Ottawa Senators

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Ottawa Senators

Postitus Postitas Huroon » 18 Juul 2017 03:30

Sens lubas suure suuga läinud hooajal topelt Ottawast kirjutada, aga see kukkus tal välja nagu Marseille linna kodanikel, et kisa teevad nad kôvasti ja see kostub Pariisinigi, aga kaugele nad kunagi ei kuse.

Kui Pinku hoolitseb Capitalsi postituste eest, siis tunnen ma kohustust aeg-ajalt ka Melnyk & Co kaadervärgi kohta miskit kirja panna.

Näiteks seda, et Jean-Gabriel Pageau sai äsja 3-aastase lepingu, mille koguväärtus on 9.3M. Ma ei saa küll aru, mille eest, aga see on ju Ottawa.

Mike Condon sai ka 3-aastase lepingu. See toob talle 2.4M igal hooajal. Condonist sai läinud hooajal kollkipper, kes lühikese ajaga ja vastu igasugu ootusi tegi 5 shutouti 32 mängus (ta mängis kokku 40 mängu). Sellega läks ta Senatorsi ajalukku kui kiireimini 5 shutoutini jôudnud kollkipper.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Nov 2017 20:00

18 kuud kestnud spekulatsioon liiga ühe parima mängija kaubaks minemisest sai nüüd lôpu. Matt Duchene on Senators. Oma esimese mängu Senatorsi värvides peab ta muuseas... Avalanche vastu :D

Tehingus osalesid kokku kolm meeskonda. Sest Kyle Turris liikus omakorda Senatorsist Predatorsi. Ontariolased ja tennesiilase puistasid koloraadolased üle portsu prospektidega (Shane Bowers, Andrew Hammond, Sam Girard, Vladislav Kamenev) ja draftivalikutega (Senatrosilt 1 ja 3 ring, Predatorsilt 2 ring).

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 08 Veebr 2018 05:35

alex burrowsist sai n2idispoodu hoiatuseks k6igile,kellel on plaanis puutuda puutumatuid.hammustaja pole selline j6hkard,et 10 soolata.pimedaks kiskumise eest ehk 3,aga mitte 10 m2ngu.burrows oleks pidanud vaatama,kellega tegu,kasv6i numbrit v nime jerseyl.loeb-#9 HALL.siis oleks hea rahuneda ja naeratada.mingitele colemanidele ja woodidele sisse keeramine oleks heal juhul 3 m2ngu istumist.aga nii on
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 08 Veebr 2018 12:11

Õige on, et nii on. Keegi ei tule mängu vaatama mingi burrowsi pärast, keegi ei osta burrowsi nänni jne. Need Hallid teenivad raha endale (palju) ja ka burrowsitele (minuga võrreldes palju). NHL on äri, kes ei mõista, neile on Eesti liiga. Kes lubaks filmivõtete ajal statistil Matt Damoni maha lüüa? :D Millega ma muidugi nõus olen, on see, et taoline karistamine ei tohiks olla valiv, suvaline. A la et täna ründan Halli saan 10 mängu, oleks homme rünnanud, saanuks 3 mängu hoopis. Mind häirib see süsteemitus.
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 14 Sept 2018 00:35

Alustuseks: eelmine postitus on siin geniaalne. Uskumatu, et sellega maha olen saanud: loen, puhas kuld :D

Lõpetuseks: juhtus see, mida oli oodata juba paar kuud tagasi, nimelt Mr.Propelleri kauplemine Ottawast ära. Chris Tierny, Dylan DeMeleo (loogish, et Dylan ... Sens on ju Bob Dylani fänn ;) ) , Josh Norris ( ei ole Chuck Norrise sugulane), Rudolfs Balcers :Right :OT . Ja Astrid Lindgreni kangelane & Francis Perron :Right :Sj .

:OT -i fännina ma oleksin nukker: tükike iseloomu ja ajalugu ühe lükkega läinud.

NB!!! MA OOTAN, MA NÕUAN SENSI KOMMENTAARI!!!
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 14 Sept 2018 02:44

miski pole igavene.ma olin kunagi ammu suht pahur v isegi tige selle peale,et joe thornton kolis sharksi umbes samadel tingimustel,nagu e.karlsson praegu.tavaliselt on sellistel kolimistel mingisugune idee tulevikuks.kui on,siis peab see olema ottawa managemendi hiilgav t99.ma ei sooviks Sensi nahas olla hetkel.ma ei soovi isegi enda nahas olla.mulle tundub,et :OT ei j6ua p/o.hea oleks saada 75+punkti hooajaga :Näts
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 14 Sept 2018 12:05

juhtus midagi?
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 02 Okt 2018 20:29

Karlsooni müümisest. Asi on igati kahtlane. Kirjutan mõned teesid, mitte ajalises järjekorras, mis äkki aitavad mingit pilti luua:

1. Melnyk ja Karlsson ei saa absoluutselt läbi
2. Melnyk süüdistab Karlssonit riietusruumis 300$ võlgujäämises Uberi kasutamise eest
3. Melnyk on kitsipung ja ei kavatse lähimal ajal investeerida võitvasse meeskonda.
4. Kuulujutud klubi müümisest. Alfredsson pidavat olema üks asjapulkadest. Kuulujutt, et Karlsson ei vastanud pakkumisele, lootes, et klubi omanikud vahetuvad.
5.Karlssoni abikaasa süüdistab Hoffmanni prouat kyberbullingus. Asi käärivat juba pool eelmist hooaega. Meeskonna juhtkond miskit ette ei võtnud.
Samas proua Karlsson ei näita mingeid tõendeid. Spetsialistid ei leidnud ka miskit viitavad Hoffmanni naise süüle. Kohtu keis käimas. Aga ise arvan,
et Karlsoonite pere ise kah päris lillekesed pole. Kuulujutud probleemidest riietusruumis jne.
6. Minupoolne mõte. Ega me ei tea mis tema tegelik tervislik seisund on. Juba eelmine hooaeg ta kurtis, et vigastuse ravimist on tehtud valesti jne.

Üldiselt jama et ta müüdi. Põhi probleem, et päris sitta saadi vastu. :Sj -st oleks võinud ka asjalikemaid mehi saada.
Samas, jutt oli, et Karlsson ootab suve ära, et oma tuleviku üle otsustada. Vaata punkt 4.
Tagamaadest võib aimu saada, kui näiteks Stone ja Duchene lepingut :OT -ga pikendavad ja korraliku raha eest. Tähendab Karlsson oli see probleemne vennike. Kui aga müüakse ka neid maha, siis on selge et toimumas firesale. Omanik tahab raha säästa ja odavalt libistada mõned hooajad. Kuniks uue areeni lepingud käes. Ja siis ka selge, et Karlssonit hoida pole mingit mõtet.
Minujaoks ta on läinud. Ei vaata ühtegi :Sj mängu peale kahte :OT -ga. Ja pöialt talle ei hoia.
F*** :Sj . Mingit karikat teile. :Tige
Pilt
Pilt

Vasta