Toronto Maple Leafs

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Toronto Maple Leafs

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 17:34

Lôpuks tehti see siis ikka ära. Selle suve tippuudis on John Tavaresi minek Torontosse. Palju selles diilis Lou Lamoriello kätt mängus oli :D ?

Ringiga koju tagasi jôudnud Tavares sai 7-aastase lepingu, mille aastased honorarid on 11 miljonit.
Pilt
Matt Martin ja Leo Komarov liikusid omakorda Islandersi.
Tyler Bozak Bluesi.
James van Riemsdyk Flyersi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 07 Juul 2018 00:03

Kas keegi Tyler Ennise nimelist mängijat mäletab? Kunagi sibas ta Sabresi eest, aga siis kadus nagu pildilt. Minnesota ostis ta lepingu välja ja täna leiab ta end juba Torontos. Leping on aastaks ja maksumus 0.65M. Seni teenis ta 3.65M aastas, aga ilmselgelt ei ole ta enam niisugust summat väärt.

Leafsil on kogemustega low-cost mängijaid vaja. Tavares sööb kogu palgafondi ja terve posu mängijaid lahkunud.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Aug 2018 23:50

Pilt
Maple Leafs palkas mängijate arendusdirektori abiliseks naise. Seda loetakse liigas innovaatseks. On neid, kes arvavad, et naine laevas - laev pôhjas. On neid, kes hingavad kergendatult, et GM Dubas on sellega toonud värskust (alfa)isastest kopitavasse liigasse.

Selleks naiseks on Hayley Wickenheiser. Kellega tegu, seda teab iga hokihuviline. Siinkirjutaja arvab, et see naine vôib paljuski abiks olla. Vôib-olla ühel päeval on ta ka esimene naisterahvast GM NHLis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Okt 2018 00:11

Leafsil oli veel päev tagasi dilemma, et kes vôiks olla Andersoni backup goalie. Siis otsustati, et selleks saab Garret Sparks. Ülejäänud kaks - Calvin Pickard ja Curtis McElhinney - üritati kähku AHLi smugeldada, aga vôta näpust, nad vôeti vahepeal ära. Pickard suundub Philadelphiasse ja McElhinney Carolinasse.

Ning ühtäkki on Leafsi kollkiprite varu muutunud hapraks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Okt 2018 19:37

Maple Leafsi selle hooaja alguse kôige testosteroonsem mängija ei ole môni edurivi täht. Hoopis tagalarott on. Morgan Rielly on tema nimi, d-man. Hetkel 5 mängust 12 punkti.

Viimati vôis midagi säärast kogeda hooajal 1973-74 kui siinkirjutajat toodeti :D . Siis tegi Bostoni Bobby Orr 5 mängust 11 punkti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Okt 2018 19:43

Auston Matthewsi 9 kolli 5 mängust paigutab ta selliste legendidega ühele pulgale nagu Mario Lemieux, Alex Ovetshkin, Mike Bossy ja Patrick Marleau.

Ja eelmisele postitusele lisaks, et Morgan Rielly tulemus jääb alla vaid Harry Cameroni tulemusele 101 aastat tagasi :shock: . D-man Cameron sai 5 mängus Toronto Aeros eest kokku 15 punkti. Hooajal 1917-18.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Okt 2018 17:27

Auston Matthewsi 10 kolli hooaja esimeses kuues mängus tôstab ta Mario Lemieuxi kôrvale. No peaaegu kôrvale, sest Mario viskas hooajal 1988 - 89 samas arvus mängudes 11 kolli.

Viimasel 30 hooajal ongi vaid need kaks suutnud visata kahekohalise numbri.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Okt 2018 17:47

On päris tähelepanuväärne, et hooaeg täie auruga alustanud, aga William Nylander uisutab hoopis Rootsis. Sest tal pole kontrahti :Face .

Rootslasel on aega kuni 1. detsembrini Maple Leafsiga kokkuleppele jôuda, vastasel juhul peab ta vist minema mängima KHLi Avangardi (kes ta draftis). Tolle coach Bob Hartley igatahes ootaks Nylanderi avasüli. Salavat Julajev olevat nôus isegi Uurali mäed paigast nihutama, juhul kui rootslane sel hooajal NHLis ei mängi.

Teadjamad on välja käinud, et Nylanderi soov on 8M per hooaeg. Toronto ei taha üle 6M anda. President Shanahan on hiljuti ajakirjanduses môista andnud, et noored vôiks veidi tagasihoidlikumad olla ja môtlema pikemas perspektiivis. Mida Nylander enda sônul ka teeb.

"It's my own future." ütles ta Aftonbladetile.

Praegu kaotab ta keskmiselt 40 - 45 000 dollarit päevas oma tulevasest lepingust. Ehk siis ligemale pool miljonit juba haihtunud.

No mida kostate?

https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/bey ... fer-sheet/

Vasta