Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud

Milline paar tundub kõige atraktiivsem?

Carolina - Minnesota
6
17%
Columbus - San Jose
12
34%
Boston - Phoenix
17
49%
 
Hääli kokku: 35

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas Sens »

Sai siis reserveeritud ruum Sir Toby`s Hostelis Prahas:
Booking number 227-667-M-2010
Property Sir Toby's Hostel  
Address Delnicka 24  
Phone 00420283870635  
Email reservation@sirtobys.com  
Internet address http://www.sirtobys.com  
Arrival 08-Oct-2010  Arrival time 20:00  
# males 4  
# females   
Number of nights 3 Total Amount 7,260.00 CZK   
The total price is payable on arrival to Sir Toby's Hostel. 
Units booked
Date          Nights    #               Type  
08-Oct-2010      3      1   room  4-6 Bed Private Room
7260/4*0.6= 1089 EEK nägu.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Bussi kohta siis esimene pakkumine olemas:


Tere
Saadame Teile VW Sharan hinnapakkumise 7-12 oktoober perioodile.
5 päeva rendihind on 2750 EEK.
Väljaspool Baltikumi sõitmisel lisandub kindlustuse riskitasu 50 EEK/päev.
Rendihinna sees on 24h tasuta autoabi.
Autol saab ka tagumised istmed välja võtta, siis mahub rohkem kraami kaasa.

Lugupidamisega
Andreas
Autocar Autorent OÜ
mob: (+372) 538 698 27
e-kiri: autorent@autocar.ee
koduleht: http://www.autocar.ee

Koos riskitasuga siis 3000 eeki kokku, mis teeks kavalaid küberneetilisi ja trigonoaritmeetilisi arvutusi appi võttes 600 eek päev ja 750 eek per kärss. Panin hinnapäringusse ka GPS-i, aga ju siis see antakse tasuta kaasa, või unustati mainida. sellised uudised siis praegu. Aga ärme veel teemat lukku löö, mul peaks üks pakkumine veel varsti tulema.
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

koiott kirjutas:http://coyotes.nhl.com/club/news.htm?id=530421
Koiotid Riias, Hurricanes Peterburis!
Muuseas, polegi sellele uudisele enne nagu tähelepanu pööranud. Kas on ka sellele mängule minejaid? Riia ju siinsamas ligidal. Sõida Häädemeesteni ja sealt Riia esimeste majade aknad juba kiviga visata.
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

ABC autorent saatis peale pikka pinnimist vastuse, et Renault Traficu saaks hinnaga 800.- eek ööpäev. Kokku siis 4000.- eek, ehk 1000 krooni nina pealt. Kütusekulu olla 8L/100 ligidal, seega oleks see kindlasti kallim kui Sharan. Huvi pärast ronisin ka ühte suvalisse Sharani sisse paar päeva tagasi ja ütleks, et neljakesi teeks sellise masinaga ilusasti selle reisi ära. Traficu plussiks oleks ehk suurem ruum ja lahedam olemine, aga tõenäoliselt ei kaalu see Sharani odavust üles. Ootame mis Sens räägib, ehk õnnestus tal seda Traficut oma käega katsumas käia. Eks siis otsustame ära.
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Veel pisut autouudiseid. Autocari sai helistatud ja uuritud selle Sharani kohta. Vastuseks sain, et on 2007a. mudel, läbisõiduks 125 000km. seega peaks olema korralik riistapuu, mis meid ikka kohale viib ja tagasi toob. August olevat juba täis bronnitud, oktoobri kohta ei osatud miskit veel öelda. Siiski peaks selle bronni ära tegema. Sooviti siis veel 500 eek bronnitasu, eks ma siis maksan selle ära ja panen ta enda nime peale kinni, juhul kui otsustame selle masina kasuks.
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Kes soovib näha ehtsat NHL-i mängu?

Nagu vist foorumi asukad juba aru on saanud, ajab grupp setsimehi siin ka oma isiklikku asja, nimelt on plaan minna sügisel Prahasse, Tšehhi Vabariiki, et vaadata oma silmaga ära üks korralik NHL-i hooaja avamäng. Praeguseks hetkeks on puudu üks kambajõmm või hokifänn, kuidas soovite, kellel oleks suht ainulaadne võimalus meiega liituda ja mängule kaasa tulla. Asjaajamisega oleme nii kaugel, et kõik vajalikud komponendid selle reisi edukaks teostamiseks on olemas. Olemas on piletid, broneeritud on motell ja rendiauto. Seega oleme peaaegu et püsti pannud väikese reisifirma, maksa aga raha ära ja meie poolt kõik ülejäänu. Isikul, kes soovib kaasa tulle peab olema vanust vähemalt 21a. ja kehtivad B-kategooria juhiload. Teekonna ühe otsa pikkus on ca 1700 km, seega tuleb igaühel enda vahetus, ehk pisut üle 400km roolis olla.Nüüd jõuamegi siis selle kõige tähtsama teemani, et kui palju see kõik maksab? Hinnad, mis minuni Tšehhi kroonides jõudsid, arvutasin kursiga 0.623. Swedpanga kommertskurss, nagunii kui seal kaardiga maksta pannakse kurss sinna kanti. Ühe isiku kohta võime öelda järgmist:

Reisi aeg ja kestvus: 7-12 oktoober, 2010a. kokku siis 5 ööpäeva
Pileti hind: 1314.- EEK
Motelli hind: 1150.- EEK, 3 ööd kokku. Ei sisalda toitlustamist, hommikune rootsi laud ca 65.- EEK nägu
Auto hind: 750.- EEK, renditud VW Sharan 2007a.
Kütuse hind: 1100.- EEK, ligikaudne hind, arvestatud 60L kütusehinnaga 19 EEK liiter
Muud kulud: 1500.-EEK, ??? Täiesti lambist ja ligikaudne, meie endi teha, kui kallis pubis sööme/joome

Kokku 5800.- EEK

Selline oleks siis suurusjärk praegu. Kütuse koguse ja hinna ning muud kulud üritasin ümardada ikka ülespoole, sealt võib midagi alles jääda. Pileti ja auto hinnad on paigas ja ei muutu. Auto tuleb tagasi anda täispaagi ja puhtana, seega üks pesulaskäik tuleb ka juurde. Kokkuvõtteks - kellele on see hind odav, kellele üle mõistuse kallis, see jäägu igaühe enda teada. Ise arvan et tegemist on mõõduka hinnaga selle eest, et üks korralik NHL-i mäng ära näha. Seega, kellel on asja vastu huvi, andku teada. Arvan, et see teade jääb siia foorumisse kuni augusti lõpuni, kui selleks ajaks pole keegi kampa tulnud, saab ka laiem ring asjast teada. Eestist minejad on praegu admin, Sens ja flaier. Kohapeal liitub meiega manalamees koos oma perega. Kui olen midagi valesti kalkuleerinud või miskit välja jätnud, siis andku asjassepühendatud kohe teada.

Sens: Omalt poolt lisaks et kogu summast kuluks kohesele maksmisele pileti hind, ehk
1314 EEK. Ülejäänud summat on aega koguda kuni reisi päevani ehk siis 07.10.2010.
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 972
Liitunud: 13 Veebr 2010, 11:23
Lemmik: Washington Capitals
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas admin »

Kas meie rendikaga juhtub sama,mina ujuda ei oska? :D aina tõenäolisemaks muutub,et ma ei saa puhkusele

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Senikaua, kuniks flaier on pardal, meite laevuke EI UPU. On muidugi väga kurvastatav kuulda, et admin ei saagi puhkusele selle reisi toimimise ajaks. Mis me siis teeme, kameraadid? Ise arvan end minejaks, kasvõi läbi tule vee ja vasktorude, aga jama oleks ka see, kui lähen sinna üksinda ja pean kõik vabad piletid ukse peal maha müüma. Piletite pärast ma ei muretse, nii 100 EUR tükk saab ikka, aga siis jääb minu kanda ka kogu bussirent ja motellitasu. Kamoon mehhed, see viis päeva ei muuda ju maailma ajaloo üldises kulgemises ju kuigi palju, on tarvis see asi ära teha ja kõik. Ehkki jah, mul see üks vaba pilet siiamaani müümata, eks pean rohkem tööd tegema, mis muud. Kui minu arvamus miskit loeb, siis Praha trip toimub, iga ilmaga!
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas Sens »

No üksinda sa sinna ei lähe kohe kindlasti :D
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 972
Liitunud: 13 Veebr 2010, 11:23
Lemmik: Washington Capitals
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas admin »

flaier kirjutas:Senikaua, kuniks flaier on pardal, meite laevuke EI UPU. On muidugi väga kurvastatav kuulda, et admin ei saagi puhkusele selle reisi toimimise ajaks. Mis me siis teeme, kameraadid? Ise arvan end minejaks, kasvõi läbi tule vee ja vasktorude, aga jama oleks ka see, kui lähen sinna üksinda ja pean kõik vabad piletid ukse peal maha müüma. Piletite pärast ma ei muretse, nii 100 EUR tükk saab ikka, aga siis jääb minu kanda ka kogu bussirent ja motellitasu. Kamoon mehhed, see viis päeva ei muuda ju maailma ajaloo üldises kulgemises ju kuigi palju, on tarvis see asi ära teha ja kõik. Ehkki jah, mul see üks vaba pilet siiamaani müümata, eks pean rohkem tööd tegema, mis muud. Kui minu arvamus miskit loeb, siis Praha trip toimub, iga ilmaga!

ärge veel mind maha kandke! küll ma kuidagi ära nihverdan
Pilt
Pilt

Suletud