Pittsburgh Penguins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 15 Nov 2018, 19:38

Sidney Crosby ja tema UBI tähendab hetkel seda, et teda ei näe vähemalt nädala jagu.

Coach Sullivani sônul ei ole tegu pôrutusega.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 15 Nov 2018, 20:41

Hagelin nüüd küll Pittsi probleem polnud! Tema asi polegi skoorida --- pk jms m, mis tema tööks on, on tehtud tal perfektselt. Pittsil pole energiat mängus? --- GM mõtles, mõtles ja mõtles .... ning saatis minema mehe, kes on üks väheseid pingviine, kes ei meenuta surnud lindu. Seega täiesti mõttetu diil.

Pearson tegi üle-eelmisel hooajal 24 väravat --- see on korralik stats, tegemist on skoorijaga /skoorija ei tähenda alati 50 kolli per game/. Hornqvisti masti mees. Tore , et tuli, nõme et Hagelini vastu.

Sheahan, Maatta, Sprong ---- tühjad kohad.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 16 Nov 2018, 19:47

Ôu mai gaad. Penguins on Idakonverentsi punane latern.

Issver, no millal viimati siukest asja juhtus?

Jääkaru
rookie
rookie

Postitus Postitas Jääkaru » 19 Nov 2018, 19:33

Ma nüüd huviga klõpsin spordilehti. Mis on Rutherfordi järgmine samm? Sullivani kallale minekul pole mõtet seniks kuniks pole uut kanditaati uute taktikatega. Kuna tuum juba 30+ siis tahtmatult tekib küsimus, kas taktikad mis töötasid 20+ tuumaga, enam töötavad? Hetkel pakuks, et keegi kaitsjatest läheb vahetusse. Kas siis 1:1 või mingi veits suurem vahetus.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Nov 2018, 00:56

Legendaarne Penguinsi GM aastatel 1989 - 2006 Craig Patrick in tagasi. Sedakorda pro skaudina. Patrick on vana kala, Herb Brooksi abitreener mälestusväärsel 1980 Olümpial, läbi ja lôhki hokidünastiast pärit mees, kes vôib Penguinsile ka täna ainult kasu tuua. Crosby, Malkin ja Fleury on tema draftid.

Matt Cullen on LBI tôttu pikemaks ajaks vaateväljast kadunud. Tema tagasitulek jääle on vôimatu praegu isegi ennustada.

Jääkaru
rookie
rookie

Postitus Postitas Jääkaru » 30 Nov 2018, 21:56

Tundub, et Rutherfordil on Sullivani vastu usaldus. Lõpuks hakkas vanker kuidagimoodi liikuma, võimalik, et Crosby hoiabki üksi kogu seda värki koos. Jääb loota, et saavutatakse 3st mängust 2 võitu rütm. Ja kui veel vigastatud Murray saaks terveks...

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Dets 2018, 01:28

Nii. Järjekordne mängija lahkus Penguinsist. Sedapuhku lôpetati Daniel Sprongi eksperiment. Pittsburghi valik 2015 ei leidnudki omale kohta meeskonnas ning see päädis lähetusega Anaheimi. Kalifornialased andsid vastu d-man Marcus Peterssoni.

Jääkaru
rookie
rookie

Postitus Postitas Jääkaru » 04 Dets 2018, 20:30

Hea vähemalt et vastu tuli noor väidetavalt andekas mees, mitte keskpärane mängija oma natuke üle oma parimaist aastaist. Saavad eksperimenteerida.

Vasta