Dallas Stars

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Dallas Stars

Postitus Postitas Huroon » 05 Jaan 2017, 01:47

Jamie Benn on tänasest IR mees. Tagasiulatuva môjuga 31.detsembrini, mis peaks tähendama, et viimases mängus saadud jalavigastus ei paista olevat väga tôsine. Sel nädalal ta muidugi ei mängi, aga nädala pärast ehk küll. Kui vahepeal ei avastata, et tegemist siiski raskemakujulise traumaga.

Seega see IR tema puhul pole ôieti märkimist väärt. Küll aga on märkimisväärne tôik, et viimati jättis Benn mängu vahele aprillis 2014. Ja vigastusega jättis ta viimati mängu vahele märtsis 2013. Nii et tegemist on kôva tervisega mehega, kes naljalt katki ei lähe.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 09 Jaan 2017, 03:52

Vôib vist öelda, et Stars pääses ehmatusega. Nende lennuk pöördus 5 minutit peale ôhkutôusmist tagasi Cahokia lennujaama St Louises, sest kokpitti imbus kahtlast suitsu. Pritsumeeste sônade järgi oli viga elektrisüsteemis, ônneks asi tulekahjuni ei jôudnud.

Stars jätkas lendu Californiasse nende käsutusse antud varulennukiga.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Jaan 2017, 02:04

Mônikord tasub 8 kaitsjaga opereerimine end ära. Kui üks välja langeb, siis surt häda see ei tekita. Muidugi Jamie Oleksiak'i eemaldumine on siiski päris korralik pônts. Coach Ruff teavitas, et mees jääb mänge pealt vaatama môneks ajaks. Oleksiak sai kirja oma NHLi mängu n°99. Nüüd peab oma sajandat matshi kannatlikult ootama.

Stars hingitseb seal 50% peal ja alla veel ei anna. Suuresti tänu sellele, et soomlastest kollkiprite tandem Lehtonen ja Niemi on detsembrist saadik lihtsalt imet teinud ja meeskonda veel peal hoidnud. Lehtoneni stat jôulukuul oli GAA 1.79 ning SV 0.934. Niemi omakorda saavutas ajavahemikus 10 detsember kuni 10 jaanuar numbrid 2.28 ja 0.922. Kui keegi oleks hooaja alguses midagi sellist ennustanud, oleks teda jaburaks peetud. Aga näed, järjekordne näide, et puurivaht vôib lambist mängima hakata. Paraku Starsi ônnetuseks oli soomlaste ajastus veidi vale, sest eesliin on neil juba üle kuu aja suhteliselt saamatu. Vôi siiski ajastati ôieti, sest vastasel juhul oleksid teksaslased juba play offi konkurentsist maas.

Jamie Benn uisutab ja harjutab, aga Ruff möönas, et jumal teab, millal ta ükskord valmis mängima on. Praegu on kindel vaid see, et Stars ei riski teda tervise nimel mängima panna.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Jaan 2017, 17:45

Gordie Howe hat trick on kôigile teada, aga Tyler Seguini oma mitte. Ta sai kirja PP värava, söödu (milline oli ka tema 400-s resultatiivsusepunkt) ja... murtud ninaluu. See ônnetus juhtus mängus Capitalsi vastu, kuid Seguin on mees, kes sellisest asjast ei heitu ning jätkas teibituna uljalt mängu.

Johnny Oduya on Starsil järjekordne IR tegelane. Räägitakse 4 nädalast, pahkluu paigast ära. Tema asemele toodi sinist liini tugevdama nooruke Julius Honka, kes on AHLis praegu absolutne d-manide resultatiivsuse tipp, 21 punktiga 30-st mängust.

Legendaarsete treenerite omavahelise duelli (Ruff vs Trotz) vôitis niisiis jällegi Trotz ja kui ma täna hommikul Dallase hokiajakirjandusele tiiru peale tegin, siis hakkas silma, et Ruffil vist on asjad täbaraks minemas. Neli aastat on tal lastud vaikselt atra seada, aga künnivaod on, ôumaikaad, mehiselt kôverad. Nüüd siis on ôhku visatud küsimus, et kas Ruff on ka ahtriga sütetel istumas. Vôttis aega, mis ta vôttis, aga pikaloomulised teksaslased hakkavad lôpuks aru saama, et miskit on mäda ning paraku on Stars ka sel hooajal kaubapäeval müüjate hulgas. Ka see hakkab juba harjmuseks saama.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Veebr 2017, 00:25

Coach Ruffil on lepingust järel veel aasta. Ja vôib juhtuda (optimistlik variant), et see nii jääbki ja Dallas seda ei pikenda. Aga vôib ka olla (pessimistlik variant), et juba käesolev hooaeg jääb viimaseks.

Ruff palgati 2013. Oma esimesel hooajal jôudis Stars play offi. Sellest järgnev hooaeg ei jôutud. Sellest omakorda järgnev hooaeg oli väga hea, Central divisjoni vôitjad isegi, ja tasuks play off. Käesolev hooaeg... no ma ei usu miskipärast. Kui kollkipprid on ebastabiilsed, kaitse on olematu ja eesliin hambutu, siis on ikka midagi halvasti.

Ruff on 50% resultatiivsusega treener. Selline keskpärane. Aga omanik Gagliardi on lihtsalt liiga palju raha kulutanud, et meeskond keskmik oleks ja ta ei ole rahul. Ruff ka ei ole iseendaga rahul. Nimekaid tegelasi rosteris ju neil on. Potentsikaid samuti. Aga tulemust pole ikkagi.

http://www.star-telegram.com/sports/art ... 84349.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 01 Veebr 2017, 16:35

Huroon kirjutas:
Ruff palgati 2013. Oma esimesel hooajal jôudis Stars play offi. Sellest järgnev hooaeg ei jôutud. Sellest omakorda järgnev hooaeg oli väga hea, Central divisjoni vôitjad isegi, ja tasuks play off. Käesolev hooaeg... no ma ei usu miskipärast. Kui kollkipprid on ebastabiilsed, kaitse on olematu ja eesliin hambutu, siis on ikka midagi halvasti.
sellel märkusel on jumet.asjad lähevad halvaks tavaliselt siis,kui avastada,et kaitses polegi eriti kedagi.keegi peab musta tööd ka tegema,et asi sujuks.selleks on jordie benn ja oduya.vähe.mitte üks kuradi tippgoalie ei pea vastu,kui abi pole kaitsest.ja pôdrused torude vahel pole kumbki tipu läheldalgi keeperid.andke andeks,aga vaadake seda materjali.dallase rosterit,kui soovite.kui ruff valis need mehed,siis on temaga valesti,ehk vanadus.kui mitte,pikendagu lepingut ;)
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Veebr 2017, 04:31

No näed, GM Nill liigutas end ja kauples Coyotesist veel ühe kollkipri juurde. Nimeks on temal Justin Peters. Lisaks oli kaubategemisel osalisteks veel môned prospektid.

30-aastane puurivaht on juba 83 matshi NHLi tasandil pidanud :) .

Ilmselt ta vist kôrgemas eshelonis kaasa tegema ei hakka. Vôib olla ka nii, et temast saab miski tulevase kauba element. Ma lihtsalt ei näe mingit pointi selles tehingus praegu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Mär 2017, 23:43

Prantsusmaa parim jäähokimängija ja rahvuslik uhkus Antoine Roussel peab käevigastusega eemale jääma 6 - 8 nädalat ja see tähendab tema jaoks hooaja enneaegset lôppu.

Rousseli asendab rosteris Remy Elie.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Apr 2017, 01:36

Starsi hooaeg lôppemas ja nii on seda ka Lindy Ruffi kontraht. Dallas teavitas täna, et lepingut Ruffiga ei pikendata. Ruffi saldoks jäi 165-122-41, neljast hooajast kahel ônnestus ka play offi pääseda.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Apr 2017, 11:57

Recycling on tänapäeval vist moes. Ka Stars palkas enesele oma kunagise treeneri, Ken Hitchcooki. No ôige see ju on, et pea kakskümmend aastat tagasi vôitis Stars just Hitchcookiga Stanley karika, aga kas see valem töötab ka kakskümmend aastat hiljem, see on üsnagi kahtlane.

Vôib-olla peaks ka GM Nilli välja vahetama. Viimastel aastatel näib, et tal pole ôiget visiooni, pigem katsetab ja putitab, aga masinavärk käima ei lähe.

Vasta