Buffalo Sabres

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Buffalo Sabres

Postitus Postitas Huroon » 01 Aug 2017 21:38

Sabres ning d-man Nathan Beaulieu leppisid kokku, et mis sinna arbitraazhi ikka asja oleks, parem juba môni päev varem asjad klaariks teha.

2 aastat ja 4.8M on kontrahti numbrid.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Aug 2017 15:59

Lätlane Zemgus Girgensons sai äsja kaheaastase pikenduse, mis toob talle kokku 3.2M.

Eicheli kohta pajatatakse, et leping on aeglasel tulel ikka podisemas. Pidavat ka sinna 8 aasta kanti rihitama.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Okt 2017 18:20

Jack Eichel jääb (vähemalt uue lepingu järgi) Buffalosse veel kaheksaks aastaks ning talle makstakse selle eest 10M igal hooajal.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Veebr 2018 01:02

Et Sabresi kannatuste karikas ikka pilgeni täis oleks, selle eest "hoolitses" nende parim mängumees Jack Eichel, kes vaatab meeskonnakaaslaste toimetamisi pea 6 nädalat pealt. Sabresi äsjane vôit red hot Bruinsi vastu oli nagu Pyrrhose vôit, sest juba avakolmandikul vigastas Eichel oma pahkluud.

Eicheli arvel hetkel 22G + 31A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Veebr 2018 03:01

Sabresi d-man Jake McCabe oli toibumas oma hiljutisest pöidlaoperatsioonist kui GM Botterill otsustas, et kuna mängija ôlaga ka midagi pahasti, siis tuleb ka seda opereerida. See vôis olla ka hea lüke, et mees rosterist maha saada kuni järgnevaks hooajaks. Sest jah, sel hooajal ta enam ei mängi ning Buffalo soovib talle head paranemist.

McCabe sai enda arvele 53 mängu, 3G + 9A.

See on juba teine kord kui Sabres lähetab d-mani hooaja lôpuni laatsaretti. Mäletatavasti Zach Bogosian on seal juba jaanuarist seoses puusaoperatsiooniga.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Apr 2018 14:49

Lôpuks leidis Sabres ônne ka drafti loteriis. Mitu head aastat juba ponnistatud selle nimel, jäädes hooajal liiga punaseks laternaks ;)

Buffalol on see kolmas kord esimesena valida. Eelmised korrad olid 1987 ja 1970, tollal valiti vastavalt Pierre Turgeon ja Gilbert Perreault. Loodetavasti on neil piisavalt tarkust taas môni frantshiisimängija üles noppida. Räägitakse, et sel aastal on manageride hulgas Pavlovi refleksi tekitajaks rootslane Rasmus Dahlin.

Teise valikuôiguse sai Hurricanes ja kolmandana valib Canadiens.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 23 Juun 2018 19:20

:Sabres kasutas oma drafti esimese valiku õigust ootuspäraselt valides rootslasest kaitsja Rasmus Dahlini. Noormees on esimene number ühena valitud rootslane peale Mats Sundidn (juhtus see lugu 29 aastat tagasi).

Kui :Sabres tahab kunagi kusagile jõuda, siis vahetagu Eichel mujale.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 18:35

Kollkipper Carter Hutton sai vägagi soodsa kontrahti endale, 3 aastat ja 8.25M eest.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Aug 2018 19:31

Asjatundjad teavad rääkida, et Buffalo sai hakkama ühe ütlemata kôva teoga, tuues rosterisse Jeff Skinneri. Ju siis see nii on. Mees on ikkagi karjääri jooksul teinud rohkem kui 30 kolli kolmel erineval hooajal.

GM Botterill loodab, et see 26-aastane mängib esimeses liinis koos Jack Eicheliga. Idee on potentsikas igatahes. Boterilli pärjati diili puhul palju, sest saada Skinner ilma, et oleks pidanud loovutama 1 ringi drafti, olevat chef d'oeuvre. Sabres andis Hurricanesile 2019 drafti 2 ringi ja 2020 drafti 3 ning 6 ringi. Nojah, kui mitte arvesse vôta, et Hurricanesi uus GM tegelikult tahtis Skinnerist lihtsalt lahti saada.

Vasta