Dallas Stars

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Dallas Stars

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018, 18:10

Vanameister Roman Polak on nüüdsest Texases. Aastaks ja 1.3M eest.

Valeri Nichushkini uus leping on aga 2 aastat ja 5.9M.

Blake Comeau omakorda 3 aastat ja 7.2M.

Kollkipper Anton Khudobin 2 aastat ja 5M

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Juul 2018, 02:17

Stars jôudis kokkuleppele oma noore ründaja Devin Shorega. Kontraht on 2 aastat ning 4.6M.

23-aastane mängija, kes sai kirja 11G + 21A, paistab silma sellega, et teist hooaega järjest mängis ta kôik 82 mängu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Juul 2018, 00:56

Mattias Janmark sai lepingu aastaks, 2.3M eest. Tulemusega 19G + 15A lôpetanud edurivimees suutis niisiis Dallase brassi kôhklused lôpetada. Tatavasti läks üle-eelmine hooaeg tal täienisti aia taha pôlvevigastuse tôttu

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Nov 2018, 22:19

Enne kui Hainsey ja Pominville oma 1000 mängu puhul champagnet manustasid, tegi seda Jason Spezza kaks päeva varem, 30. oktoobril.

Enneolematu, ühe nädala sees 3 meest :Plaks .

Hetkel on neid 1000 mängu klubi mehi liigas tegutsemas kokku 20.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Dets 2018, 16:55

Dallase tegevjuht Jim Lites on väga otsekohene mees. Ja sônu ta ei nämmuta, kui vaja siis puistab ka vängemaid üle huulte. Nagu näiteks eile.

“They are f---ing horse-----, I don’t know how else to put it,” Lites told to The Dallas Morning News. “The team was ok. But Tyler Seguin and Jamie Benn were terrible.”

Aye.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Jaan 2019, 23:12

Stars tegi Ducksiga väikese vahetuskauba.

Kaliforniast toodi endale Andrew Cogliano, 31-aastane ründaja, cap hitiga 3.25M, hooaja statistika 3G + 8A. Texasest liikus vastassuunas Devin Shore, 24-aastane tsenter, cap hitiga 2.5M, hooaja statistika 5G + 12A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Jaan 2019, 15:58

Huroon kirjutas:
29 Dets 2018, 16:55
Dallase tegevjuht Jim Lites on väga otsekohene mees. Ja sônu ta ei nämmuta, kui vaja siis puistab ka vängemaid üle huulte. Nagu näiteks eile.

“They are f---ing horse-----, I don’t know how else to put it,” Lites told to The Dallas Morning News. “The team was ok. But Tyler Seguin and Jamie Benn were terrible.”
Ei, seekord tegevjuht midagi ei sellist ei korranud. Sest eelmine kord läks asi viraalseks ja tänapäeva padudemokraatias ju ei tohi otsekohene olla. Aga tema sônad kehtivad ka kuu aega hiljem.

Stars on (jälle) kaotanud 4 kohtumist järjest. Ja suutnud vaid 3 litrit vastaste puuri ponnistada. Selles seerias on ka pisuke väravapôud, kokku 130 min. 21 sek.

Omanik Tom Gagliari peaks vôtma käsile meetmed oma tähtmängijate vastu. Iga punktita mäng vôrdub x summa nädala palgast maha. Vôi midagi seesugust. Noh, ilmselt ei ole see vôimalik, aga midagi tuleb peale hakata kui kokku kümneid miljoneid maksvad staarikesed on ühtäkki unustanud, miks neid meeskonda palgati. Ei ole ju vôimalik, et Dallas jätkab mingi 0.8 kolli resultatiivsusega mängus :D

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Jaan 2019, 04:12

Olgu siis siinkohal ära mainitud, et 2020 Winter Classic toimub Dallases. Cotton Bowl staadiumil on vastamisi Dallas Stars ja Nashville Predators.

See vist on esimene kord kui Talveklassika suundub subtroopilisse kliimasse. Oleks siis vôinud ka asjakohase nime panna. Bettmanni fantaasiad muutuvad juba naeruväärseks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Jaan 2019, 00:06

D-man Jamie Oleksiak on pôrkega Pittsburghist tagasi Dallases. Penguinsile anti tema eest tulevase drafti 4 ringi valik.

Oleksiak on Dallase enda draft aastast 2011 (1 ring). Kuna Penguinsil kipub neid sinise liini mehi üksjagu üleliia olevat, siis leitigi, et on paras aeg mehest lahti saada.

Detsembris 2017 oli tehing täpselt vastupidine, Penguins andis toona Starsile 4 ringi valiku Oleksiaki eest.

Vasta