Calgary Flames

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Calgary Flames

Postitus Postitas Huroon » 18 Apr 2018 23:46

Pahatihti tehakse peatreenerid patuoinaks kui meeskond äkitselt mängimise ära unustab. Flamesi Glen Gulutzan on tööta. Koos temaga ka abitreenerid Dave Cameron ja Paul Jerrard.

GM Brad Treliving möönas, et ka temal endal on môningast süüd, aga ega ta endale ju kinga anda ei saa ei saa. Treliving sai Flamesi etteotsa aastal 2014 ja sealtpeale on ta palganud ja vallandanud juba 2 peatreenerit.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 28 Apr 2018 22:43

Trahteris kolades hakkas silma, et sealsed analüütikud ei saa aru sellest, mis toimub Flamesis. Mina ka mitte. Bill Peters vôeti uueks peatreeneriks, mees, kes paistis silma sellega, et tema käe all olevad meeskonnad ei pääse mitte kunagi play offidesse. Rääkimata tiitlitest. Sant värk igatahes.

Ja nüüd tuli uudis, et president Brian Burke lahkub. Ju siis sai tal môôt täis. Vôi sai Calgaryl temast môôt täis. Ta on salapärane sell. Burke kas vallandatakse (Maple Leafs) vôi tema kontrahti ei pikendata (Vancouver) vôi lahkub hoopis ise (Anaheim). Mine vôta kinni, milline variant nüüd Calgarys oli.

Ducksi tegevjuhina sai ta ka Stanley karika. Tal on ka Harvardi Ülikooli diplom.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 17:39

James Neal liitus Flamesiga. Viieks aastaks ja 5.75M eest hooajal.

Kasutaja avatar
rio
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Calgary Flames

Postitus Postitas rio » 04 Aug 2018 16:52

Troy Brouwer leping osteti välja 2 aastat enne selle lõppu. Põhjus lihtne Flamesil oli lihtsalt raha vaja,et teha pikk leping Noah Hanifiniga, räägitaxe 6 aastast ja 5,5 milli per aasta. nüüd saadi see raha kokku. Teine valik olex olnud väheste minutitega kaitsja Micheal Stone kellele cap on sama mis Brouweril aga ilmselt sai otsustavax see ,et viimasel pole rosteris lihtsalt enam kohta. 1 liini Guadreau- Monahan - Lindholm 2 Tkachuk-Backlund-Neal 3 Bennett- Jankowski -Frolik 4 tahavad mängida Derek Ryan Spencer Foo Austin Czarnik ,Hathaway , Lazard javeel rida noori kelle hinne on alla milli. Lihtsalt Brouweri leping oli liiga hea ,et teda seal 4 liinis hoida. Miinus on see ,et Troy oli hea keha kuidagi jõulisust on flamesis vähe aga juu see on tänane hoki. McGrattan tagasi :D
Pilt

Vasta