Buffalo Sabres

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Buffalo Sabres

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018, 18:35

Kollkipper Carter Hutton sai vägagi soodsa kontrahti endale, 3 aastat ja 8.25M eest.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Aug 2018, 19:31

Asjatundjad teavad rääkida, et Buffalo sai hakkama ühe ütlemata kôva teoga, tuues rosterisse Jeff Skinneri. Ju siis see nii on. Mees on ikkagi karjääri jooksul teinud rohkem kui 30 kolli kolmel erineval hooajal.

GM Botterill loodab, et see 26-aastane mängib esimeses liinis koos Jack Eicheliga. Idee on potentsikas igatahes. Boterilli pärjati diili puhul palju, sest saada Skinner ilma, et oleks pidanud loovutama 1 ringi drafti, olevat chef d'oeuvre. Sabres andis Hurricanesile 2019 drafti 2 ringi ja 2020 drafti 3 ning 6 ringi. Nojah, kui mitte arvesse vôta, et Hurricanesi uus GM tegelikult tahtis Skinnerist lihtsalt lahti saada.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Nov 2018, 22:17

Samal päeval kui Hainsey Torontos, mängis oma mängu n° 1000 ka Sabresi Jason Pominville. Tema on järjekorras kohe Hainsey järel 325-s mees, sest mäng lihtsalt algas hiljem :D .

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 16 Dets 2018, 17:15

Oh seda Sabresi küll, tahaks kosta. No sellised asjad juhtuvad tihti just seal. Justnagu oleks neil kole suur vajadus millegi jaburaga silma paista.

Sabres peatas Patrik Berglundi lepingu. Sest et ta ei ole ilmunud treeningutele. Kuulu järgi olevat Berglund tôbine. No mis tôbi see siis on?

"From my knowledge talking to the medical staff, he was ill, so we handled it that way," coach Housley said. "Obviously, it developed into something different, and [general manager Jason Botterill] and the management are handling that."

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Jaan 2019, 02:14

Patrik Berglund on leidnud sisemise rahu. Mehe sônul oli tal lihtsalt tungiv vajadus koju tulla ning end taas leida. Mistôttu ta lihtsalt lôpetas ühepoolselt lepingu Sabresiga. Ning loobus järelejäänud 3.5-aastast. Leping oli tal 5 aastat ja 19M, millest ta suutis Sabresi eest mängida aasta + kopikad. Siis lôi kopa ette ja rootslane lahkus.

Berglundi sônul ei ole tal saamata jäänud miljonitest üldsegi mitte kahju. Ta vôib loobuda ükskôik millisest summast, kui see hakkab tema sisemist elu segama.

Kôige pôhjuseks oli see, et ta kaotas huvi jäähoki mängimise vastu kui Blues ta Sabresisse kauples.

Hm, kas see ei näita üheselt seda, et Buffalos on tegelikult ikka jama olla :D .

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2019, 18:13

Brandon Montour mängib nüüd kodule märksa lähemal. Sabres vahetas irokeesi d-man Brendan Guhle ja drafti 1 ringi valiku vastu.

Montour on mänginud 62 mängu Anaheimi eest sel hooajal tulemusega 5G + 20A. See on tema esimene täispikk hooaeg NHLis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Apr 2019, 18:25

Sabres otsustas ka, et peatreener Phil Housley aeg sai ennetähtaegselt ümber. Kaks hooaega. Kaks luhtunud play offi pääsu.

Aga erinevalt Panthersist ja Kingsist, ei oma Sabres praegu vähimatki ideed lähitulevikuks. GM Botterill ütles, et hooaja teises pooles lahti läinud kaoses on süü nii temal kui mängijatel. Aga patuoinaks tehti treener.

Sabres tegi hooaja esimeses pooles 10-mängulise vôiduseeria ja siis osanud keegi isegi unes näha, et sealtpeale kukutakse kuristikku. See vôiduseeria oli frantshiisi rekordi kordamine. Nüüd juhtus nii nagu, Philadelphial kaks hooaega tagasi, kui 10-mängulise vôiduseeria tulemuseks oli hoopis play offi lati alla jäâmine. Need kaks omavadki nüüd seda kurba statistikat liiga ajaloos.

Kuna Sabresil on kombeks igal lörriläinud hooajal ka üks frantshiisi rekord teha, siis see hooaeg ei olnud selles erand. Nad on nüüd jäânud play offi ukse taha 8 järjestikust hooaega. Uus frantshiisi rekord.

Buffalo koshmaar sai alguse siis kui terry Pegula meeskonna ostis ja asju ajama hakkas. Hea näide, et rahanuts kahjuks ei tee meeskonda. Kuulu järgi juhib Pegula impeeriumi jäähokit hoopis tema abikaasa Kim Pegula.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 09 Juun 2019, 15:23

Sabres sai kah endale 8-aastase tüüplepinguga mängija. Jeff Skinner, kes läinud hooajal saavutas oma teise nooruse, jääb Erie järve kaldale 8 hooajaks, kasseerides selle eest honorare 72M eest.

Ma julgen arvata, et seda on palju. Skinner on küll veel 27-aastane. Ja tôsi on seegi, et need 8 hooaega, mis ta NHLis juba mänginud on, paigutuvad pigem sinna edukate hulka. Aga 9M/hooaeg...

Kuna juba Buffalo teema sai kätte vôetud, siis tuleb ära märkida, et neil on ka uus peatreener juba kolm nädalat. Kanadas sündinud sakslane Ralph Krüger on seni treeninud peaasjalikult ainult Euroopas, Saksamaal ja Shveitsis. Ta oli 1998 - 2010 Shveitsi koondise peatreener. Ta on aastast 2014 ka FC Southampton vutiklubi president. Ning hooajal 2012 - 2013 ônnestus tal tüürida Edmonton Oilersit, aga peale 1 hooaega lasti ta sealt lahti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2019, 01:52

Terence pegula ütles môned päevad tagasi, et on aeg vôitma hakata. Kaua see jama kestab, varsti terve dekaadi jagu play offi unistusi.

Rangersist vahetati sestap endale Jimmy Vesey. Vastu anti järgmise aasta draft, 3 ring.

Veel kaks aastat tagasi oli Vesey vaat et jäähoki wunderkind, täna pigem lootusetu talent.

Vasta