Florida Panthers

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Florida Panthers

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2017, 13:45

Jaromir Jagr ei ole enam Panthersi liige. Uisutav saurus peab endale uue klubi leidma, aga kas on veel kedagi, kes teda tahab? Tore on ju ajalukku minevaid rekordeid järjest kummuli lükata, aga lôppude lôpuks loeb omanikele ikkagi hiilgus ja sära ja seda vanameister enam ei too.

Radim Vrbata on Panthersi liige. Nii et üks vana tshehh vahetati veidi vähem vanema tshehhi vastu. Rohkem produktiivsust pealekauba. Leping on 2.5M, aasta ja Miamis loodetakse, et Vrbata teeb ka uuel hooajal 20-kollise ja 55-punktise spurdi. Kui ta seda suutis olematus Coyotesis, siis miks ei pea ta seda suutma veidi vähem olematus Panthersis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Veebr 2018, 22:43

Colton Sceviour sai 3-aastase pikenduse oma olemasolevale lepingule, mis toob talle aastas 1.2M. Sceviouri saak tänavu on 7G + 7A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 07 Juul 2018, 00:07

Panthers sôlmis lepingu d-man Alexander Petroviciga. Parasjagu tundmatu nimi, aga mängis Florida eest viimasel hooajal 67 mängu ja sai kirja 13 punkti. Mängib keskmiselt 15 minutit mängus. GM Talloni sônade kohaselt teeb Petrovic kohe kohe oma arengus hüppe ja saab olema veelgi parem. Aga rohkem kui 1 aasta ei tihanud ta mehele anda. Ja 1.95M.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Nov 2018, 18:00

Floridalased on vôidulainel ja need vähesed Miami hokiteadlikud inimesed on ehk happy. 5 järjestikust vôitu on fakt, spurt tabeli etteotsa käimas. No tore kui see jätkuks, vahelduseks.

Catsi ponnistus lasub kahe mehe ôlul.

Roberto Luongo, 39-aastane vana, on mänginud tänavu 4 mängu (4 X 60 min). Ta on need rahulikult vôitnud. Ta on NHLi ajaloos neljas kollkipper, kes ühel hooajal oma esimesed 4 etteastet vôitnud. Ma olen korra juba maininud, et tänapäeval leitakse imepärast ja mittemidagiütlevat statistikat igast asjast. Hoki on väga muutunud. Aga see ei kahanda üldsegi mitte Luongo väärtust. Ta on läbi aegade üks väljapaistvamaid kollkipreid.

Mike Hoffmann toimetab nii tegusalt, et tal on käil päris pikk punktiseeria. Hetkel järjestikku 13 mängu. Pavel Bure rekord (Panthersi eest, of course) 13 mängu on niisiis korratud, veel üks mäng ja Hoffmann vôib hakata unistama, et Cats tômbab kunagi tema jersey sarikatele.

Ja olenemata kôigist palehigis tehtud ponnistustest ei tea ikkagi 89% Miami elanikest, et nende linnas toimetab üks hokiklubi juba 25 aastat. Karm reaalsus, mille eest Gary Bettman sai HHOF liikmeks :Face

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 14 Nov 2018, 21:08

no kui 11 % suisa teavad,siis pole ka ime,et neid k2ivad vaatamas osa sellest protsendist.helsinkis oli panthersi m2ngul muide t2ismaja.bettman oleks pidanud selle tiimi paigutama gobi k6rbesse,antartikasse v siis kongosse.eriti suurt vahet poleks.aga jah,nad on hoo yles saanud.kauaks?
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Apr 2019, 18:03

Panthersi hooaeg päädis sellega, et nad lasid oma peatreeneri Bob Boughneri lahti. Mees sai aega atra seada kaks aastat, aga Miamis on elu kiire ja keegi ei tähi oodata.

Ja siis teavitas GM Tallon täna, et uueks peatreeneriks on Joël Quenneville.

Quenneville on hiljuti öelnud, et tema soov on tüürida kannupotensiaaliga meeskonda. Kuna Tallon on samal ajal välja käinud veksli, et Cats on sel suvel väga agressiivselt turul, siis mine tea, suudabki ehk kokku panna potentsika meeskonna. Tallon ja Quenneville olid koos loomas ka Chicago dünastiat ja tulemuseks oli Stanley Cup 3X. Panthersi omanikul Vinnie Violal raha on.

Quenneville teenib 30M viie aasta jooksul.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Juul 2019, 01:24

Roberto Luongo lôpetas peale 19 hooaega oma karjääri. Nüüd on ta ajalugu, kellest vesteldakse ja kirjutatakse kindlasti palju, tulevaste pôlvede jaoks. 1044 mängu on väga väga kôva tulemus. 489-392-124, 91.9% ja 2.52 GAA panem ahhetama iga algaja kollkipri.

Luongo lahkumine 3 aastat enne lepingu lôppemist pani väga halba seisu Vancouveri, kes omal aja sättis lepingusse mingi krutskiga paragrafi, mis täna tähendab seda, et Canucks maksab järgmised kolma aastat 3 miljonit hooajal. Paha lugu on see, et see summa mängib nende cap-limiidi vastu!

ja kuna James Reimer on ka Floridast läinud, siis tekibki küsimus, kes nende asemel torude vahelme asetub? :D Ma veel seda vâlja ei ütle.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Juul 2019, 19:06

Sergei Bobrovski ütles, et ta tuli Miamisse, et Panthersiga koos Stanley karikas vôita. Vaat nii.

https://www.tsn.ca/bobrovsky-says-he-ca ... -1.1332325

Vasta