Boston Bruins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Re: Boston Bruins

Postitus Postitas manalamees » 30 Jaan 2019, 15:55

:B 3s liin on reorganiseerimisel nagu juba aastaid on olnud.seda hetke,millal see maja valmis saab,minu silmad ilmselt ei n2egi.niisiis JFK ja donato saadeti tagasi ahl oma oskusi lihvima ehk arenema ja panused tehti peter cehlarikile slovakkiast ja trent fredericile,kes polnud varem tegusid teinud :B ridades.erilisi tegusid ei tulnud ka debyytesinemises,8 minutit etteastet,2 faceoffi,kerge ryselus brandon taneviga.ja kogu lugu.aga lapse vanemad olid rahul ja just see on k6ige olulisem.sellise numbri all nagu #82 ei saagi tegusid teha :D

Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 10 Veebr 2019, 21:36

Patrice Bergeron, 1000 mängu NHLis.

:Plaks

Quebeci linnast Lorettevillest pärit mängija on Bruinsil viies mängija, kes astunud üle tuhande mängu piiri. Varem on seda teinud Ray Bourque, John Bucyk, Don Sweeney, Wayne Cashman.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas pinku » 21 Veebr 2019, 03:07

Charlie Coyle :Mn :Right :B , Ryan Donato + 5.ringi valik :B :Right :Mn
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 30 Mai 2019, 17:06

kuna ma ei ole ammu millegi kallal vingunud,on tegu ilmselt minu laiskusega :) no ma seekord pigem isegi kiidaks,sest asjad pole sugugi halvad.ma ei peatuks pikemalt :B hooajaga teenitud kenadel bling-bling asjadel (ida meistri kannuke ja vimpel,mida saab sarikatele t6mmata) ega ka mitte v6imalikul autasul,millel oleks ka mingi v22rtus.

tahtsin lihtsalt 9elda-

:B 3.s liin on seoses charlie coyle ja marcus johanssoni lisandumisega komplekteeritud.see on selline v2gitegu,mida ma olen oodanud oma 10 aastat.seda liini pole tegelikult toimima saadud tsaariajast alates,isegi 2011 aastal oli see liin j6uetu.praegu see toimib (coyle,johansson,heinen).iseasi,kui kauaks.johansson ja heinen on suveks vabatmehed ja poleks ime,kui nad m6lemad kuhugi mujale peavad siirduma.rootslane on klaasist mees ja tervet hooaega ta ei pea vastu mingi valemiga.heinen peab vastu,aga temast pole suurt tolku.kahtlen siiralt,et ta 3 milli aastas v22rt on.aga seda ta sooviks,miinimum.niisiis,esialgu on k6ik selles liinis vahva.

:B 4.s liin on :Up ,umbes sama hea,nagu oma aja merlot-liin.need mehed olgu kinni makstud ja pisut juurdegi lisada :Dlr (kuraly,wagner,nordstrom,acciari).kui teised liinid ka niimoodi viitsiks,nagu need mehed,tuleks kannusid igale maitsele :)

kaitseliin ja :VV d on kiitust v22rt.6nneks on kaitses valida rohkem,kui kuue mehe vahel ja kui keegi l2hebki asjade k2igus katki,pole see katastroof.muidugi niikauaks,kui lisandub mingi seatte supersuckers v mis iganes ja mingi hea kaitsja endale v6tab

peatreener on hea ja noori m2ngijaid tuleb ka peale,tulevik pole paha

rohkem ma ei kiida.mcavoy ja carlo peavad j2rgmiseks h/a ks lepingu saama ja see on prioriteet nr.1. kui see korras,kiidan edasi.seniks :Õ
Pilt
Pilt

Vasta