Nashville Predators

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Nashville Predators

Postitus Postitas Huroon » 06 Veebr 2019, 21:07

Brian Boyle on tänasest predator. Nashville andis Devilsile tema eest selle suve drafti 2 ringi valiku.

Predators sai tema näol kogemusi (12 aastat NHLi, kaks Stanley finaali 2014 ja 2015) ja jôulisust (pikkus 1m98, kaal 111kg). Veidi ka skoorimispotensiaali (tänavu 13G + 6A).*

Cody McLeod on ka predator. Rangers sai tema eest 2020 aasta drafti 7 ringi valiku.

Mcleod juba korra oli Predator. Eelmise hooaja jaanuaris vôttis Rangers ta Predsi veiverist endale. Nüüd siis vôttis Nashville mehe tagasi. McLeodi kasutegur seisneb vaid selles, et ta kogub PIM numbreid. Sel hooajal tal neid juba 60 minutit. Ja lisaks 1 värav.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2019, 22:46

Mingi kauba suutis GM Poile siiski minutid enne kaubapäeva lôppu teha. Minnesotasse lähetati kevin Fiala.

Ja Minnesotast toodi endale ründaja Mikael Granlund.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2019, 23:24

Ja kohe sinna otsa pôrutas GM Poile täie rauaga Wayne Simmondsi. GM Poile vôib mônikord teha briljantseid käike.

Flyers sai vastu Ryan Hartmanni + 2020 drafti 4 ring, mis muutub 3 ringiks kui Preds playoffis vôidab ühe raundi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Juun 2019, 22:22

Ma ei oska öelda, kumb nüüd tegijam on, Predatorsi Poile vôi Devilsi Shero. Shero oli kunagi Poile ôpipoiss. Aga tegid need mehed omavahel sobingu ja P.K.Subban pôrutati New Jerseysse.

Ega ta Nashvilles ree peale saanudki. Ka neid kaitsemängijaid on tennessiilastel omajagu. Ja nad tahavad kedagi potentsikat eesliinile, mistôttu Subban ka ohverdati. Lisaks jätkab Nashville talle igal aastal 3M honoraride maksmist.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2019, 01:36

Nashville sai oodatud top 6 ründaja Matt Duchene näol. 7 aastat ja 56M.

Duchene on 2009 aasta drafti paremuselt teine skoorija 547 punktiga. Samast lennust on temast parem on vaid John Tavares 709 punktiga.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Okt 2019, 23:10

Kapten Roman Josi pärjati lepingupikendusega, mille numbrid on 8 aastat ja 72.47M. See 8 aastat per kontraht on muutunud viimase kahe hooajaga mingiks stamplepinguks. Moeasi.

Josile tähendab see ca 9 milli igal hooajal ja see pole ju paha. Pealegi on shveitslane seda väärt. Käesoleval hooajal on tal ette näidata 5G + 8A. Ehk 13 punkti ja mänginud on ta 11 mängu. Rohkem kui eeskujulik d-mani kohta. Kuulsamadki edurivimehed vôiks punastada.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Nov 2019, 15:09

Predators teavitas eile, et Austin Watson omab uut 3-aastast kontrahtipikendust. Honorarid, mis sellega kaasnevad, ulatuvad kokku 4.5 miljonini.

Watson on mänginud tänavu 12 mängu, 1G + 1A.

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 01 Nov 2019, 22:51

Huroon kirjutas:
01 Nov 2019, 15:09
Predators teavitas eile, et Austin Watson omab uut 3-aastast kontrahtipikendust. Honorarid, mis sellega kaasnevad, ulatuvad kokku 4.5 miljonini.

Watson on mänginud tänavu 12 mängu, 1G + 1A.

kui nüüd kristalselt aus olla,siis selles viimases mängus :C vastu sai watson oma statsi omajagu paremaks.uued numbrid on nüüd 13 mängu, 3G + 3A.
tema silmnähtav hüppeline areng ei olnud ilmselgelt tingitud kontrahtipikendusest,vaid sellest,et vastasel korral oleks ma ta pro veiverisse visanud.see mäng oli ta viimane võimalus ja ta säilitas oma koha minu pundis.vat selline lugu hoopis :D
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Nov 2019, 02:46

Bluesi Robert Bortuzzo cross-checking oli nii tugev, et Predatorsi Viktor Arvidsson on sunnitud 4-6 nädalat paranema.

Eilne mäng oli Arvidssonil numbriga 300. Ümmargune number, paraku sai ta seda tähistada vaid 4 minuti jagu kuni Bortuzzo sellele kriipsu peale lôi. Arvidsson sai siiski kirja ühe söödu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Dets 2019, 21:22

Ryan Johanseni trahviti samuti 5000 dollariga. Tegemist oli taas küünanukkimisega. Sedakorda ohvriks Tampa Brayden Point.

Vasta