Toronto Maple Leafs

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Toronto Maple Leafs

Postitus Postitas Huroon » 03 Veebr 2019, 15:28

Eelmisele postitusele lisaks. See asi - Stanley karika pôud - hakkas mind huvitama. Ja neid hädalisi on liigas veelgi, kel juba pool sajandit täis vôi kel see kohe-kohe täis saamas.

Maple Leafs jagab praegu St.Louisega esikohta, neil môlemil käimas 52 hooaeg ilma kannuta.

Buffalo ja Vancouver ei ole neist kaugel, neil on käsil hooaeg n°49 ilma kannuta.

Philadelphia 44, Arizona/Jets 39, Islanders 35, Calgary 30, Edmonton 29, San Jose 27, Ottawa 26, Florida, Montreal 25, NY Rangers 24 (nujorklased on uuel ringil).

Chicago Blackhawks sai pidama 49 hooajal kui uuesti kannu vôitis 2010.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Veebr 2019, 02:34

Maple Leafs ja Auston Matthews sôlmisid kokkuleppe, et ameeriklane jätkab 5 aastat Toronto eest ja talle makstakse selle eest 58.17M.

Ah sa mait, see on veidi üle 11M per hooaeg. Pole paha.

54M sellest summast on signing bonused. Ehk siis esimesel kahel aastal on tal palk 700 000 ja bonused 15.2M. Kolmandal aastal on palk 750 000 ja bonuseid 9.7M. Viimasel kahel aastal on palk 7.2M ja boonuseid ka 7.2M.

Matthews teenib pisut rohkem kui Tavares, kelle honorarid on 11M. Alla jääb ta aga Connor McDavidile, kes kasseerib hooajal 12.5M.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2019, 00:17

Heakene küll, Par Lindholmist loobumine oli ok, aga Nic Petan, kes tema eest vôeti? Kesse mees on? 50+ mängu NHLis Jetzis. Sel hooajal pole jääle üldse jôudnudki.

Ilmselt on ta otsejoones Marliesi môeldud, lihtsalt GM Dubasel oli vaja rootslasest lahti saada.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Mär 2019, 18:28

Varupuurivaht Garret Sparks sai aasta oma kontrahtile lisa. Leafsile läheb ta maksma 0.75M.

Bostoni bad boy Brad Marchand on tôsiselt Torontot trollimas seoses sellega, et Leafs ja Mitch Marner otsustasid lepingu läbirääkimised lükata hooaja lôppu. Marchand käis välja, et see saab olema 12M per hooaeg. Leafs ütles, et ei ole.

Aga Marchand on Toronto kihama ajanud nagu sipelgakuhila. Nad ei oska Marchandi puhul seisukohta vôtta. Eelmine hooaeg lakkus Marchand Komarovi, sel hooajal topib nina suisa finantsasjadesse. Laia haardega mees igatahes.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 16 Apr 2019, 16:22

Mônel mehel on aju asemel käsn. Nagu Nazem Kadril. No kuidas teisiti arvatak kui mees teeb nii tähtsal ajal mingeid seatempe, mis vôivad meeskonnale komistuskiviks saada. Nagu Jake DeBruski pähe crosschekkimine.

Toronto araablane peab oma meeskonna toimetamisi pealt vaatama niikaua kui kestab esimene ring.

See ei ole tal muuseas esimene kord. Eelmine aasta sai ta 3-mängulise keelu Bruinsi Tommy VVingelsi poordi litsumise eest.

Issanda loomaaed on ikka kirju.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 23 Apr 2019, 19:26

Meenutus kuue aasta tagusest :To vs :B seeriast. Never, ever do that again, Toronto.

http://www.espn.com/nhl/story/_/id/2319 ... aple-leafs

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Apr 2019, 17:02

Paraku, they did it. Again. Langes viimane Kanada meeskond.

Maple Leafs on ikka tôsine saast kui nad seda tahavad. Ma imetlen Leafsi fännide hingejôudu. Kristuse Kolgata tee ei olnud ka nii masendav kui Maple Leafsi fänni elu.

Stanley karikajooks seega jällegi all american.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Apr 2019, 18:57

Toronto on Toronto. Selles linnas tähelepanu all olemine on lausa ebainimlik katsumus. Ja kuna Maple Leafs viskas varakult kahvli nurka, siis loomulikult arutatakse seal juba seda, et kui kaua coach Babcock veel tüüri juures on.

GM Dubas oli esimene, kes vaevalt 48h peale kabelimatsu andis môista, et tema on see, kes on Leafsi hävingus peasüüdlane. Noobel noormees see Dubas. Aga kui temalt pinniti Babcock kohta, siis vastas ta niimoodi, osundan:

"I think with how fluid the situation is I wouldn’t give any guarantee to anybody in our whole organization, starting with me. We’ll do what we think is best and we’ll let you know when we know."

Ja sellest lausest osatakse juba välja lugeda, et kuigi esialgu front offices miskit ei muutu, siis Babcock "is facing uncertain future for the first time in career" :D

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 30 Apr 2019, 01:38

Vasta