Pittsburgh Penguins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2020, 00:54

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 29 Veebr 2020, 21:12

Viis kaotust järjest, tundub, et makstakse lõivu Sullivani lemmikfraasile koosseisu kohta "best chance to win the game" ehk siis 9 paremat ründajat said natuke liiast koormust.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Mär 2020, 19:24

Kuus kaotust järjest. Et mingi kaotuseseeria hooaja jooksul sisse lipsab, on täiesti normaalne. Et aga kaotatakse meeskondadele, kes on môlemas konverentsis kusagil tabeli sügavuses... vaat see on juba kurat teab, mis jumalavallatus. Senators, Sabres, Kings, Ducks, Sharks. Boff See on häbiasi.

Jääkaru, sa paned oma analüüsiga ikka täitsa metsa seekord. Mis koormusest sa räägid? Kôik läks sassi sel hetkel kui toodi mehi rosterisse. Zucker, Rodrigues, Sheary, Marleau. Mängijad kôik ja paberil peaks nagu iga mees oma nishis lisa tooma. Paraku on tulemuseks koshmaar. Zucker on ainuke, kes vähemalt on midagigi teinud.

Point hoopis selles, et kôik liinid löödi täiesti segamini ja nüüd ollakse lôhkise küna ees, et miks, kurat, asi enam ei toimi. Ei saagi toimida kui töötavas mootoris putitatakse elemendid tagurpidi. Ma imetlen GMJR loogikat. Ja Sullivan ei vôind siis vanatoile öelda, et pole nagu vajadust?

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 05 Mär 2020, 20:08

Vigastused on ikkagi jamade aluseks. Juurpõhjus, nagu öeldakse. Minu arust on ikkagi ebanormaalne kui 3 mehe mänguaeg on 4-7 minutit ja ülejäänud rügavad puuduva 4-6 minutit tasa. Koormused võiks ikka alates 10 minutist peale hakata. Kaitsjatega on teine lugu, olenevalt mehest 15-25 minutit. Nüüd playoffides mida teevad Angello ja Lafferty, kogemusteta mehed? Õpivad? Kindlasti, aga Marleau ja Sheary teavad juba väga hästi, mis mängud need on ja kuidas neid mängida. Loomulikult võib juhtuda, et nende vorm mingil põhjusel on kevadeks kadunud. Rodriguesist ei oska midagi arvata, pigem loodan, et Bjugstad end lõpuks näitab, kuigi kahtlane. Teatakse, et Rutherfordil on mehi vaja ning seetõttu küsitakse vastu ka võimalikult palju. Hea seegi, et ainult Kahun läks. Tõsi, ma millegipärast ei oleks vist ikkagi seda vahetust teinud, aga noh, kui mehed "uiskudelt karkudele" lähevad, siis mis parata.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 07 Mär 2020, 21:34

Nojah, see viagstustega vabanduste otsimine on kestnud juba 10 aastat, sellest ajast peale kui Bylsma pingiboss oli. Muidugi lähevad mehed kakti. Aga seda juhtub kôigis meeskondades. Kôige parem näide on Blue Jackets. Neil pole ôieti mängijaidki ja needki kogu aeg laatseris, aga Columbus jätkab vôitlemist, hoolimata kôigist vintsutustest. Pittsburgh, koos oma tervete staaridega, paraku seda ei ole näidanud. Neil käib aeg-ajalt peal enesehaletsusperiood, mille vastu ei suuda ka Sullivan rohtu leida. peab lihtsalt ootama, kuni staarid oma pisarad pühivad ja uuesti mängima hakkavad.

Bjugstad on koomas. McCann on zombie. Neist ei saa enam asja. See oli GMJR täielik prohmakas, millest Pittsburghis ei taheta rääkida. Ja tead, mis, Jääkaru? Kui Pittsburghil ônnestub play offi pääseda, siis saab Penguinsi mäng seisma just nendel kogemusteta mängijail. Ja nad saavad oma kogemused. See kestab küll lühikest aega, vaid 1 ringi, aga kogemus ikkagi ;)

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 09 Mär 2020, 00:04

Mõlemad mängud vaadatud. Kohatine ülekombineerimine, sahmimine kaitses, ei suudeta tervet mängu ühtlaselt mängida. Nad nagu kohati uisutataks üle.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Mär 2020, 23:35

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Mär 2020, 20:26

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 19 Juun 2020, 23:32

Ei saa mitte vaitki olla, no ei lähe näoraamatul see tõlkimine:
Õues võib küll palav olla, aga seest teeb Kristiina Letang lund.

Vasta