Toronto Maple Leafs

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Toronto Maple Leafs

Postitus Postitas Huroon » 01 Juul 2019, 01:05

Dave Hakstol, hiljutine Flyersi peatreener, on taas NHLis. Ta palgati äsja maple Leafsi Mike Babcocki abiliseks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2019, 01:29

Jason Spezza olevat kunagi öelnud, et ükskord mängib ta jäähokit kasvôi tasuta. Täna on see vaat et täide läinud, sest Toronto sai ta endale 0.7M eest per hooaeg.

Aga samas miks mitte lôpetada oma karjäär Maple Leafsis ja kodulinnas. Teadjamad arvutasid juba kokku, et Spezza on karjääri jooksul teeninud 87M, pensioniks piisavalt.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2019, 01:44

Nikita Zaitsevi soov ära treidida sai täidetud. Ta pandi pakki koos Connor Browni ja Michael Carconega ning postitati Senatorsi.

Ottawa andis Torontole Cody Ceci ja Ben Harpuri.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 30 Sept 2019, 20:47

Mitch Marneri 6-hooajaline leping ja sellega kaasaskäivad 65M honorarid on selline asi, mida peab lihtsalt tagantjärgigi ära märkima. See oli ju selle hapukurgihooaja nael.

Teadjamad oskavad öelda, et Marneri ELC-le järgnenud leping on väärtuses liiga teine. Ääremängijate arvestuses. Selle AAV on 10,9 M hooajal. Vaid Panarin sai enam - 11,6 M.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Okt 2019, 18:41

Maple Leafs sai endale kapteni. Järjekorranumbriga 25. Jube kaua vôttis neil aega, kolm hooaega tegutseti ilma, peale seda kui Dion Phaneuf lahkus.

John Tavares on niisiis see väljavalitu. Ega ma kedagi teist ei näinudki sellel kohal. Vahepeal oli variant, et Auston Matthews vôib selle au osaliseks saada, aga tema tragikoomilised seiklused hapukurgihooajal Arizonas tômbasid sellele kriipsu peale. Noormehel jätkub hetkel môistust vaid umbjoobes püksid rebadele lasta. Oli teisel vist tahtmine naisterahva ees liputada. Aga tänapäeval kvalifitseerub see ahistamiseks.

Sirvisin eile Toronto ajakirjandust. Paistab nii, et coach Babcocki ja GM Dubase vahelt on must kass läbi lipsanud. Ja president Shanahanil on juba kannatus katkemas. Sellest vôime me aru saada, et Babcocki viies algav hooaeg (leping on tal 8 hooaega) vôib jäâda tema viimaseks kui taas play offis esimeses ringis pudenetakse. Shanahani plaan oli 8 aastat, rebuildingust Stanley karikani.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Okt 2019, 02:46

Toronto hooaja algus meenutab ameerika mäge. Stabiilsusest on asi kaugel ja galaktikud (staarmängijad) ei mängi alati oma vôimete kohaselt. Babcock ei suuda kuidagi kaitseliine vettpidavamaks muuta ning varukollkipper Hutchinson on nii nagu ta on. 2 mängu, 2 kaotust ja 10 sisselastud kolli.

Ja et elu veel keerulisem oleks, selleks murdis kapten Tavares sôrmeluu eile. Kahe nädala pärast on ülevaatus, aga ma arvan, et tema paus vôib minna pigem sinna 3-4 nädala kanti.

Vasta