Columbus Blue Jackets

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Columbus Blue Jackets

Postitus Postitas Huroon » 01 Dets 2019, 23:37

D-man Zach Werenski pôkkus eilses mängus Islandersi kapteniga Anders Leega ja tulemuseks oli see, et Columbus peab ilma temata läbi ajama. Esialgse info kohaselt jäâb Werenski mängupausile ligemale 4 nädalaks.

Vigastada sai ôlg. See ôlg, mida juulikuus opereeriti.

Sinijakkidele korralik obadus, sest Werenski oli nende resultatiivseim kaitsemängija, 6G + 10A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 30 Dets 2019, 20:31

John Tortorella : "Instead of resetting the clock, we have them tell our captain, 'We're not going to do it.' Toronto doesn't step in. The refs don't do their freaking job, and now we lose the game and we lose our goalie."

Kes nägi eilset Sinijakkide mängu Chicagoga, teab, miks Torts nii vihane on. Ja tal on tegelikult ôigus.

Lisaaja viimasel sekundil Werenski poolt värava poole saadetud litter jôudis küll vôrku, aga 1 sekund peale lôpusireeni. See värav oleks aga pidanud lugema.

Sest paarkümmend sekundit varem vilistati Chicagole viga, Columbus sai PP, aga kohtunikud ei kerinud kella 1.1 sekundi vôrra tagasi. See 1.1 sekundit oli kulunud ajaühik kohtuniku vile ja stopperi vahel. Ehk siis kell jooksis peale vilet 1.1 sekundi vôrra edasi. Reeglid näevad ette, et see 1.1 sekundit tuleb mängule tagasi anda. Kuna aga mängu lisaaja lôpuni oli jäänud vaid 18.1 sekundit (19.2 sekundi asemel), siis ilmselt arvasid nii kohtunikud kui Toronto jälgimiskeskus, et ega Columbus selle aja jooksul niikuinii väravat ei viska. Paraku nad tegid seda.

Shootoutis sai Sinijakkide kollkipper Korpisalo lisaks vigastada. Nii et igatepidi koshmaarne ôhtu nende jaoks.

NHLi asjapulgad aga mingisugust probleemi ei näe. Colin Campbell väljastas pika seletuse, mis kôik tol hetkel toimus, pikk tiraad reeglistikust, kuidas kôik oli äârmiselt professionaalselt tehtud ja muu tohuvabohu takkaotsa, aga seda puuduvat sekundit üldsegi ei puudutanud.

Küll aga teatas liiga, et Tortorella pressikonverentsil välja öeldud frustatsioon oli "unprofessional along with unacceptable". Ja, et asjaga tegeletakse, vesteldud on nii GM Kekäläisega kui Tortorella endaga.

No sellest vôib aru saada ehk sedamoodi, et kui Tortorella veel plôksima peaks, siis saab ta liiga poolt veel karistada. Näiteks môned mängud bänni. Ega see pole esimene kord.

"So the chain of events,” Tortorella added, “If it was done right, we don’t lose our goalie, we win the hockey game. So all this g--damn technology, right?” Tortorella said, "The technology and getting things right… the stubbornness tonight, by the officials and by the league and by Toronto, however it’s supposed to g--damn work, screw us.”

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 30 Dets 2019, 21:35

Joonas Korpisalu pôlvevigastus osutus parajalt tôsiseks ehk ta jääb eemale "multiple weeks".

Lisame siia juurde veel, et kaks päeva tagasi paigutati IR nimekirja ründaja Cam Atkinson.

Môned päevad veel varem sätiti sinna Oliver Björkstrand.

Korpisalu asemik on lätlane Elvis Merzlikins, kes on mânginud sel hooajal kokku 9 mängu, paraku ei ole ta veel vôitu kirja saanud.

Columbusel on, muuseas, käsil punktiseeria - 10 järjestikust mängu (6-0-4). Hoolimata vigastustest. Aga Korpisalu langemine vôib nende vankri küll kraavi suruda.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Jaan 2020, 20:03

NHL kättemaks Tortorellale tema vihapurske eest oli rahatrahv 20 000$.

Vaat nii on lood liigas Bettman & Co. Need mehed ei talu absoluutselt mingit kriitikat. Paraku selle rahatrahviga tegid nad iseendeid naerualuseks, aga ega nad sellest aru niikuinii ei saa.

Lisaks määrati Tortorellale tingimisi veel 25 000$, mis kasseeritakse sisse juhul kui ta julgeb enne 29.12.2020 veel liigat kritiseerida :shock: . See kisub juba väga jaburaks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Jaan 2020, 04:33

Poole hooaja (midseason) Jack Adamsi (tinglik) trofee läks hääletusel Penguinsi Mike Sullivanile. Hoolimata sellest, et ma olen Penguinsi fänn ja hoolimata sellest, et Penguins vaevleb, nagu igal hooajal, vigastuste laviini all; ma ei ole nôus, et Sullivan tunnistati parimaks hetkel.

Ja ma ei ole ainuke, kes arvab, et John Tortorella, Sullivani kunagine ôpetaja, oleks pidanud parimaks tunnistatama. Vôib-olla ei läinud see nii, sest Tortorella ütleb välja seda, mida arvab. Sullivani poliitkorrektsus ajab mônikord vihale. Sullivan on liiga pailaps, Tortorella aga paharet.

Sest olgem ausad, mis meeskond on Blue Jackets? Paberil justkui mitte midagi. Ühtegi staari neil ei ole. Puurivahtide tandem oli hooaja alguses täiesti tundmatu suurus. Ja ega edurivigi ôle tuntud nimedest punnis. Lisaks on ka neil terve nimekiri laatsaretis puhkajatest. Ja nad on selles arvestuses Penguinsist isegi ees.

Aga nad üritavad ja vôitlevad. Nad on praegu play off wild card positsioonil. Tortorella on täiesti olematust meeskonnast vorminud korraliku kahuriväe.

https://www.tsn.ca/why-torts-deserves-t ... -1.1431874

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Jaan 2020, 20:11

Jakid on andnud 2-aastase kontrahtipikenduse ründaja Eric Robinsonile.

Loomulikult ei ütle see nimi kellelegi midagi. Jakkide roster tänavu ei ütlegi midagi. Välja arvatud seda, et nad on enamuses Clevelandi Monstersi mehed, keda vigastuste tôttu suurte poiste liivakasti sokutatud. Ja nad kipuvad seal kanda kinnitama.

Robinson oli ka veel kaks kuud tagasi kusagil Ohio sügavuses. Oma elu esimese NHL kolli viskas see 24-aastane mängumees 12.novembril. Ja sealtpeale on tema tulemus 5G + 5A. Ja +10 muuseas.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Veebr 2020, 00:40

Ônneks on Blue Jacketsi sinine liin tegijate mängijate poolest suhteliselt sügav. Muidu oleks neil ikka päris kuri karjas.

Sest Seth Jones on tänasest IR. Ja pealegi teadmata ajaks. Järjekordne katkise pahkluu ohver.

Jonesi statistika sel hooajal on 6G + 24A.

UPDATE: haigusleht on 8 - 10 nädalat. Jones käis operatsioonil.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Veebr 2020, 03:43

Järjekordne mängija audis. Järjekordne löök Columbuse jaoks. Ja järjekordselt pahkluu katki.

Cam Atkinson on eemal eeldatavalt 2-3 nädalat. Tema hetke statistika on 12G + 14A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 23 Veebr 2020, 19:08

Kui meeskonna kôige resultatiivsem mängija langeb, siis vôib eeldada, et kogu kaadervärk vajub kummuli. Paistab, et Blue Jackets siiski toimetab edasi ja loodetavasti jôuavad eduka lôpuni.

Aga Oliver Björkstrand on eemal pôhihooaja lôpuni. Pahkluu trauma ja murd.

24-aastane taanlane jôudis tulemuseni 21G + 15A

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Apr 2020, 19:50

Kollkipper Elvis Merzlikins sai 2 aastat oma kontrahtile otsa. Ma imestan, et nii vähe. Lätlane on jakke pikemat aega tassinud ja suuresti tänu temale ollakse veel play offi piirimail. Aga eks GM Kekäläinen tea paremini.

Elvise honorarid per hooaeg saavad olema 4M. Seega paistab selline bridge leping. Kui ta jätkab samas vaimus, siis tehakse temast Columbuse ikoon. Kui mitte, siis pole kaotatud suurt midagi.

Vasta