Columbus Blue Jackets

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Columbus Blue Jackets

Postitus Postitas Huroon » 12 Jaan 2019, 02:00

Panen selle uudise siia teemasse, sest see mees mängis Columbuses ikkagi 9 hooaega, olles kogu selle aja Blue Jacketsi nägu.

Nagu ilmselt kôik aru said, käib jutt Rick Nashist. Ta teavitas hokisôpru täna sellest, et paneb uisud varna. Kurb, et ta karjäär lôppes 34-aastaselt. Aga nii see pôrutusega on, et mingil hetkel tuleb teha valik, kas hoki vôi ajukarjustus.

Nashi arvele jäi 1060 mängu, 437 kolli ja punkte kokku 805. Sealhulgas Columbuses 674 mängu, 289 kolli ja 547 punkti. Kôik frantshiisi rekordid.

Nash mängis veel Rangersis ja Bruinsis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Jaan 2019, 04:15

John Tortorella on esimene ameeriklasest coach, kes jôudnud treenerina vôiduni n°600. See saabus 10.jaanuaril vôiduga Nashville üle.

Predatorsi coach Laviolette, kes on läbi aegade edukuselt teine ameeriklasest coach (Tortorella järel) pidi seega alla neelama teise môruda pilli. Sest vähe sellest, et ta ei saa Tortsist mööda, ta on pidevalt Tortsi järjekordse verstaposti ohver. Sest oma vôidu numbriga 400 sai Torts omal ajal Philadelphia vastu, mida juhendas... Laviolette.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Jaan 2019, 03:06

Kuna Columbuse erirühmad on omadega jännis, siis tuli midagi välja nuputada. Blue Jacketsi nuputamise tulemusena sôlmiti leping Martin St.Louisega (ja-jah, THE Martin St.Louis), kes hakkab Columbuse PP jälgima ja neid konsulteerima.

Eelmisel hooajal oli Blue Jacketsi PP edukuselt alles 25 kohal. See aasta on langetud 27 kohale.

Ei pea olema meedium, et aru saada, kelle käsi siin mängus on. Tortorellal on väga head suhted St.Louisega.

Vasta