New York Rangers

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: New York Rangers

Postitus Postitas Huroon » 14 Jaan 2020, 00:08

Täiesti valesti arvasin. Kuningas on puutumatu (vähemalt praegu). Hoopis bulaaria päritolu Aleksandar Georgiev on see, kes peagi mône tehingu nupuks saab. Vaat nii.

Elliotte Friedmani sônul on Rangersil tulekul paar head kaitsemängija prospekti, mistôttu nad vôivad endale lubada ühe väravavahi äraandmist.

Georgiev on mängunud sel hooajal 20 mängu, tulemuseks 10 - 9 - 1, GAA 3.17, tôrjeprotsent 90.9

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2020, 00:24

Kole lugu juhtus eile Rangersi mängijate Buchnevichi ja Shestjorkiniga. Nad sattusid autoônnetusse. Kôrvalistmel olnud Buchnevich sai korralikult raputatud, aga midagi hullu ei paista esialgu olevat tuvastatud ja ta on d2d staatuses. Shestjorkinil nii hästi ei läinud, roolikeerajana sai ta tugevama matsu ja tal on ribid katki. Laatsaretiperiood pikem ja 2 nädala pärast vaadatakse, mis edasi saab.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2020, 00:27

Chris Kreider jääb edasi New Yorki. Vähemalt veel 7 aastaks. Honorare kasseerib ta igal hooajal 6.5M.

28-aastane F on kogu karjääri Rangersi ridades mänginud. Sel hooajal on ta tulemus 24G + 21A.

Kreider seega tulevase Rangersi (sest nad ju veel rebuildivad) üks sambaid.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Mär 2020, 02:56

Leping käes ja kohe haiguslehele. Chris Kreider pole selles suhtes ainuke. Aga paraku niiviisi vôib ka parimatega juhtuda.

Pôhjuseks on purunenud jalaluu. Ja nagu see sel puhul ikka - tänu blokeerimisele. Uisusaabaste tootjad vôiks nüüd veidi nuputada, kuidas oma tooteid slapshotikindlateks teha. See vigaste kuhjumine blokeeritud visete tagajärjel kasvab juba üle pea.

Rangers, kes vahepeal tegi vôiduseeriat ja sättis ennast play offi pretendentide hulka, on juba teise môru pilli sunnitud alla neelama. Shestjorkini ribid ja Kreideri jalaluu vôivad tänavusele ponnistusele matsu anda.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 09 Mär 2020, 20:10

Rangers on nii rahul oma general manageri toimetamistega viimasel kahel hooajal, et mehele anti kohe kontrahtipikendus. GMi abi sai ka oma pikenduse. Mis numbritesse puutub (honorarid jms), siis selle koha pealt on vait nii Elliotte Friedman kui NY Post.

Niisiis on GM Jeff Gorton lähiaastatel Rangersis edasi tegutsemas koos oma abilise Chris Druryga. Gorton on organisatsioonis aastast 2007 saadik, alguses skaudina, aga juba 2015 sai GM pagunid.

Vasta