Pittsburgh Penguins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas pinku » 16 Juun 2019, 12:29

Me managa ikka aeg-ajalt vaidleme, et kas turul on mõnda kindlat tüüpi mängijaid saada või kas vähese fantasy-potentsiaaliga mängijat on võimalik müüa. Ma olen jätkuvalt seda meelt, et kõike on saada ja kõike on võimalik müüa, sest ... a) lolle gm-e on liiga ropult täis; b) NHL on eelkõige äri ja alles siis sport. Ja alati pole isegi rumalaid GM-e vaja (sest järgneva treidi puhul ei saa rääkida rumalast gm-ist).

Olli Maatta :Right :Ch Dominik Kahun & 2019 5.ringi valik :Right :Pi . Mida üks ei vaja, võib teisele kasulik olla.

:Pi -i perspektiivist: Maatta minek vabastab raha + mees pole arenenud nii nagu peale tema karjääri algust eeldati. Ju :Ch temas siis mingit potentsiaali näeb - mees pole nii vana , et ei võiks uues kohas uut särtsu leida.

Kahuni kohta lähen ja kuulan maad Kane`i käest.
Viimati muutis pinku, 24 Juun 2019, 14:10, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 16 Juun 2019, 12:35

Jäi silma ka hurooni viimane komm. Kessel vs Zucker --- siin polnud üldse küsimus selles, kas Zucker on mees, kes aitaks Pittsi, vaid selles, et Kesselist vabaneda (viimane on aga keeruline) iga hinna eest. + selles diilis oli osaline ka Jack Johnson (kellest me tahaks ju ka kiiresti vabaneda). Kahjuks nii ei läinud - ja kena kopikas jäi meil vabanemata.

"
Aga Phil Kesseli epohh Pittsburghis on saanud otsa. See on nüüd kindel." --- vähemalt GMJR on selle kindla esialgu kummutanud ja öelnud, et Kessel tahab Pittsburghi jääda ja jääb. Aga nagu ma eelmises kommentaaris mainisin, on kõik võimalik (ka see, et Kessel mujal maandub, ehkki keegi teda ei taha).
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Juun 2019, 20:24

GMJR ajab nüüd juba teist juttu jah. Ühtäkki on Kesselist saanud vaat et nupuke, kelleta Penguins kohe üldse mitte hakkama ei saa. No lähemad paar aastat kindlasti.

Ma ikka môtlen aeg-ajalt, et kas See GMJR pole seniilseks muutumas. Enam ei vôi ühtegi tema pillatud lauset uskuda.

"The biggest thing from a team point of view you can't have the player controlling the trade because if you do it's not going to work out for the team so at this point and time I view it that Phil will return with the team," Rutherford said.

Kessel lihtsalt sôidab Rutherfordist üle...

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Juul 2019, 01:04

Ja läinud ta ongi. Phil Kessel suundub Arizonasse ja sealt tuleb tsenter Alex Galchenyuk.

Kôik, mida GMJR ütleb, on puru silma ajamine. Isegi kui usud vaid poolt tema jutust, oled ikkagi tünga saanud.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 01 Juul 2019, 01:18

GMJR on ehk hea ärimees, ei mängi avatud kaartidega? See selleks. Eks asi ole ka selles, et nö tehingute maailmas muutuvad asjad ruttu, et mitte öelda üleöö. :Pi üritas Kesselit minema saata, kuid ükski Kesselile sobiv (ehk osalise treidipiirangu klausliga vehkiva Kesseli nimekirja kuuluv) tiim huvi üles ei näidanud. Ootamatult tekkis võimalus teha diili :Ar : Kessel tahtis Toccheti juurde, :Pi soovis Alex Galchenyuki omale 2018 veebruaris, vahetult enne treidide lukustumist. Üleöö tekkinud kõiki rahuldav treid. Nii on.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2019, 01:48

6 aastat. 3.5M aastas. Selline sai olema ründaja Brandon Tanevi leping Penguinsis.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 02 Juul 2019, 17:37

:Pi -i peetakse eilse vabaagentideturu avanemise päeva üheks suurimaks luuseriks:

"The Phil Kessel trade netted them cap flexibility now and later, as the forward they acquired, Alex Galchenyuk, goes unrestricted next summer. Hopefully the Penguins hit a home run with the "later," because they used some of that "now" flexibility to sign Jets winger Brandon Tanev to a truly baffling six-year contract with a $3.5 million AAV. He's a checking forward who has been called "an offensive black hole." Weird flex. Meanwhile, the team just bid farewell to an admitted headache who nonetheless was a point-per-game talent. "a

Isiklikult mulle Tanevi diil meeldib. Samas jääb küsimus, kes meil nüüd skoorima hakkab? Malkin on üleeilne päev, Crosby pole puhas skoorija, Guentzel sõltub Crosby söötudest. PP saab olema kohutav.
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 02 Juul 2019, 22:07

Päris hea analüüs, ei hakka ümber jutustama. Kes tahab see loeb https://pittsburghhockeynow.com/pittsbu ... GzxTxJ926w
Pilt

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 02 Juul 2019, 22:51

Maattast on kahju, vigastus tegi oma, aga mis teha. Kesseli vahetusega anti signaal ka Letangile ja Malkinile, puutumatuid meil pole. Nüüd on nende kord vastata ja seda oma mänguga. Ilma Kesselita vaevalt et 2 kannu oleks saadud, aga aastatega on midagi muutunud. Kessel on vist mees, kes pikalt ühte mansasse ei sobi. Kindlasti oli see hea tehing Coyotsile. Galchenyukist ja Tanevist ei oska mitte midagi arvata. Ründes asjad aga muutuvad, arvatavasti lüüakse vähem väravaid ja lastakse ka omale vähem väravaid lüüa. Võimalik, et Murray teeb seetõttu oma karjääri parima aasta. Ma sain aru, et lätlane ka põhitegijatesse arvatud. Kui vahetustega edasi minnakse, siis Rust ja Bjugstad on vist järgmised. Bjugstad oma üsna suure palgaga on Rutherfordile kui vanale kavalale rebasele hea kaart välja pakkuda. Võibolla skautidel on keegi potentsiaalne tuleviku snaiper juba leitud, saaksid praegu odavalt kätte. Aga jumal tänatud, et Guentzelit eelmistel kevadetel ära ei vahetatud.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Aug 2019, 17:24

Matt Cullen pani mängija ameti maha ja suundus seejärel otsejoones Penguinsi tegevjuhtkonda.

21 NHLi hooaega on päris korralik kogemustepagas, mida (noorte) mängijatega jagada. Sest just mängijate arendamisega ta tegelema hakkabki.

Culleni arvele jäi 1516 liigamängu, 266 väravat, 465 söötu, 502 PIM.

Vasta