoki Ameerikas" minu jaoks ei tööta, siis peaks ka NHL-i sinna alla panema ja võib tekkida küsimus, et kuhu siis Kanada hoki kadus. "Jäähoki Põhja-Ameerikas" läheks juba veelgi absurdsemaks. Minu poolest jäägu need "Alamliigad" paika, sinna AHL-i kõrvale saab alati uusi teemasid juurde tekitada kui on huvi neist kirjutada. Mitut liigat kajastada on juba iseküsimus, neid väikeliigasid seal ikka paras posu.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Ideed / Ettepanekud

Postitus Postitas Huroon » 21 Sept 2011, 19:07

flaier kirjutas:Minu jaoks töötab see mõiste "Alamliigad" väga hästi. Kuna tippliigaks on nagunii NHL, siis kõik sellest allapoole jäävad liigad on isegi sealmaal tähistusega "Minor leagues". Selles suhtes on see "Alamliigad" vast kohane lähenemine, kui soovi võib selle alamfoorumi ka ringi nimetada miski muu neile liigadele viitava nimega. "Jäähoki Ameerikas" minu jaoks ei tööta, siis peaks ka NHL-i sinna alla panema ja võib tekkida küsimus, et kuhu siis Kanada hoki kadus. "Jäähoki Põhja-Ameerikas" läheks juba veelgi absurdsemaks. Minu poolest jäägu need "Alamliigad" paika, sinna AHL-i kõrvale saab alati uusi teemasid juurde tekitada kui on huvi neist kirjutada. Mitut liigat kajastada on juba iseküsimus, neid väikeliigasid seal ikka paras posu.
Professionaalseid alamliigasid on kokku ainult 5 ja neist kaks - AHL ning ECHL - on NHL-i ametlikud development liigad. Ülejäänud kolm profiliigat - CHL, FHL, SPHL - on iseseisvad. Kôik muu, mis eksisteerib, on amatöörliigad, juunioride ja ülikoolide liigad.

Aga las ta siis jääb edasi nii nagu on, vahet pole. Quod licet Iovi non licet bovi.

Vasta