NHL Playoffid 2010

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud
Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Sponsa päeva kokkuvõte

Postitus Postitas sponsa »

" ... ja nad varastasid San Joselt esimese mängu!" Millal ma seda küll kuulnud olen ? Ah jaa ... eelmine hooaeg. Kas järjekordselt kordub haide playoffide saatus? Algus on selleks tehtud. Tuusadest ründeliini ei olnud järjekordselt näha. Aga ega ma väga sellepärast muretse. Kena võit :Co

Rõõm oli näha sellist mõnusat õhkkonda Phoenixis. Fännid olid oma white outi särgid selga pannud ja rockisid päris mõnusalt. Sama ka Pensiga. Siiski on Ottawa üle ka hea meel, sest oli tore näha, kuidas mehed igat väravat nautisid. Muidugi selles mängus tuli ka väga imalikke väravaid ette.

:Ph üle samuti hea meel. Loodan, et suudavad edasi panna nii ja nagu üks reporteritest ütles, et kui Boucher suudab edasi nii esineda ja Pronger 30+ minutit mängida, võib kõike juhtuda. Pronger on üks dominantseid kaitsjaid NHL-is ja kui mees hoos on, on suht raske midagi ta vastu korda saata.

Positiivne päev mulle igatahes ;)
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas Sens »

Krt on ikka hea tunne küll. Sellist adrenaliini laksu pole tükimad aega saanud.
Aga mis toimus siis?
Esimene mäng, :Pi kodus, kogu meedia pööratud :OT vastu ja midagi peale Crosby geniaalsust pole kuskil kuulutatud.
Mäng ise oli väga rabe, rohkete vigadega mõlema poolepealt. Väravavahtide esitus oli , ütleks , keskmine. No Big Saves. Elliott lasi paar sellist sisse et ma pidin äärepealt süles lebavat kassi vigastama. Aga mis mind pani meeldivalt üllatuma oli see, et kuigi suuremal osal :OT meestel puudub playoff kogemus, siis meeskonnal polnud absoluutselt mingeid paanika ilminguid. Iga kord kui :Pi viskas sisse ja oleks oodata meeletut survet :OT väravale toimus just vastupidine. Tuure lisas hoopis :OT. Crosby,Malkini ja Staali lukustamisega saadi suurepäraselt hakkama.
Aga Ottawa põhi skoorijate mäng jättis kah soovida. Kaitse sai oma tööga hakkama. Erik Karlsson lähimate aastatega tõuseb Ottawas Jumala staatusesse. Nii head mängu nooruki poolt ei oleks elusees lootnud. Üllatavalt palju oli teda näha Malkinit takistamas ja edukalt.
Esimesed karjääri playoff väravad Regini ja Karlssoni poolt.
Ja kes võitsid selle mängu :OT -le:
Loomulikult jälle KELLY-RUUTU-NEIL :Thumb
7 punkti ja 3 väravat. Nemad domineerisid seda mängu. Skooriti, roniti naha alla jne. Ja mis kõige huvitavam, ei ühtegi karistusminutit nende poolt. Nüüd :Pi -l ka väike mure edaspidiseks. Paistab ei nendele peab suuremat tähelepanu pöörama. Seega peaks :OT esimesel ja teisel kolmikul rohkem ruumi tekkima.
Nüüd on vähemalt kindel et mingit 4-0 üleolekut :Pi poolt pole oodata. Tuleb tasavägine heitlus.
Nii et minu jaoks igati meeldiv öö oli, eriti teiste tulemuste valguses. :Px :Co :Ph :Thumb .Üritan kindlasti neid mänge korduses vaadata.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 674
Liitunud: 01 Mär 2010, 12:01
Lemmik: Pittsburgh Penguins

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas pinku »

Suht nukker mäng - kohati jäi mulje nagu Pittsil oleks 5 play offi kogemusteta meest platsil, mitte Ottawal... Õiget võitlust Pittsi poolt ei tulnudki. Kaitse olematu, "empty net" 60minutit jne - nii ei saa. Minu arvates tegid nii Crosby kui ka Malkin oma mängu ära (võrreldes teistega), aga Staali kustutasite küll ära. Kunitz ja Ponikarovsky olematud jne.
Pilt

Kasutaja avatar
rio
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 604
Liitunud: 20 Veebr 2010, 11:39
Lemmik: Calgary Flames

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas rio »

sens-iga täiesti ühel meelel et see crosby jumaldamine enne PO läx minu meelest ka natuke üle piiri ,mis aga ei tähenda et ta mõnda mängu ära teha ei või. :Sj mäng ei olnud küll mingi üllatus ja 8koht :West on kindlasti parem kui 7 või 6 sest :Ch või :Vn ga polex :Co nii suurt lootust edasi pääsule kui nüüd
Pilt

bruins

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas bruins »

:Pi - :OT mäng oli minu arust küll ülikõva! Terve aeg käis hea kiire mäng! Seekord lihtsalt võitis see kes soovis seda rohkem,eks järgmine mäng ole näha mis edasi saab!
Kuule sens,mis mees see Karlsson teil on? Ma ei ole küll seda nime varem kuulnud? Mees pani ikka väga hästi minu arust,oli kogu aeg pildis!

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas Sens »

Link wikisse-Erik Karlsson
Alustas siis Ottawa ridades hooaega,aga peale 9 mängu saadeti AHL-i, kosuma. Paistis et mees pole ikka NHL-iks valmis. Kaitsja jaoks füüsilised parameetrid ei ole kah eriti muljet avaldavad.
Siis kuu aega hiljem kutsuti tagasi. Põhjuseid pole eriti avaldatud, aga kuuldused olid et mees vähe vihane ja paneb üldse Rootsi minema. Eks tema eestkostja Alfredssoni sõna oli ka mängus. Arvata võib et olid raskused noorel kutil mingis jumala poolt unustatud linnas Binghamton elamisega (Ottawas ta elab Alfredssoni perega koos). Oli mis oli, aga tagasi ta tuli täitsa muutunud mehena. Kui enne AHL-i saatmist oli tunda ta mängus mingit hirmu kõvemate vastaste ees, siis nüüd paneb hullu. Eks kindlust süstib ka Andy "Mount" Sutton kes ongi temale "kaitsjaks" poogitud. Momendil on kindlalt parim meeskonna litrit liigutav kaitsja ja sinise joone pealt tulistaja. Tihti lülitub rünnakule. On ka minu meelest :OT parim tsooni siseneja PP mängus.
Põhihooaeg siis 5 väravat, 21 söötu
Mõned ta söödud panevad ikka ahhetama küll. Kunagi saab Norris Trophy kindlasti, kui ära ei lõhuta.
Kahjuks youtube-is pole eriti tema stiilinäiteid ette tuua.
Pilt
Pilt

norm
rookie
rookie
Postitusi: 122
Liitunud: 13 Mär 2010, 11:53

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas norm »

Õnnitlused Sensile!Väga hea mäng Ottawa poolt.Minu arust kontrolliti tervet mängu.Pens läks ilmselt mütsiga lööma,arvati,et küll me selle mängu ära võtame.Ja Ruutu ja Neilli poolt koll!Igal juhul pinkudel mõtlemisainet on.Täna olen MC koha pealt pisut ettevaatlik .Loodan,et üllatatakse,aga...Vaadates eilseid tulemusi,on kõik võimalik.

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas Sens »

Peaks kuidagi :B fännide tuju tõstma enne tänast lahingut.
REVENGE FOR SAVARD
Pilt
Pilt
Pilt

bruins

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas bruins »

See on ülikõva!! Üks mats ja lammas on audis!!

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas sponsa »

hea pilt :P
Pilt
Pilt
Pilt

Suletud