Pittsburgh Penguins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Jääkaru
rookie
rookie

Re: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Jääkaru » 29 Juun 2018 19:30

Jack Johnsoni kohalt olen vait. Matt Hunwick oli pettumus ja jääb loota, et kaks korda järjest kaitsjatega pange ei astuta. Pigem loodan, et Sprong, Simon ja Aston-Reese teevad hea hooaja. Ja mine seda Brassardi tea.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 19:06

Matt Cullen is back. Vaat nii. Aastaks ja ....0.650M eest. 41-aastane nooruslik vanake on viimased kolm aastat leidnud endale aastase tähtajaga lepinguid, kaks aastat Pittsburghis ja aasta Minnesotas. Iga hooaja lôppedes tahtis ta uisud varna riputada, aga seni pole ta seda veel suutnud teha. Nüüd siis taas Pennsylvaanias.

Cullen on mänginud liigas kokku 1445 mängu. Tal on 3 Stanley sôrmust.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Juul 2018 02:27

D-man Jamie Oleksiak sai 3-aastase lepingu. Igal hooajal teenib ta $2,137,500.

Eelmise aasta detsembris Dallasest kaubeldud kaitsemängija on osutunud Penguinsile kasulikuks. Viimane hooaeg oli tal karjääri parim, 5G + 12A ja seda 68 mängus.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Okt 2018 01:17

:Õ

Uuel hooajal uue hooga Penguins. Jôudu ja jaksu neile. Ja meile ka, sest sel hooajal jôuab Penguinsi teema esimesena 1000 postituseni.

Ja Sidney Crosby suudab ehk ületada Mario Lemieuxi tähise - 915 mängu Penguinsis. Crosbyl vaja vaid 52 mängu kaasa teha. Muud Lemieuxi saavutused jäävad vist igaveseks. Sest nendeni on veel 250 väravat vaja visata ja anda 300 söötu. Vôibolla kunagi jôuab Crosby ka sinnamaani kui ta suudab veel aastakümneid mängida.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Okt 2018 17:33

Matt Murray nôrgaks kohaks on saamas tema pea. Nimelt on tal taas pôrutus. See on juba kolmas kord nelja hooaja jooksul. Coach Sullivani sônul ei oska keegi aimata, millal ta vôiks taas torude vahele tulla.

Pôrutuse pôhjustasid Canadiensi mängija Brendan Gallagher ja sellele järgnenud pôkkumine kaasmängijaga treeningul.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Nov 2018 19:13

Oktoobri lôpus sôideti läbi Kanada, neli mängu, neli vôitu, väravate vahe 23 : 6

Novembri algul on ainult kodumängud, neli mängu, neli kaotust, väravate vahe 6 : 19

No kuidas niimoodi saab? :Ei tea

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Nov 2018 20:17

Ma olen vaadanud sel hooajal 5 Penguinsi mängu. Need viimased 5. Millised nad kôik kaotanud on. Sellist kaotusteseeriat tuleb otsima minna detsembrisse 2015. Jube lugu. Eilne napilt allajäämine Ovetshkin & Co-le oli eriti valus. Järgmist mängu eivaata, ehk vôidavad. Viimati ongi viga minus.

GM Rutherford on seetôttu muutunud häälekamaks. Kui kohe midagi paremaks ei pöördu, siis hakkab ta ettureid liigutama. Darren Dreger juba teab, et ründaja Daniel Sprong on tôstetud staatusesse, mille kohta on sealpool lompi termin trading block. Asjatundjad saavad aru, millest jutt, mul ei tule praegu maakeelne vaste pähe.

Coach Sullivan vôib praegu rahulik olla. Aga viimatised vallandamised on justkui paha enne. Meeskonnad, kes oma treenerid vallandasid, olid Chicago ja LA. Viimase kümnendi mitmekordsed Stanley vôitjad. Nagu ka Pittsburgh... Loodan, et see jada ei jätku.

Jääkaru
rookie
rookie

Postitus Postitas Jääkaru » 08 Nov 2018 22:03

Läheb põnevaks, Quenneville juba puhkab. Küsiks intrigeerivalt, kes siis esimesena liigub, Brassard või Sullivan? Sprong kauba peale?
Meedias oli hea artikkel: Viimastes kaotustes on neist lihtsalt üle uisutatud, täpselt nii nagu kannuaastatel nad ise tegid. Meeskond üks NHLi vanemaid. Kui kiireid jalgu enam pole siis äkki aeg taktikat muuta? Kui Bowman kunagi Canadiensi ja Penguinsi pingi taga oli, olla tal varuks kaks - kolm erinevat taktikat, nii et mängu sees võidi kiirelt taktikat muuta. Võimalik, et selle mansaga kontrarünnakute taktika töötaks ka hästi. Aga äkki tuli mõõn lihtsalt sellest, et lääne turneel saadi liiga suured võidud, ei tea.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Nov 2018 00:46

Jim Rutherford ja tema môistukône. Ja nimed, keda ta vôis silmas pidada:

“Has this team been together too long? It’s something I always have to watch for. When do you have to make those changes? The players are doing everything they can to tell me now’s the time.”

Phil Kessel?

“At a young age, guys win Stanley Cups and a lot of guys go their whole career and they don’t even get close to it. We’ve got some young guys that won a couple, then they get bigger contracts and then they kind of settle in. They forget what got them to where they are today.”

Bryan Rust, Olli Määttä, Brian Dumolin?

Regarding secondary scoring: “It’s almost like the guys come to the game and say, ‘Let’s just let the top guys do it. Let Sid and Geno and Phil and Letang carry us, and we’ll just get through the game and move on to the next game,’ and forget about the ork ethic it takes or forget about the role they play.”

Rust, Guentzel, Hornqvist, Sheahan, Brassard, Cullen, Hagelin?

Discussing players in contract walk years: “Maybe they change their game. Maybe they think scoring more goals or getting more points is what’s going to get them more money. So they get away from their game, what their role is.”

Sheahan, Brassard, Cullen, Hagelin, Ruhwedel, Grant?

“We’re getting inconsistent goaltending.”

Matt Murray.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Nov 2018 00:21

Vaat siis, miskit hakkas liikuma, Tanner Pearson on uus Penguin. Carl Hagelinist sai uus King.

Pearson on sel hooajal saanud kirja 1 söödu. Cap hit tal 3.75M. Eelmine hooaeg tegi 15G + 25A. Sellest eelneval hooajal viskas 24 väravat, milline on senini tema isiklik tippmark. Paukuv püss ta igatahes ei ole.

GM Rutherford tôdeb, et Pearsoni hooaeg on vildakas, aga mehe karjäär siiski korrektselt sirge. Sestap arvab ta, et uus keskkond paneb mehe uuesti mängima ja niisamuti ka Penguinsi.

Noh, vôrreldes Hageliniga, kelle hooaja algus samuti kraavis, on tegu sama masti mehega. Hagelinil 1G + 2A, cap hit 4M (millest Pittsburgh maksab edaspidigi 250 000). Seega, pourquoi, monsieur Rutherford?

Muuseas, Rutherfordi kontrahti pikendati äsja aastani 2022.

Vasta