Columbus Blue Jackets

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Columbus Blue Jackets

Postitus Postitas Huroon » 29 Mär 2018, 23:11

D-man Markus Nutivaara sai endale 4-aastase lepingupikenduse. Honoraridega 10.8M.

22-aastane soomlane on sel hooajal mängunud 59 mängu tulemusega 6G + 16A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018, 17:55

Boone Jenner tinditi 4 aastaks 15M eest.

Boone Jenneri parim hooaeg oli 2015 - 16, mil ta sai enda arvele 30G + 19A. Läinud hooaeg olid numbrid 13G + 19A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018, 18:12

Nash on Columbuses. Aga tegu pole mitte Rick Nashiga (kes ilmselt jätab saabuva hooaja üldse vahele, et vigastusest täielikult paraneda), vaid Riley Nashiga, kes sai lepingu 3 aastaks 8.25M eest.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Juul 2018, 00:57

D-man Ryan Murray jätkab Columbuses. Mängija vôttis vastu Blue Jacketsi QO väärtuses 2.825M järgnevaks hooajaks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 07 Sept 2018, 18:14

Columbuses said jälle managementi tegelased lepingupikendusi. Multiaastaseid. Täpsemalt, kes ja kui palju ja mis summades, seda ei öelda. Kôik kolm - president John Davidson, GM Jarmo Kekäläinen ja abi-GM Bill Zito - alustasid tegevusega 2012 aastal ja seni on neil ette näidata vaid kaks järjestikust hooaega play offis. See on esimest korda klubi 17-aastase ajaloo jooksul.

Noh, jah. Latt ikka suht madalal neil. Jätkuvalt.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Sept 2018, 17:35

John Tortorella sai lepingule kaks aastat juurde. Nii et ta tüürib seda meeskonda kuni hooajani 2020-21.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Okt 2018, 17:37

Brandon Dubinski on jällegi laatsaretis. treeningul väljavenitatud küljelihas ei luba mängida. Haigusleht on 4 - 6 nädalat.

Dubinski alustas hooaega hästi - kahes mängus 1 + 1. Eelmisel hooajal sai ta kokku 16 punkti, maadeldes vigastustega. Ei tea, kas paneb käesoleval hooajal sama rauaga? Üleelmisel hooajal oli tulemuseks 41 punkti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Okt 2018, 22:45

John Tortorella on tuntud kui... John Tortorella :D . Tema habemest poetub tihti lausa pärleid.

"Frustrates the shit out of me, quite honestly"

Selle peale vôib ainult :Õ . Tortorellal ajab nimelt virtsa keema tôsiasi, et mängijate vahel puudub vôiduraev. Minul ka. No ei näe seda vana head tahet iga hinna eest vôita. Modernne jäähoki on Tortsi meelest justkui kallistuste puntratants. Mees tunneb puudust ôigest löömisest. Veel 10 aastat tagasi oli keskmiselt 0.66 lôuga andmist mängu kohta. Täna on see number 0.22.

Kui siinkirjutajal veel juuksed peas olid, siis oli jäähoki rough & tough. Mis teha, aastal 2018 on see speed & skill.

“The game’s changed and for some dinosaurs that are in it, it’s very frustrating, I have to admit. And I’m not joking about it, it’s really frustrating to me.”

“Conversations on the ice amongst opponents on a faceoff, it’s like a big hugfest sometimes. I don’t know if they have so many meetings with this NHLPA and all that stuff that goes on but there’s no hate and I miss that."

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 09 Jaan 2019, 20:46

Artemi Panarinile tehti pakkumine, millest ei ütleks isegi ära. Columbuse High Bank Distilleri nimelt pakub talle elu lôpuni tasuta viina kui mees jääb edasi Blue Jacketsisse.

https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/art ... e-jackets/

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Jaan 2019, 00:23

"This is an internal matter and we will have no further comment at this time."

Nii on. GM Kekäläinen palju sônu ei tee. Klubis on paika pandud reeglid, mille järgi mängijad peavad end kohandama ja Sergei Bobrovsky eiras neid. Kuna tegu on klubi siseafääriga, siis me praegu ei tea, mille vastu venelane siis patustas.

Täna Predatorsi vastu ta end riidesse ei panne. Healthy scratch on hoopis.

Viimases mängus, kus häviti Boltsi vastu 0 : 4, lasi Bobs need neli kolli sisse juba 19 pealelöögiga. Sealtpeale jätkas Korpisalo ja hoidis puuri puhtana.

Bobrovskyl on käimas kontrahti viimane aasta ja ta on seni keeldunud lepingu pikendamisest. Mis annab alust teoretiseerida, et tema suhted Blue Jacketsi brassiga/Tortsiga on nihkes ja ta tahab Columbusest putku panna.

Vasta