Tampa Bay Lightning

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Tampa Bay Lightning

Postitus Postitas Huroon » 02 Apr 2018 14:37

Boltsi tegemised on muutunud karvavôrd kahvatumaks. Ei tea, kas sellepärast, et käes pôhihooaja lôpusirge ja sellest tulenev vâsimus vôi uinutavad nad niisama vastaseid, et play offi kaarte segada.

Aga see, et Steven Stamkos on vigane, on fakt. Coach Cooper ei kostnud täna midagi täpsemalt ja ka Tampa Bay ajakirjandus on uudiste ootel.

Stamkos has been dealing with what he called a nagging injury that kept him out of Tampa Bay’s game March 26 versus Arizona, the first game he’s missed all season. It’s unknown if this latest injury that forced him to leave the game against the Predators is the same one that kept him from the Arizona game.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Apr 2018 14:46

Coach Josh Cooper on juba praegu Boltsi ajalugu. Tema arvel on nüüdsest 240 vôitu. Ja seda on ühe vôrra rohkem kui ekstravagantsel legendil John Tortorellal omal ajal.

Rookie Yanni Gourde on saanud sel hooajal kokku 61 punkti. Sellega asub ta Boltsi kôikide aegade rookie edetabelis teisel kohal. Vaid punkt on veel puudu, et sättida end esimesele kohale koos Brad Richardsiga, kui saab teisegi punkti, siis seda parem. Kolm mängu veel jäänud, no ehk ônnestub.

Loomulikul ei tohi ära unustada, et frantshiisi hooaja punktirekord sai purustatud, see oli seni 108 punkti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Juun 2018 01:12

Kollkipper Peter Budaj on mees, kes peab järjekindlalt ühest mandri otsast teise kolima. Poolteist aastat tagasi tuli ta Tampasse Los Angelesest ja nüüd liigub ta sinna jälle tagasi. Bolts sai Kingsilt tema eest ründaja Andy Andreoffi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Juun 2018 23:10

Bolts tintis kollkipper Lou Domingue kaheks aastaks. Honoraridega 1.15M per hooaeg.

Samal ajal otsustati, et Chris Kunitz vôib minna vabaagendiks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Juun 2018 00:41

J.T. Miller jôudis Boltsiga kokkuleppele, et leping pikeneb 5 aasta vôrra ja summas 26.25M.

Rangersist kaubeldud Miller mängis Tampa eest 19 mängu ja sai kirja 18 punkti (10G + 8A). Kogu hooaeg nägi välja selline - 23G + 35A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 19:00

Ryan McDonagh kirjutas alla lepingule 7 aastaks ja kasseerib sisse 6.75M aastas. GM Yzerman paneb suuri lootusi veebruaris endale kaubeldud Rangersi meestele.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Juul 2018 17:04

Cedric Paquette jääb veel aastaks Tampasse ja talle makstakse selle eest 1M.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Juul 2018 17:04

Erik Karlssoni saaga on vôtmas konkreetsemaid tuure ja ilmselt kostub peagi ka uudis, kuhu ta siis lôpuks kaubeldakse. Darren Dreger teab rääkida, et Lightning ja Senators on omavahel diilini jôudmas. Kolmanda osapoolena lisandub Rangers, kuna Boltsil on vaja finantsiliselt vaba ruumi. Ta pakub, et Ryan Callahan siirdub Rangersisse.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Juul 2018 01:40

Tampa andis Nikita Kucherovile 8-aastase ja 76M maksva lepingu. Nii et Kucherov (9.5M AAV), Stamkos (8.5M) ja Hedman (7.8M) on järgnevatel aastatel Boltsi frantshiisimängijad.

Ja Tampa on jätkuvalt Karlssoni diili vormistamas. Hetkel on neil 65M järgmiseks hooajaks mängijate all.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Sept 2018 17:41

Horror terror megakiller uudis Tampa palmide alt. GM Steve Yzerman pani ameti maha.

:o

Nii see on. Tema koha vôtab sisse abimanager Julien BriseBois. 41-aastane manager, kes juba mitu aastat Boltsis tegev.

Mis siis Yzermani otsuse taga on? Ta küll jätkab vanemkonsultandina, aga märgid näitavad, et vôib-olla sai tal villand ja ta liigub tagasi Detroiti. Kôik need 8 hooaega on ta Floridas elanud üksi, samal ajal kui pere elab Detroitis.

Sahistatakse ka, et Detroiti GM koht saab ehk peagi vakantseks. Sel juhul oleks ülimalt loogiline, et Yzerman selle üle vôtab.

Kunagine legendaarne mängija ise on poetanud, et tema eesmärk Tampasse tulles oli 5 aasta jooksul vôita Stanley Cup. Kahjuks see ei ônnestunud ja ta on pettunud. Jôuti küll karikafinaali ja kaks korda ka konverentsifinaali, mis iseenesest on väga tubli tulemus. Aga ihaldatud karikas jäi paraku kättesaamatuks.

Vasta