Boston Bruins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Boston Bruins

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2018 03:32

Mul on au olla isik, kes postitab Bruinsi postituse n°100. Ja postituse sisuks on Rick Nash, kellest sai päevapealt Bruin.

Rangers maksab edaspidi ka Nashi honoraridest 50% kuni hooaja lôpuni. See number ise on 7.8M.

Boston lähetas Rangersisse vastutasuks Ryan Spooner, Matt Belesky, prospekt Ryan Lindgren ning 2019 drafti 5 ring.

33-aastane Nashi tulemus tänavu on 18G + 10A.

Brian Gionta sôlmis äsja Bruinsiga aastase lepingu 0.7M eest. Kuni hooaja lôpuni. Ehk siis reaalselt saab ta 158 000$.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Veebr 2018 05:03

Tommy Wingelsi hooaeg ei ole just kôige sujuvama (7G + 5A), kuid ehk Bostonis leiab ta enda tavapärase vormi. Sest Bruin ta nüüd on.

Chicago oli nôud 2019 drafti tingimusliku valikuga.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Mär 2018 03:01

Pealevisete blokkimine on karm tegevus. Ka kangemadki mehed lahkuvad areenilt môranenud jalalabadega. Nii ka Patrice Bergeron, kelle pöialuud vaadatakse üle 2 nädala pärast. Niikaua tuleb Bostonil ilma temata läbi ajada.

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 06 Mär 2018 19:33

charlie mcavoy on kuu aega audis.seda ei olnud vaja,aga juhtus.ma olen alati 8enud,et kaitsjaid ei ole kunagi liiga palju,kuigi ehk kohati tundub nii.mis siis ikka,uus t2iendus nick holden ja rookie matt grzelckyk on olemas ja edasi.no problems
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 18:28

Jaroslav Halak, 2 aastat ja 5.5M.

D-man John Moore aga 5 aastat ja 13.75M.

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 31 Okt 2018 14:28

tegelikult uudiseid polegi.mitte midagi pole muutunud selles osas,mis puudutab resultatiivsust.on bergeron-marchand-pastrnak liin.kui sealt midagi tuleb (ja harilikult tulebki,hoolimata sellest,et k6ik pundid teavad,et see liin on vaja 2ra nullida),on k6ik ok.punkte lisandub ja puha.mingil m22ral toetab ka 2.liin (krejci-debrusk-heinen? v keegi muu,keda seal proovitakse).3s liin on nagu yksjalgv2rava majad.see on praegu pooleli,ehitusj2rgus juba mitmendat aastat.ma ei teagi,kes seal parasjagu olla v6iks ja vahet pole ka,sest sealt ei tule nagunii midagi.4.liin on tubli (kuraly-acciari-kesparasjagukatkipole).sealt v6iks isegi tulla,sest tahtmist ja loovust on,aga skilli pole,et see litter raamide vahelt l2bi saada.kaitses on saadaval 4 meest hetkel,mcavoy ja grzelcyk on katki,asenduseks kampfer(irw) ja jeremy lauzon.viimased 2 on 12 mintsa kaitsjad,mis ei ole hea.sest ylej22nud 4 peavad k6vasti rygama.tegelikult on valus vaadata,et vana halak peab tegema 42 seivi,et mingeid punkte saada.aga 7 milli mees tuukka rask enne novembri l6ppu tavaliselt vunkama ei hakkagi,nii et aega on.punktid tulevad,egas nad tulemata j22 :D :Õ
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 10 Nov 2018 17:31

viimane ponnistus :Vn vastu oli vahva.kuna seis oli 1-1,ehk mitte midagi erilist peale 1.kolmandikku ja mina pisut vindine selleks ajaks,ehk mitte midagi erilist,l2ksin tuttu.aga just siis,nagu kiuste,hakkas juhtuma.

hommikuks oli pilt selline- seis 5-8,minul pahane maks,mis n6udis vunkamiseks m6nd sanga :Õ ,bruinsi pressikonverents,kus 6igustatud p2rimistele a la miks nii ja mitte teisiti vastasid peatreener cassidy ja p2evakangelased halak ja rask isiklikult ja k6ik oli nagu oolrait.aga hiljem selgus,et rask v6tab aja maha mingiks ajaks.kuhu ta l2heb ja milleks,ei soostu keegi kommenteerima.tervislikud p6hjused ei olevat (loodame).seega,kuna midagi pole selge,peab lootma,et rask ei siirdunud ntx metsa v kuhugi raudtee kanti ja keegi ahl :VV laekub halakile n2dalavahetuseks appi.selge on see,et rask ei ole yldse m6tetega m2ngu juures,vaid kuskil mujal.nii ei saa ju rallit s6ita,hokist r22kimata :?
Pilt
Pilt

Vasta