Pittsburgh Penguins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 16 Nov 2019, 16:26

Sidney Crosby ongi asialgu 6 nädalat eemal.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Nov 2019, 22:41

Veel üks tsenter lôikuslaual (lihaste operatsioon) ja 8 nädalat laatsaretis. Patsiendiks on Nick Bjugstad

Ning kaitseliinis langes (taaskord, nagu igal hooajal), Justin Schultz. Indefinitely, nagu ikka. See on natuke pahasti, sest Letang on juba väljas ja auguline kaitseliin vaevalt, et paremaks läheb isegi kui Chad Ruhwedel ja Zach Trotman on toodud ridu tugevdama. Esimene mängis viimati NHLi tasandil märtsis ja teine eelmine aasta.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Dets 2019, 23:32

D-man Brian Dumoulin peab viibima haiguslehel vähemalt 8 nädalat. Tal oli täna pahkluu kôôluste operatsioon.

See on tal juba teine kord IR staatuses olla, oktoobris jäi tal vahele 11 mängu.

Dumoulin on tänavu 23 mängus kirja saanud 1G + 6A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Dets 2019, 20:44

Tegijail juhtub nii môndagi. Pahatihti ka halvasti. Nagu näiteks Patric Hornqvistil, kes treeningul hooga vastu poordi lendas ja on nüüd eemal "pikemaks ajaks" (longer term). Nii ütles coach Sullivan.

Mis tal siis juhtus, seda me ei tea, sest Penguins ju ei kipu kohe kôike välja ütlema. See "pikemaks ajaks" vôib ka peagi muutuda.

Kindel on hetkel see, et enne jaanuari ei ole môtet oodata ei Crosbyt, Bjugstadi, Dumoulini ega Schultzi. Ja nüüd Hornqvisti ka mitte. Loodame, et tulemas pole päris mustad jôulud.

Siinkohal tuleb ära mainida ka meest, kes rootslase asemele tuleb. Tema nimi on Stefan Noesen. Tal oli tükk tegemist, et kuhugi meeskonda ennast pakkuda. Terve suve ahistas ta klubisid kuniks Dallas andis vôimaluse osaleda treeninglaagris, mis paraku sellega ka lôppes. Hooaeg oli algamas, aga Noesen ikka ilma kontrahtita. Lôpuks päästis mehe AHLi Wilkes-Barre Penguinsi coach, kes teda kunagi juuniorides juhendas. Noesen haaras vôimalusest kinni ja edukalt.

Seni mängitud 22 kohtumisest on tal 14 väravat (liigas teine) ja 22 punkti (liigas üheksas). Eile sôlmis ta Pittsburghiga 1-aastase kontrahti.

Noesen on Ottawa 2011 drafti 1 ringi valik (21 overall).

Vasta