Anaheim Ducks

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Anaheim Ducks

Postitus Postitas Huroon » 18 Jaan 2019, 15:45

GM Murray on viimasel kahel päeval päris tegus olnud. Ja et mul endal jäi üks päev jäâhoki lainel olemisest vahele, siis on tükk tegemist neid Ducksi tehinguid ükshaaval üles leida. Aga Cogliano ja Schenn ei olnud ainukesed, kes lahkunud on.

Ka Pontus Aberg ning Joseph Blandisi pole enam Kalifornias. Esimene leiab enda Minnesotas ja teine Pittsburghis. Ducks korjas nende asemele vastavalt Justin Kloosi ja Derek Granti.

Kloos on AHLi mees, kuid vôib ühel heal hetkel ka kôrgemal tasandil tegutseda. Grant on juba NHLi masti tegija, sel hooajal 25 mängu, 2G + 3A.

Nii et seekord sellised sügavuse parandamise tehingud.

Ah jaa, Ducks lôpetas oma trail of tears laadi seeria. Kuraditosinat täis ei tulnud ônneks. Minnesota vastu lôpuks puhta vuugiga vôit.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 09 Veebr 2019, 21:54

:A on ehe näide, kui pühad ja puutumatud on mängijad: mängijad ei saa hakkama, gm ja omanikud ütlevad nende suunas kriitikat ja kaitsevad treenerit; tagajärg solvunud mängijad jonnivad jääl ja tulemused veel hullemad kui varem. Loogiline lahendus: treener saab kinga, sest muidu tüli ei lahene.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Veebr 2019, 21:28

Mainigem siis siinkohal ka ära, et see mees, kes kinga sai oli Anaheimi coach Randy Carlyle. Ja tema asemel on interim staatuses GM Murray ise.

Mängijad on need, kelle pärast pealtvaatajad areenile tulevad. Seega jah, on nad ka veidi püha lehma staatuses. Paraku omajagu on neil selleks ôiguski. Samas see, millega sai hakkama Ducks - 12-mänguline kaotuseseeria, 2 vôitu ja sinna otsa kohe 7-mänguline kaotuseseeria - noh, mai tea, kas siin ainult mângijaid vôib süüdistada. Ducksil oli palju vigastusi ja sealt see alguse sai. Masinavärk hakkas takte vahele jätma. Kuid mehhaanikuks on ikkagi treener(id), mitte mängijad. Sest hooaega alustati ju vägagi korralikult.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 11 Veebr 2019, 00:47

"Mängijad on need, kelle pärast pealtvaatajad areenile tulevad. Seega jah, on nad ka veidi püha lehma staatuses." --- alles üsna hiljuti sa kaitsesid omanikke, et mängijad on palkade nõudmises liiale läinud, et kollektiivleping on liiga mängijate poole kaldu, uus kollektiivleping enam nii soodne ei saa olema jne (vabandan, et sõnades natuke omavolitsen, sest ei oma täpset tsitaati --- mõte aga jääb ehk samaks?). Eks see kollektiivleping ole ka mängijate ja nende esindajate jonn? või mis?

"Sest hooaega alustati ju vägagi korralikult." --- võib ju ka treeneri eduks lugeda? ehkki ei pea. täpselt nagu mängijate omakski - ehkki samuti ei pea.

Mulle lihtsalt meenub, et kui aastaid tagasi Ove treeneriga jonnis ja mängu ajal vastu klähvis, siis :Pi -i fännid olid üksmeelel (ka pinku, ka huroon), et selline mängija peaks kus-kurat kerima. A , nojah, see oli Ove ju :D

Põhimõtteliselt sinuga nõus. Seepärast, ei pea "penguins" ka oma treenerisse suhtuma nagu pühasse lehma. Meeskond mängib s...sti, treener vastutab (ehkki ma ise usaldan pigem Sullivani kui jonnivaid-laisklevaid mängijaid).

Carlyle on igatahes ajalugu. NHL-is ta vaevalt, et enam tööd saab (peatreenerina).
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Veebr 2019, 20:10

Tôsi, ma mainisin, et mängijatel on teatud rahaahnus üle piiride minemas ja tahetakse jumal teab mis summasid kontrahti. Ja see oli ka kôik. Kollektiivlepingutest jms rääkis Sens.

Ducks alustas hooaega tôepoolest hästi ja kindlasti oli siin ka treenerite kolleegiumil osa. Paraku, niipea kui tulid vigastused, lagunes Ducks koost nagu lôpnud lehm. Ja sellele lagunemisele ei tulnudki piiri, ka siis kui vigastatud mehed tagasi olid. Ma ei tea kuidas seda mängijate kaela ajada. Sôdur tegutseb vastavalt juhistele, ohvitser on see, kes need juhised talle annab.

Ma ei ole lugenud kusagilt, et Anaheimi mängijad jonniks ja treeneriga klähviks. Ma olen muuseas jätkuvalt seda meelt, et mängija, kes on allumatu ja lôksutab lôugu, ei oma kohta rosteris. Ma ei saa su rafineeritud naljadest aru.

Asjast ka - Anaheim Ducksi omanikud Henry ja Susan Samueli saatsid fännidele kirja. Kui jätta välja viisakurvormid ja muu seesugune, siis oli sônum selline : sel hooajal vôib play off ponnistuse ära unustada (kuigi vôimalus ju selleks veel on). GM Murray, kes on kuni hooaja lôpuni treeneriametis, peab selle ajaga pakkuma need muudatused, millised on vajalikud, et meeskond taas konkurentsivôimeliseks ehitada. Kaasa arvatud pikem perspektiiv. Anaheimi spetsialistid said asjast niiviisi aru, et tulemas on rebuild. 1. märtsiks peaks meeskonna roster paljuski muutunud olema.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 11 Veebr 2019, 22:09

Mis nad sest rebuildivad, kui mängijad on ok? Nojah, ma saan aru, et tegelikult on ka see kollektiiv natuke liiga kaua püsinud - ja Getzlafid & co on juba vanad ka (oma mätta otsast, siis sama on ju meil toimumas). Muidu on nagu Ottawa, kes rebuildib mingi 10 aastat juba.

Rafineeritud nalja polnudki, lihtsalt pittsi fännidel on teistsugune suhtumine ovesse kui omadesse staaridesse ja ka vastupidi. Mis on ka loogiline, inimlik.

Jah, vist oligi sens hoopis. Ma kirjutasin ka , et omavolitsen sõnades. Ju siis omavolitsesin ka autoris. Mälu, mis teha.

Jonnnivad Anaheimi mängijad on ju lausa teemaks olnud? V pole? Siin Anaheimi fänne enam pole, kes võiksid valgustada ja sobilikke linke jagada. Aga isegi mulle, kes ma Anaheimi fänn pole, on neid silma jäänud. Kahjuks pole linke salvestanud. Võib-olla on need ajakirjanikke sulest välja imetud, aga .... jne. Jälle oma mätta otsast: sama on ju üleval olnud seoses Kesseliga? - Dupuis oli see, kes asja esimesena avalikult
välja ütles (mis Sullivani pahandas). Nii et kus suitsu seal tuld.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Veebr 2019, 21:06

Scott Niedermayer oli oma pôlvkonna üks väljapaistvamaid kaitsemängijaid. Devils tômbas tema särgi n°27 sarikatele juba aastal 2011 ja Ducks tegi seda nädalavahetusel. Niedermayer on üks üheksast mängijast, kellele seda au on osutanud kaks erinevat klubi.

Niedermayer mängis Anaheimi eest 5 hooaega, aidates neil vôita Stanely karikas.

Ta on ainuke mängija, kes vôitnud kombinatsiooni 4 Stanley karikat ja 2 Olümpia kuldmedalit.

Ryan Millerist sai pühapäeval enim vôite omav ameeriklasest kollkipper NHLis. Tal on neid kokku 375.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Veebr 2019, 21:29

Jakob Silfverberg sel hooajal kuhugi kaubaks ei lähe. Anaheim sôlmis temaga äsja 5-aastase lepingupikenduse. 28-aastase mängija honorarid ületavat kergelt 5M aastas.

Silfverberg on olnud üsnagi resultatiivne, olenemata meeskonna kukkumisest tühimikku. Ta on mänginud käesoleval hooajal 51 mängu ja tulemuseks on 16G + 8A. Eelmisel hooajal sai ta enda arvele kokku 40 punkti, sellest eelneval hooajal 49 punkti. Ilmselt jäävad need numbrid tänavu saavutamata, seetôttu on arusaamatu tema honoraride tôus :D . Seni teenis ta 3.75M aastas. Management à la Californie - skoori vähem, aga saa rohkem raha.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Juun 2019, 20:16

Anaheim jôudis lôpuks niikaugele, et teavitas oma uuest peatreenerist. Selleks on Dallas Eakins. Järjekorras n°10 peatreener klubi ajaloos.

Eakins oli viimased neli hooaega farmklubi San Diego Gulls peatreener ja statistika oli suht stabiilne, igal hooajal play offis. Varem on ta tegutsenud Maple Leafsi abitreenerina ja Marliesi peatreenerina. Lisaks 113 mängu jagu Oilersi peatreenerina. Aga Oilersi figureerimine peatreenerite CV-s on juba päris tähelepandamatu rida ;)

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Juul 2019, 18:57

Rebuildiv, aga enneolematult vaikne Ducks palkas endale ex-Kingsi pretreeneri Darryl Sutteri. Nôustajaks. Vôi on see käik môeldud selleks, et järgmise ebaônne korral oleks uus peatreener varrukast vôtta. NHLis juhtub kôike.

Vasta