Philadelphia Flyers

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas Huroon » 18 Juul 2017, 03:13

Pilt
Flyers tintis oma selle aasta draftivaliku (n°2 overall) Nolan Patricku kohe ELC-ga. Vaid päev peale seda kui Devils oli teinud sama oma (ja kogu drafti) esmavaliku Nico Hirschiga. Seega vôib arvata, et Patrick alustab hooaega Philadelphia rosteris.

Sest olgugi, et tal läks pool hooaega nässu songade tôttu, on tema puhul tegu märkimisväärselt talendika mängijaga. Pooliku hooaja kuste suutis ta 36 mängus oma arvele koguda 20G + 26A. Nii et vurtsu temas on. Kas ta ka McDavidi vôi Matthewsi masti mees on, eks seda näeme peagi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 20 Nov 2017, 19:37

Radko Gudas sai järjekordselt karistada. Seekord 10 mängu jagu. Pôhjuseks Jetsi mängija Mathieu Perreaulti kuklasse släshimine.

Sel mehel läheb pidevalt pimedaks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Jaan 2018, 02:26

Täna teeb Flyers seda, mida oleks pidanud tegema juba aastate eest. Eric Lindros'i number 8 8 tôuseb sarikatele.

http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/lind ... ladelphia/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Veebr 2018, 22:22

Flyers jätkab oma play off pushi ilma kollkipper Brian Elliottita. Räägitakse, et operatsioonist taastumine vôtab aega 5-6 nädalat. GM Hextalli sônul oli tegu lihaseoperatsiooniga.

Elliott on mänginud Phila eest 41 mängu tänavu, tulemusega 21-11-7. Keskmine sisselastud väravate arv on tal 2.72 ja tôrjeprotsent 90.8%

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Veebr 2018, 02:55

Kuna torude vahe habranes seoses Elliotti langemisega, siis läks Phila ja kauples Detroitist uue puurivahi. Sest pühapäeval läks neil ju ka Michal Neuvirth katki. Petr Mrazek on niisiis see mees, kes peab Flyersi play offi aitama.

Detroit sai vastu selle aasta drafti tingimusliku neljanda ringi valiku ja järgmise aasta tingimusliku kolmanda ringi valiku. Nad jätavad enda kanda ka poole Mrazeki 4 miljonilisest aastatasust.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Veebr 2018, 03:10

Wayne Simmondsit ei ole môtet oodata jääle enne kui 2-3 nadalat. Nii ütles GM Hextall. Simmondsil olevat ülakeha trauma. 20G + 17A kirja saanud edurivimängija oli heas keemias Jakub Voraceki ja rookie Nolan Patrickiga. Kindlasti vôib Simmondsi eemalolek tekitada kerge tagasilöögi.

Kolkipper Neuvirth jääb eemale 4-6 nädalat.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018, 17:41

Teistkordselt Philadelphias maandunud James van Riemsdyk sai kohe 5-aastase lepingu, mis toob talle 35 miljonit.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Nov 2018, 20:07

Halleluuja. Vähemalt üks klubi on Hurooni jauramisi kuulda vôtnud ja lasi oma General Manageri lahti.

Ron Hextall, viitse president ja GM ei ole enam Philadelphias.

President Paul Holmgreni sônul ei olnud Hextalli vallandamise motiiviks ainult Flyersi hetkeseis. Pigem oli pôhjuseks see, et klubi juhtkonna ja GMi vahel on must kass läbi jooksnud ja arusaamad kuidas toimetada, ei lähe enam kokku.

Räägitakse ka, et Hextall, pôikpäine puurivaht nagu ta on, keeldus lahti laskmast peatreener Dave Hakstoli, mistôttu Holmgrenil läks pimedaks. Hextalli süüdistatakse vaat et korrumptsioonis, sest Hakstol oli North Dakota ülikooli coach ja seal mängis kolm aastat tema käe all Hextalli poeg. Nii et igatepidi kahtlane värk.

Üleüldiselt aga ei saa Hextallile suurt midagi ette heita. Flyers on korrektne meeskond, ta valis head draftid (Provorov, Konecny, Patrick, Hart), sôlmis cap-sôbralikud kontrahtid Couturieri ja Gostisbeheriga jne. Kurioosumina on Flyersi nôrgaks kohaks siiani kollkiprid.

Aga jah, president Holmgren ja Bobby Clark (keegi kôrgema astme tegelane Flyersis) on sellised vana kooli mehed. Neile ei meeldi kui Flyers mängib terve mängu ilma, et oleks karistusminuteid teeninud. See lihtsalt ei lähe Flyersi imagoga kuidagi kokku. Hextall on nende arvates pehmo.

Kes siis tema asemele saavad? Nimed, mis välja käidud, on Dean Lombardi, Chuck Fletcher ja Ron Francis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Dets 2018, 20:55

Chuck Fletcher. Selline on Flyersi uue GMi nimi.

Järjekorras kaheksas philadelphia GM on NHLi tasandil tegutsenud aastaid. Sealhulgas 9 aastat Minnesota GM-ina. Selle aja jooksul jôudis Minnesota play offi tervelt 2 korda :D . Jôudu Flyersile, Holmgren näitas taas, et ta oskab vähemalt ämbreid kolistada.

Vasta