Columbus Blue Jackets

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Columbus Blue Jackets

Postitus Postitas Huroon » 12 Jaan 2019, 02:00

Panen selle uudise siia teemasse, sest see mees mängis Columbuses ikkagi 9 hooaega, olles kogu selle aja Blue Jacketsi nägu.

Nagu ilmselt kôik aru said, käib jutt Rick Nashist. Ta teavitas hokisôpru täna sellest, et paneb uisud varna. Kurb, et ta karjäär lôppes 34-aastaselt. Aga nii see pôrutusega on, et mingil hetkel tuleb teha valik, kas hoki vôi ajukarjustus.

Nashi arvele jäi 1060 mängu, 437 kolli ja punkte kokku 805. Sealhulgas Columbuses 674 mängu, 289 kolli ja 547 punkti. Kôik frantshiisi rekordid.

Nash mängis veel Rangersis ja Bruinsis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Jaan 2019, 04:15

John Tortorella on esimene ameeriklasest coach, kes jôudnud treenerina vôiduni n°600. See saabus 10.jaanuaril vôiduga Nashville üle.

Predatorsi coach Laviolette, kes on läbi aegade edukuselt teine ameeriklasest coach (Tortorella järel) pidi seega alla neelama teise môruda pilli. Sest vähe sellest, et ta ei saa Tortsist mööda, ta on pidevalt Tortsi järjekordse verstaposti ohver. Sest oma vôidu numbriga 400 sai Torts omal ajal Philadelphia vastu, mida juhendas... Laviolette.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Jaan 2019, 03:06

Kuna Columbuse erirühmad on omadega jännis, siis tuli midagi välja nuputada. Blue Jacketsi nuputamise tulemusena sôlmiti leping Martin St.Louisega (ja-jah, THE Martin St.Louis), kes hakkab Columbuse PP jälgima ja neid konsulteerima.

Eelmisel hooajal oli Blue Jacketsi PP edukuselt alles 25 kohal. See aasta on langetud 27 kohale.

Ei pea olema meedium, et aru saada, kelle käsi siin mängus on. Tortorellal on väga head suhted St.Louisega.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Veebr 2019, 20:28

Vaat selle käiguga on Huroon ikka väga rahul - Matt Duchene on Blue Jackets. :Plaks

Senatorsile anti tema eest prospekte, tulevase drafti 1 ringi valik ja tingimuslik 1 ringi valik järgmise aasta draftil.

Kui Columbus hoiab Panarini ja Bobsi hooaja lôpuni, siis vôivad nad üritada head tulemust play offis. Sinna pääs on viimasel ajal väga vaevaliseks läinud, aga ônneks pole Columbus ainuke meeskond, kes selle käes vaevleb. Duchene tulek annab edurivile paraj portsu särtsu juurde.

Käesoleval hooajal on Duchene kogunud endale kokku 27G + 31A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Veebr 2019, 14:10

Senators andis veel ühe tegelase Blue Jacketsile. Ryan Dzingel on tema nimi. Kanadalased said vastu Anthony Duclairi ja kaks 2 ringi valikut (2020 & 2021).

26-aastase Dzingeli tulemus hetkel on 22G + 22A ja seda 57 mängust. Täitsa korralik tegija. Vaid kaks kolli veel ja ta teeb oma elu parima statistikaga hooaja igas môttes.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2019, 18:02

Tôsi ta on, et kaks ilma kolmandata jää. Columbus nihverdas endale Devilsist kollkipper Keith Kinkaidi. Devils sai vasti 2020 drafti 5 ringi.

Kinkaid on tänavu statiga 15-18-6, GAA 3.36 ja tôrje 89.1%

Blue Jacketsil on torude vahel Bobs, Korpisalo ja Kinkaid. Ausalt öeldes ei näe praegu selle tehingu vajalikkust, kui siis seda, et asja lollikindlamaks teha kui Bobsiga miskit juhtub.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2019, 22:03

Blue Jacketsi GM on selle aasta kaubaperioodi kôige tegusam. Juba neljas mees rosterisse lisatud, sedakorda sinisele liinile. Rangersist sebiti endale Adam McQuaid. Nujork sai tema eest 4 ja 7 ringi.

32-aastane veteran oli Rangersi jaoks liiga vana ja Blue Jacketsi kaitse vajas kogemusi.

Vôimalik, et Kekäläinen ei peagi selle suve draftipäeval Vancouverisse sôitma. Columbus on kôik oma draftid sel aastal ära diilinud. Järgi on veel 3 & üks Calgaryst saadud 7 ring.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2019, 18:31

"People say we used picks and mortgaged our future," Kekalainen said. "And if we traded Panarin for draft picks, (they'd) say 'they don't want to win now.' So it's just one of those things — you're damned if you do and damned if you don't. But every year is an opportunity to compete, and I feel we have a really good team and this gives us an opportunity to compete for the Stanley Cup."

GM Kekäläinen on veel neid viimaseid general managere, kel julgust olla the gambler. Ma olen temaga päri, et no viimane aeg oleks ikka tôsiselt proovida kui kaugele vinnab. Kaua sa ikka neid play offi esimeses ringis väljalangemisi kannatad.

Kui lähemalt vaadata, siis on Columbusel täna 6 ründajat, kes sel hooajal ületanud 20 värava maagilise piiri. Neil on vôimalik panna kolm liini, kus kaks 20+ skoorijat. Seda ei ole kellelgi. Isegi Boltsil mitte, muuseas.

Panarin 24G + 44A, vasakäär
Atkinson 34G + 24A, paremäär
Dubois 23G + 30A, tsenter
Anderson 22G + 12, paremäär
Duchene 28G + 32A, tsenter
Dzingel 22G + 22A, tsenter

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 31 Mär 2019, 18:43

Kui tuleb must stsenaarium ja Columbus on sunnitud peagi oma kahurid keldrisse viima, siis vähemalt üks märk jääb sellest hooajast tallele.

Cam Atkinson kordas frantshiisi rekordit hooajal visatud väravate statistikas. Tal praegu neid 41 nagu Rick Nashil hooajast 2003-04. Veel üks koll ja ajalugu on tema.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 31 Mär 2019, 18:46

Kômu osas niipalju, et kui Panarin soigus kunagi, et ta tahaks kusagil ookeani ääres pesitseda (nagu ka Bobrovsky), siis kôik märgid näitavad seda, et suvel vôivadki need kaks Miamisse pôrutada. Panthersi GM Tallon lubas, et hooaja lôppedes hakkab Florida väga agressiivselt mängijate turul laamendama ja ehkki ta loomulikult nimesid ei maininud, siis hokiteadlikud ajakirjanikud on juba praegu üksmeelel, et see Columbuse tandem palmide all lôpetab.

Vasta