Foorumiga edasi

Ideed ja ettepanekud, üldinfo, teadaanded

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Foorumiga edasi

Postitus Postitas pinku » 30 Dets 2017, 23:52

admin alias vibu võiks 1.jaanuaril selle ära teha, et kustutab need liikmed, kes pole alates 01.01.2017 foorumit külastanud. Aitäh!
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 10 Okt 2019, 13:11

Alates 01.11.19 lõpetab foorum vähese huvi tõttu tegevuse. Suured tänud kõigile kes osalesid selles projektis.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 10 Okt 2019, 17:23

Edaspidiseks suhtlemiseks on erinevaid võimalusi. FB tegelased võivad seal kohtuda. Telegram-is on olemas Hoki foorumi grupp.
Kutsed sinna on saadetud kõikidele, kelle number mul olemas oli. Kes pole kutset saanud, on numbrit vahetanud või kelle kontakte mul pole aga soovivad liituda - andke teada.

Respekt adminnile, et nii kaua viitsis selle asjaga tegeleda. :Up
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 10 Okt 2019, 19:33

suurimad t2nud vedajatele ka minu poolt.oli koht,kus aega veeta.meeldivalt aega veeta.iga asi,sealhulgas ka inimene,saab eksisteerimiseks teatud aja ja mitte sekunditki rohkem.kui ma tunnen,et mul endal on piisavalt tulevikus veel tahtmist,ehk liitun mobiilsemaks saades ka tulevikuprojektiga.aga kas yldse v millal,seda teab vaid aeg.olid meeldivad 9 aastat heas seltskonnas.sygav kummardus tegijatele.samuti ka k6igile neile,kes viitsisid midagi kirja panna v siis kirjapandut lugemagi.

cheers

manalamees
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks

Postitus Postitas kane » 11 Okt 2019, 20:28

Taandusin küll passiivseks lugejaks, kuid see ei tähenda, et ma ei hindaks admini, Sensi ja flaieri panust foorumi vedamisel nende aastate jooksul. Kindlasti ei olnud lihtne ja kõik see tuli millegi arvelt. Suur kummardus ja soe käepigistus!

Lisaks tänusõnad kõigile neile liikmetele, kes 9 aasta jooksul rohkemal või vähemal määral eri aegadel foorumisse sisu toomisel panustasid :Tänan

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Okt 2019, 20:51

Foorum kestab edasi. Kaks inimest vôtavad asja üle. Admin on edaspidi senior consultant.

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 16 Okt 2019, 13:32

Foorum kestab edasi. Kaks inimest vôtavad asja üle.
kes need 2 on?

Ühesõnaga kirjutage kõik ideed siia.
Keegi kirjutas,et ise ei tee ja teistele ei anna, aga see pole päris nii, olen alati teistele võimaluse andnud.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 16 Okt 2019, 13:56

Väga kena, admin, siis kirjutanudki nii. Siis on segadust vähem. Nagu näed, siis hakkas huroon ka oma loomingut tegema. Vähemalt admini avalikul väitel, pole ta sellist õigust kellelegi pakkunud.

Copy admini tänsest FB sõnumist mulle:

Sõnum kl 13.10: "minuga ei ole keegi arutanud seda hurooni hallatavat foorumit" Saab seda kahte moodi mõista? Nii et vähemalt sellest väitest on võimalik oletada üht. Keegi valetas: 1. oli see huroon, kes postitas, et foorum jätkab "Kaks inimest vôtavad asja üle. Admin on edaspidi senior consultant." (luba selleks pole antud); 2.valetab üks teine persoon, kes tegelikult ikka andis loa. Leppige see omavahel kokku ja andke üldsusele ka teada.

Et jälle pinku peksa ei saaks kellegi teise asemel.

Minu ettepanek: foorumi jätkamist otsustavad inimesed, kes on aastate jooksul siia raha alla pannud. Adminil 3 häält teiste vastu, sest tema rahakotile on foorumi pidamine mõrv olnud. Sens ja flaier 2 häält. Ülejäänud: pinku, mana, rio, kukoc, pens..., kane, pläk (äkki unustasin kellegi?) - kõik 1 hääl. See ei tähenda, et foorumi ülevõtja ei võiks olla huroon (ühes oma salapärase kaaslasega) - kui nii otsustatakse.

Hetkel tiksub kell 1.novembrit ....
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 16 Okt 2019, 14:14

Et jälle pinku peksa ei saaks kellegi teise asemel.
vahest on peks kasulik :D
Minu ettepanek: foorumi jätkamist otsustavad inimesed, kes on aastate jooksul siia raha alla pannud. Adminil 3 häält teiste vastu, sest tema rahakotile on foorumi pidamine mõrv olnud. Sens ja flaier 2 häält. Ülejäänud: pinku, mana, rio, kukoc, pens..., kane, pläk (äkki unustasin kellegi?) - kõik 1 hääl. See ei tähenda, et foorumi ülevõtja ei võiks olla huroon (ühes oma salapärase kaaslasega) - kui nii otsustatakse.
rahakotile on foorumi pidamine mõrv olnud
päris mõrvaks seda pidada ei saa aga üle 1K on läinud küll
Ülejäänud: pinku, mana, rio, kukoc, pens..., kane, pläk (äkki unustasin kellegi?)
huroon on kindlasti väärt 1 häält
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 16 Okt 2019, 14:19

"huroon on kindlasti väärt 1 häält". Nõus. Kui boss nii ütleb. ;)

"päris mõrvaks seda pidada ei saa aga üle 1K on läinud küll!" ----- sorry. jah, ma aeg-ajalt kipun unustama, et foorumis on keegi veel rikkam kui mina. See summa olnuks mõrv minu rahakotile :D
Pilt

Vasta