New York Rangers

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: New York Rangers

Postitus Postitas Huroon » 01 Mär 2018 03:36

Rangers on pika ajalooga original six pack klubi. Aga ka sellise ajalooga klubil vôib tulla ette väljakutseid, mille ees nad varem polegi olnud. Näiteks see, et neil on sellesuvisel draftil rekordiline arv valikuid.

Kokku 10 valikut, neist 3 esimese ringi valikut.

Nagu ütles GM assistent Chris Drury, et üks asi on omada hunnik valikuid, hoopis teine asi on aga nendega ôigeid valikuid teha.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Mär 2018 22:57

Rangersil järjekordne pôrutuse ohver, aga seekord pole tegu mängijaga. Abitreener Lindy Ruff kukkus treeningul nii ônnetult, et lôi pea vastu jääd. Talle tehti kuklasse päris mitu ômblust isegi. Coach Vigneaulti sônul on vana visa vend ja ilmselt mône aja pärast jälle tagasi, aga hetkel pidavat ta veel kerges nokaudis olema.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Apr 2018 20:51

Ilmselt ei tulnud see paljudele üllatusena kui Ranger peale ebaônnestunud hooaega andis teada, et coach Alain Vigneault enam nende organisatsioonis ei tegutse. Rangersi poolt oli tegu väga noobli teoga, et mehel lasti hooaja lôpuni minna.

Vigneault muuseas ei ole kordagi sel hooajal endale tuhka pähe raputanud. Peatreener, kes oma vigu ei tunnista, ei saa aga Rangersi GM Jeff Gortoni printsiipide järgi pingiboss olla.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Mai 2018 00:27

Rangers otsustas peatreeneriks palgata senise Bostoni Ülikooli jäähokiklubi treeneri David Quinni.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 18:56

Vladislav Namestnikov sai äsja 2-aastase lepingu 8 miljoni eest.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Juul 2018 00:47

Coach David Quinni abilised kenasti paigas. Lisaks Lindy Ruffile on palgatud veel David Oliver ja Greg Brown. Oliver on viimased 11 hooaega tegutsenud Avalanches ja Brown 14 hooaega Bostoni kolledzhis. Aga omavahel on nad juba varemalt tuttavad ja ka mitmed korrad koos töötanud.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Juul 2018 00:51

Ründaja Jimmy Vesey sai kaks aastat lepingule otsa. Selle väärtus on 2.275M hooajal.

Läinud hooajal mängis Vesey kokku 79 mängu Rangersi eest, tulemus oli 17G + 11A. Kaks aastat tagasi hokiajakirjanike kisa ja kära saatel Rangersiga liitunud Vesey'st arvati, et tuleb ja lammutab. Seni pole ta paraku seda teinud. Vôib olla järgneva kahe hooaja jooksul teeb.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Juul 2018 00:40

Minnesota norralane Brady Skjei ja Rangers otsustasid enne arbitraazhi üksmeelele jôuda. 24-aastane d-man sai kohe 6-aastase lepingu maksumusega 31.5M.

2012 aasta draftivalikust on tänaseks saanud Rangersi posterboy ning jooksu pealt tehtava rebuildingu sümbol. Äsja oma ELC lôpetanud Skjei on juba mänginud NHLis 169 mängu. Läinud hooaja 82 mängus veetis ta jääl keskmiselt 21 minutit igas matshis ja hooaja lôppedes oli annaalides 4G + 21A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 31 Juul 2018 19:27

Jälle üks mängija arbitraazhikohtus vähem. Rangers sai Kevin Hayesi lôpuks aastaks ja 5.125M eest.

Hayes tegi oma parima etteaste läinud hooajal, 25G + 19A. 26-aastane mängija on Rangersi eest mänginud juba 4 hooaega, mille kogutulemus on 73G + 101A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Aug 2018 00:53

Ryan Spooner on järgmine, kes loetud tunnid enne arbitraazhi oma allkirja kontrahtile andis. 2 aastat ning 8M.

Spooner saadi Bostonist Rick Nashi diiliga. 20 mänguga Rangersi eest viskas ta 4 kolli ja andis 12 resultatiivset söötu.

Rangers jôudis kokkuleppele kôigi nelja arbitraazhi kaevanud mängijaga. Kaheksa päeva jooksul.

Vasta