Foorum 2016 - kas? ja kuidas?

Ideed ja ettepanekud, üldinfo, teadaanded
Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Foorum 2016 - kas? ja kuidas?

Postitus Postitas pinku » 04 Jaan 2016 22:35

Tõstan siia mõned laused foorumi kõrtsist. Kes viitsib, siis kirjutab siia.

Pinku (2.jaanuar): "2016 dream: see nhl-blogija võiks kõrsti ka teha. Siis võiks lõplikult sinna üle kolida. Seal lugejaid 7 korda rohkem kui siin. Ja ainus leht Eestis , kus hokiuudiseid on."

Huroon (4.jaanuar): "Mine ja koli kohe sinna, Pinku :Õ Vôi ole ise produktiivsem."

Pinku (4.jaanuar): "Sa, Huroon, arvad, et peaksin uudiseid kirjutama :Wsh , :OT jt tiimide eest, kuna neil pole siin foorumis fänne? pigem üritan intriigi tõsta, et see foorum veel kunagi oma laibalehast lahti saaks. Viskasin lause õhku 2.jaanuaril ja vastukaja tuli alles 2 päeva hiljem. Vot see ongi see , millest kogu aeg räägin. Võin ju siin jubedalt vehkida kirjutada, aga sama hästi võiks kolida üksikule saarele ja karjuda ... nagu nii keegi ei vasta, keegi ei loe siin. NHL blogi vähemalt loetakse. On Sul m..."

Pinku (4.jaanuar): "Viimati kokkutulekutel ka arutati midagi sisulist Roostal 2011. Hiljem istuvad ülejäänud matsid ju ainult oma tuutepundlikes ajupikendites - sama hästi võiks ju kokkutulekuid teha nii, et iga mats kodus köögis kabistab ajusiledat ekraani ja vsjo. Ongi ühendet inimesed."

Pinku (4.jaanuar): "Ei ürita ülbitseda, lihtsalt mingi arutelu sel teemal võiks tekkida. Puhas intriig - äkki aastal 2016 teeks midagi teisiti? Huroon vastas - kiitus!!!, keegi elab siin veel ja viitsib aeg-ajalt. Aga teised? Kas viitsite ka veel?"

Pinku (4.jaanuar): "Teeks mingi rubriigi? Arutaks? Või teemegi ainult kord nädalas smaili :Õ ja sellest piisab?"

Pinku (4.jaanuar): "(mu esimene kirje läks nii pikaks, et osa kustus, aga lause oli Huroonile: "On sul mõtteid, kuidas siinset asja arendada?" )"

Pinku (4.jaanuar): "jätkake"

Esmalt võiks end kirja panna, kes veel üldse panustada viitsib? Ja kuidas?
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Foorum 2016 - kas? ja kuidas?

Postitus Postitas pinku » 04 Jaan 2016 22:40

Igaks juhuks mainin (kui keegi peale Hurooni veel aru ei saa ;) ) - et laused "2016 dream: see nhl-blogija võiks kõrsti ka teha. Siis võiks lõplikult sinna üle kolida. Seal lugejaid 7 korda rohkem kui siin. Ja ainus leht Eestis , kus hokiuudiseid on." ; " :Wsh ja :OT kuna neil pole siin foorumis fänne" jms on iroonia, puhas iroonia nagu ka lause "kui keegi peale Hurooni veel aru ei saa" :)
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Jaan 2016 23:28

Mnjah. Tôde on su postituses olemas. Ma raputan endale siinkohal tuhka pähe, sest ma vôiks mônikord enne kaks korda pikalt sisse ja välja hingata, enne kui oma ussikeelega salvan. Mu vastulause sulle trahteris oli natuke kohatu.

Aga see purse tuli iseenesest ja eks selle pôhjus oligi see, millest sa siin teemas kirjutasid. Miks ma ise siin aeg-ajalt toksin? Lihtsalt sellepärast, et mul on miski füüsiline vajadus selleks. Ma enam isegi ei môtle sellele, kas keegi üldse viitsib lugeda vôi mitte.

Aastat viis tagasi, kui ma siinse foorumiga ühinesin, siis oli mul kuraasi ja pealehakkamist Sof-of-Kalevi môôtu. Aga see kadus üsna pea. Mind pandi tollal paika. Üks isik keeldus minu postitusi üldse lugemast ;) . Kui kellegil tahtmist mälu värskendada, siis lugegu foorumi arhiivist. Kahjuks need paikapanijad on tänaseks kôik varjusurmas :Nutmine

Ise ei tee ja teistel ei lase teha, arvasin ma siis. Küll ei meeldinud mu kirjastiil (maavillane), küll ei meeldinud postitused (ma tôlkivat lihtsalt artikleid), kui midagi julgesin kobiseda, siis lajatati vasakult ja paremalt nii et mu persekarvadki liikusid trussikutes. Noh, kui seda NHLi blogi vaadata, siis on sellel indiviidil 99% artikleid tôepoolest lihtsalt maakeelde ümber pandud, ma vôin Pôhja-Ameerika ajakirjandusest lausa originaale leida, sest ilmselt on meil ühed ja samad infoallikad :D . Aga jah, ta on väga produktiivne, ta vist ainult sellega tegelebki. Mina nii kahjuks ei saa, pole vôimalust.

Ma olen juba pikemat aega môelnud, et teen oma enda jäähokiteemalise blogi. Aga pole olnud siiski piisavalt tahtmist (niikaua kui siinne foorum elab) ja pealegi löövad eraelu lained juba pikemat aega üle pea kokku ning üksi ei viitsi enam midagi aretada. Ma olen liiga palju elu jooksul üksi projekte teinud ja vedanud ja kui 40 eluaastat ette tuli, siis otsustasin, et ei taha enam. Kui kambaga koos, miks mitte. Hea, et see foorum siin seni on eksisteerinud ja vôimaldanud mul ennast välja elada.

Ma ei ole ühelgi koosviibimisel (seni) viibinud. Aga ma üritan tulevikus parandada seda asja. Seega ei saa ma seetôttu midagi kellelegi ôieti ette heita, ma pole selles môttes "tegija" olnud ;)

Aga ma vastan su küsimustele. Kas? Jah, ei tohi lasta sel kooleda. Kuidas? Ei tea. Aga ma olen nôus selle üle vaagima. Kui keegi käsi on.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Jaan 2016 00:01

Oma vaimusilmas näeks ma asja nii, et see oleks JÄÄHOKI foorum, mitte ei keskendu vaid NHLile. Euroopa hoki on päris kobe ja pônev, oma Meistrite Liiga ja puha. Pôhja-Ameerikas on nüüd ka naiste profiliigad, koos kätshide ja brawlidega, mis jälle omamoodi pônevad. Meil ju kah môni ôrnema soo hokihuviline siin on (vôi oli).

Aga see on samas jube töö. Ainult tiimikorras oleks see vôimalik. Ega vist muudmoodi asja ei saa, kui peab mingi ajutrusti vôi tuumiku looma, kes veduriks.

Siinkohal näidiseks üks prantsuse (endine) blogi, millest on välja kasvanud lausa poolprofessionaalne jäähokile pühendunud ettevôtmine. Neil oli kunagi oma foorum ja kôrts, kus ma aeg-ajalt ka vedelesin, aga pikapeale kasvas sellest välja selline tôsine tegija.

http://www.hockeyhebdo.com/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Eelmisele postitusele veel lisaks, et foorumlaste seas on môned vinged jeekimid, tänu kellele ma olen siin nii pikalt eksisteerinud ja vahtu pritsinud :Thrash . Nad teavad seda isegi, mul pole vaja nimesid nimetada ;)

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 12 Jaan 2016 02:02

Tänasest trahteri jutust välja koorunud mõte: Seda võiks teha, et teeme rubriigi uutele liitujatele/ või juhukülalistele, kus on tutvustus siinsete võimaluste kohta a la on võimalik postitada nn uudiseid , aga on ka trahter , kus saab mõtte- ja saatuse kaaslastega koos vabamas vormis hoki- aga ka muud juttu ajada. (Ja suur pluss on ka: erinevalt muudest maailma trahteritest ei keela siin keegi oma joogiga tulla :Õ ) See võiks mitte sisse reganutele kõige esimeseks silma jääda: mingi teine värv vms Flaier on hea sõnaseadmisega, ehk teeb ära? (vajadusel toetame sind)

Huroon: "Ja foorumi layout tuleb kommertslikumaks teha. See praegune päismik ei kutsu osalema." See on väärt mõte - aga küsimus suurele ringile, kas keegi saab sellega hakkama ja on nõus oma asjaks võtma?
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas flaier » 13 Jaan 2016 19:10

Ilma regamatta ei saa trahterisse kuidagi ligi, miski pseudonüüm peab enne ikka valitud olema. Selline külalistele mõeldud "Tere tulemast" rubriik oli kunagi, kuhu oleks saanud postitada ilma regamata, aga kaua see ei kestnud. Miskid nuhid ja botid avastasid selle päris kähku ja hakkas sinna igasugu võõrkeelset spämmi tulema. Isegi regamise nõude kehtestamine seda päris ei lõpetanud, alles siis kui captcha moodul sai käima lükatud asi lõppes. Nüüd tuleb regajal ühele lihtsale eestikeelsele küsimusele vastata ja saab sisse. Ma ei tea hästi selle foorumi tehnilist poolt, kas oleks võimalik, et ilma regamata näeks ainult ühte tervitusteksti. Ehk tuleks trahterisse sisenemine panna eraldi, mitte nii et kui sisse logid, siis kohe peaks justkui olema valmis miskit teksti puhuma. Kui tahad, siis teed trahteriakna lahti, kui mitte, siis nokitsed ja loed omaette. Ehkki ma ei tea kas see midagi muudaks. Enda poolelt seda, et eks see minu aktiivsus praegusele tasemele on jäämas, miskit erilist muutust nagu näha ei ole.
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 13 Veebr 2016 02:18

Ok, selle teema võib siis lukku panna ja arhiivi tõsta. Oli tähelepanuväärselt aktiivne arutelu, mida võib lühidalt kokku võtta väljendisse: "kedagi ei koti" . M.O.T.T.
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 13 Veebr 2016 12:37

ma ei ütleks nii,et mind teema ei koti.ma olen pigem hea kuulaja,kui ideede püstitaja.pakututest parimad on feissbuugi variandid,näiteks Pens... idee pealiku postitusi seal jagada.see eeldab pealiku nõusolekut esiteks,aga see võib aidata küll.ma tean ropult inimesi,kes fb s aega veedavad.tean kümmekonda,kes seal põhimõtteliselt elavadki,et enne hommikukohvi ja hammaste pesemist tuleb vaadata,kas postitusele laike on ikka :D .fakt on see,et fb võib meeldida v mitte meeldida,aga see võib olla edasiviiv jõud,kui uusi liikmeid vaja.kindlasti on inimesi,kes näiteks hoki mm jälgivad jms.iseasi,kas keegi midagi kirjutada viitsib.neid on ju olnud,aga kaovad.tasuks proovida mu meelest fb kaudu.seal elu käib.ma vabandan juba ette,kuna mina käin fb s ainult seinale pasandamas,aga nagu ütlesin,inimesed on erinevad.ja fb on kindlasti foorumist paar sammu ees.

see on kõik,mis mul öelda on.mina fb asjadega ei tegele ega hakkagi kunagi tegelema

:Õ
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Pläk
top line
top line
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals

Postitus Postitas Pläk » 13 Veebr 2016 16:21

Trahteris toimunud arutelu käigus tekkisid meil mõned mõtted, kuidas elavdada meie foorumit ja jõuda oma tegevusega siin ka laiema hokuhuviliste ringini. Facebook!!!!! Huroon on meie MVP uudistekribaja aga kuna teda sotsiaalmeedias ennast pole, siis mõtlesime, et võiks teised (mina, Pens..., Admin, Pinku, Koiott?, rio?) s.t. need kellel fb-s kontod on, osasid tema kribatud uudiseid ka meie foorumi Facebooki lehel edasi jagada koos lingiga vastavale foorumi teemalehele. Kasvõi neid postitusi, mis teie endi lemmiktiimide kohta käivad.

Koiott ja rio - kas oleksite nõus, kui lisaksin teid foorumi fb lehel "editor" postitajateks? Oleks teil aega sellise asjaga aegajalt tegeleda?

Igatahes, lugege ja mõelge kaasa ja kindlasti vastake ja andke oma arvamusest teada!

PS! Mana tuletas meelde, et täna on Foorumi sünna! Tähistagem!

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 13 Veebr 2016 17:56

postituse lingi saab

Pilt
Pilt
Pilt