Tampa Bay Lightning

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Re: Tampa Bay Lightning

Postitus Postitas manalamees » 20 Jaan 2019, 21:30

vinny lecavalier oli ryndaja.ta kandis sellist numbrit nagu #4. see on pisut ebatavaline.mis numbritesse puutub,siis omaaegsetes argentiina vutikoondistes jagati numbreid t2hestikulises j2rjekorras.ntx osvaldo ardiles m2ngis #1 s2rgis,olles ka ryndaja.aga mis :Tampa punktidesse puutub,siis see on julm.kui nad samas vaimus edasi kytavad,tuleb neil 130 + kokku.valge maja ja donald trumpi visiit tundub juba praegu garanteeritud olevat :shock:
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 22 Veebr 2019, 20:37

Nikita Kucherov sai juba 100 punkti täis sel hooajal. Selleks kulus tal 62 mängu. Seda on vaid 1 mäng rohkem kui omal ajal Mario Lemieuxil, eelmisel sajandil, hooajal 1996-97.

Hooajast 1993-94 saadik on see üldse kuues kord kui keegi saab täis sada punkti 62 vôi vähema mänguga. Teised tegijad sama näitajaga : Lemieux 1995-96 & 1996 - 97, Jagr 1995-96, Francis 1995-96, Gretzky 1993-94.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Mär 2019, 16:32

Tampa Bay jôudis vôiduni n°50. Selleks läks tarvis 66 mängu.

Seda annab seedida. See on väga väljapaistev tulemus. NHLi rekordi kordamine, sest 1995-96 tegi seda Detroit. Ja ongi kôik.

"As we've been winning here, I don't know if we're fully aware all the time," Lightning coach Jon Cooper said. "A lot of these things I find out in the media scrums."Our senior advisor (Steve Yzerman) was on that (Red Wings) team, so it's probably good we didn't break that record. We just tied it."

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Mär 2019, 18:19

Kucherovil jällegi üks klubi rekord kummuli uisutatud. Eile kordas ta hooaja punktirekordit - 108 punkti - mis oli hooajast 2006-07 ja kuulus Vinnie Lecavalierile.

Stamkosel on veel puudu 1 värav, et pôrmustada samuti Lecavalierile kuuluvat rekordit, sedapuhku visatud väravate arvestuses. Stamkosel on täna neid koos 382.

Ega muud polegi Boltsi kohta kirjutada. Ilmselt lükatakse ümber veelgi rohkem rekordeid, neil ikka päris hullumeelne hooaeg käsil.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Mär 2019, 17:32

Tampa Bay Lightning on selline suverään tänavu, et vôib endale lubada vahelduseks NHLi rekorditega maadelda. Äsjane vôit Bruinsi üle oli numbriga 59 ja seda on Boltsiga koos suutnud teha kokku vaid 3 meeskonda liiga ajaloos. Aga floridalased on vôtnud eesmärgiks joosta kummuli absoluutne rekord - 62 vôitu/hooaeg - mis kuulub seni Detroiti nimele hooajast 1995-96. Viis mängu on veel jäänud.

Enne Detroiti tegi sama vägitüki ka Montreal hooaegadel 1976-77 (60 vôitu) ja 1977-78 (59 vôitu).

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Mär 2019, 17:40

Coach Cooper sai multiaastase kontrahti pikenduse.

Praegune kontraht lôppenuks koos selle hooajaga, aga et Cooper on teinud müstilise tulemuse 59 - 14 - 4, siis oli enam kui loogiline, et midagi kopsakat tuleb talle.

Nüüd jäâb üle vaid play offis edukalt edasi minna ja püüelda ihaldatud trofee poole.

Cooper sai pingibossiks 2013 ning nüüd on ta juba frantshiisi pikeima staazhiga peatreener. Samuti on tema arvel ka vôitude arv, hetkel 301 vôitu. Selle kuue hooaja jooksul on Bolts play offi jôudnud 5 korral ja 2015 jäi Stanley napilt saamata.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Apr 2019, 22:52

Huroon kirjutas:
26 Mär 2019, 17:32
Tampa Bay Lightning on selline suverään tänavu, et vôib endale lubada vahelduseks NHLi rekorditega maadelda. Äsjane vôit Bruinsi üle oli numbriga 59 ja seda on Boltsiga koos suutnud teha kokku vaid 3 meeskonda liiga ajaloos. Aga floridalased on vôtnud eesmärgiks joosta kummuli absoluutne rekord - 62 vôitu/hooaeg - mis kuulub seni Detroiti nimele hooajast 1995-96. Viis mängu on veel jäänud.
Kummuli joosta ei ônnestunud, vahepeal libastuti üks mäng. Aga 62 saadi lôpuks täis ja sätiti end kenasti Detroiti kôrvale annaalidesse. Bravo :Plaks

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Apr 2019, 22:51

Nikita Kucherov tänast mängu kaasa ei tee ja kindlasti ei aita see Boltsi nende hetkeolukorras. Kahju, et ta just sellisel hetkel vea tegi, mis pôhjustas 1 mängu keelu liiga poolt. See on vesi jakkide veskile.

Eelmises kohtumises Columbuse vastu rammis ta Markus Nutivaara määrustevastaselt poordi. Kasutu tegu, sest seis oli juba 1 : 5 jakkide kasuks. Aga eks seda juhtub ka parimatel.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Apr 2019, 22:48

Eales ei oleks arvanud, et mu järgmine postitus Tampa Bay aadressil on see, et nad on esimene meeskond alates liiga laienemisest 1967, kes vôidab pôhihooaja ja seejärel sviibitakse play offi esimeses ringis. Ja seda meeskonna poolt, kes sai play offi alles eelviimases voorus ja ônnega pooleks.

Bolts oli nagu välguga pihta saanud. Ja vôiks öelda, et ka valdav enamus hokisôpru täna.

Presidents Trophy ei tähenda absoluutselt mitte midagi järelhooajal.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 07 Mai 2019, 21:47

Endine GM Yzerman on taas Detroitis. Ja nüüd lahkub sinna ka abi GM Pat Verbeek. Nii see on, et edukad tandemid liiguvad alati koos nagu särk ja püksid.

Seega on üks peatükk Boltsi ajaloos lôplikult sulgenud. Miski kôhutunne ütleb, et GM Brisebois ja tema uus meeskond ei ole teps mitte samast puust, mis Yzerman & Verbeek.

Vasta