Carolina Hurricanes

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Re: Carolina Hurricanes

Postitus Postitas manalamees » 23 Dets 2018, 15:55

nagu pealik mainis,ei karda canesi omanik tom dundon nuppe liigutada.see on fakt.ja et tal (ja tema s6nul ka publikumil) oleks veelgi rohkem funi,m2ngib :Cr oma j2rgmise m2ngu vana hea hartford whalersi v2rvides.pean tunnistama,et see on dundoni poolt tore idee minu arvates,sest see tekitab sellise nostalgilise tunde,kui seda rohelist ja armast vormi uuesti platsil n2ha. :Plaks

[image]https://nhl.bamcontent.com/images/photo ... 76/cut.jpg[/image]
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 18 Jaan 2019, 15:23

Järjekordsed nupud liikusid. Victor Rask, kes ei saanudki oma mängu Carolinas käima (26 mängu, 1G + 5A), saadeti seetôttu Minnesotasse. Vihma käest räästa alla tôde tema puhul ei kehti, see on pigem subtroopikast antartilisse kliimasse minek tal.

Nino Niederreiter ilmselt on hoopis rohkem rahul, sest tema tuli vastupidisel suunal. 46 mängu, 9G + 14A. See ei ole shveitslase parim tulemus, aga kindlasti lisab ta Hurricanesis lisaks.

Niederreiterile on see karjääri jooksul teist korda vahetatud olla, eelmine kord oli 2013 kui Islanders ta Minnesotasse pagendas.

Hurricanes on, nagu Manalamees tabavalt väljendas, nagu Atlanta - justnagu on jäähoki meeskond, aga samas ei ole ka. No vähemalt huvitav kaeda, mida Tom Dundon suudab teha.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Jaan 2019, 16:51

No nii. See asi on nüüd moodi läinud. Dallase, Anaheimi ja NY Rangersi järel on kord Carolina käes. Kui miskit ei klapi, siis on loomulikult mängijad süüdi. Juba neljas treener, kes avalikult halab.

Coach Brind'Amour oli karm. Ta ütles koguni nii, et Hurricanes oli niivôrd halb, et ta peaaegu riietus ise, et jääle minna. Ta oleks olnud sama hea kui see kamp, keda jääle saadeti. Mehed lihtsalt ei tahtnud mängida. Treener isegi vabandas uue mehe Niederreiteri ees, kes oma esimesel mängul pidi taluma kogu seda luuserite kampa.

Ei tea, mis viirus neid mängijaid siis on tabanud Vaiksest ookeanist Atlandini. Jama lugu kui keegi ei viitsi enam mängida. Vôib-olla on nad ära hellitatud nende miljonitega, mida neile külvatakse? Aga vôib-olla on pool süüd ka treeneritel?

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 19 Jaan 2019, 22:31

Huroon kirjutas:
19 Jaan 2019, 16:51
Ei tea, mis viirus neid mängijaid siis on tabanud Vaiksest ookeanist Atlandini. Jama lugu kui keegi ei viitsi enam mängida. Vôib-olla on nad ära hellitatud nende miljonitega, mida neile külvatakse? Aga vôib-olla on pool süüd ka treeneritel?
Ma arvan, et siin ongi see põhjus. See kollektiivleping on ikka ilgelt mängijate poole. Mingid signing boonused, 8 aastased lepingud, buyout rahad jne.
Aga kuuldavasti omanikud pidid uuel lepingul kruvid korralikult kinni keerama, millega ametiühind nõus pole. Seega meid ootamas pikk ja viljakas lockout. Mina, ausalt öeldes, olen omanike paadis.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Jaan 2019, 03:12

Teuvo Teravainen on saanud koguni 5-aastase kontrahtipikenduse honoraridega 27M.

24-aastane soomlane on käimasoleval hooajal teinud 10G + 29A ja ta on meeskonna resultatiivsuselt teine mees.

Hurricanesi brass loodab, et soomlane jätkab sama edukalt oma karjääri ja läheb aina paremaks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Mai 2019, 23:14

Hurricanes polnud kunagi varem kedagi play offis sviipinud. Nüüd on see tehtud, Islanders paisati pôrmu ja Trotzil tuleb taas vanade needustega maadelda - jälle vaid teine ring.

Hurricanes purustas viimase mänguga ka kogu nende eksistentsi pealtvaatajate rekordi. 19 495. Niipalju oli karoliinalasi tulnud jäähokit uudistama.

See "bunch of jerks" vôib tänavuse hooaja päris pahupidi keerata. Nad ei pääse tihti play offi, aga kui nad seda teevad, siis lähevad kaugele. Alates 2002 on nad olnud play offis 4 korda ja iga kord jôuti :East finaali. Märkimisväärne.

Vasta