Pittsburgh Penguins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Jääkaru
rookie
rookie

Re: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Jääkaru » 29 Juun 2018 19:30

Jack Johnsoni kohalt olen vait. Matt Hunwick oli pettumus ja jääb loota, et kaks korda järjest kaitsjatega pange ei astuta. Pigem loodan, et Sprong, Simon ja Aston-Reese teevad hea hooaja. Ja mine seda Brassardi tea.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 19:06

Matt Cullen is back. Vaat nii. Aastaks ja ....0.650M eest. 41-aastane nooruslik vanake on viimased kolm aastat leidnud endale aastase tähtajaga lepinguid, kaks aastat Pittsburghis ja aasta Minnesotas. Iga hooaja lôppedes tahtis ta uisud varna riputada, aga seni pole ta seda veel suutnud teha. Nüüd siis taas Pennsylvaanias.

Cullen on mänginud liigas kokku 1445 mängu. Tal on 3 Stanley sôrmust.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Juul 2018 02:27

D-man Jamie Oleksiak sai 3-aastase lepingu. Igal hooajal teenib ta $2,137,500.

Eelmise aasta detsembris Dallasest kaubeldud kaitsemängija on osutunud Penguinsile kasulikuks. Viimane hooaeg oli tal karjääri parim, 5G + 12A ja seda 68 mängus.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Okt 2018 01:17

:Õ

Uuel hooajal uue hooga Penguins. Jôudu ja jaksu neile. Ja meile ka, sest sel hooajal jôuab Penguinsi teema esimesena 1000 postituseni.

Ja Sidney Crosby suudab ehk ületada Mario Lemieuxi tähise - 915 mängu Penguinsis. Crosbyl vaja vaid 52 mängu kaasa teha. Muud Lemieuxi saavutused jäävad vist igaveseks. Sest nendeni on veel 250 väravat vaja visata ja anda 300 söötu. Vôibolla kunagi jôuab Crosby ka sinnamaani kui ta suudab veel aastakümneid mängida.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Okt 2018 17:33

Matt Murray nôrgaks kohaks on saamas tema pea. Nimelt on tal taas pôrutus. See on juba kolmas kord nelja hooaja jooksul. Coach Sullivani sônul ei oska keegi aimata, millal ta vôiks taas torude vahele tulla.

Pôrutuse pôhjustasid Canadiensi mängija Brendan Gallagher ja sellele järgnenud pôkkumine kaasmängijaga treeningul.

Vasta