Vegas Golden Knights

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Vegas Golden Knights

Postitus Postitas Huroon » 25 Mai 2018 23:17

Tänavune Stanley Cup finaali vôiks isegi nimetada George McPhee finaaliks. Sest lisaks tema koostatud Golden Knightsile on Capitalsi ridades koguni 12 mängijat, keda McPhee isiklikult draftinud. Alates Ovetshkinist ja lôpetades Holtbyga.

https://www.tsn.ca/mcphee-on-knights-ca ... -1.1095231" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Mai 2018 18:35

Niiviisi (puust ja punaselt) pani McPhee selle Vegase puzzle kokku.

http://www.espn.com/nhl/story/_/id/2357 ... y-pick-nhl" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 18:16

D-man Nick Holden veedab järgnevad 2 aastat Nevadas. 4.4M eest.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018 18:45

Ma ei oska öelda, kas Paul Stastny on just see ôige mees, kes lahkunud James Neali asemele asub. Ju vist on kui Vegas talle 3 aastat andis koguni 19.5M eest.

Ryan Reavesi leping pikenes 2 hooaja vôrra ning pangaarve paisub 5.55M jagu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Juul 2018 01:43

Colin Miller, Vegase 25-aastane d-man sai äsja endale uue kontrahti. 4 aastat ja 3.8M igal hooajal.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Juul 2018 02:13

Vegas ja Marc-André Fleury teevad koostööd ka järgnevad kolm aastat, mille jooksul Golden Knights pärjab mängija 21M dollariga.

Fleury tassis nad finaalini. Nii et ta on need miljonid igati ära teeninud.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Aug 2018 19:16

Milline oleks olnud Vegas ilma Billy Karlssonita? See mees osutus täielikuks pärliks meeskonnas. Loodan, et äsjane 1 aasta ja 5.25M on vaid selline vaheleping kuniks osapooled omavahel pikemaks perspekstiiviks kokkuleppele jöuavad.

Rootslane tassis Vegast läbi hooaja, kôigepealt 43G + 35A ja siis paly offis 7G + 8A. Kui ta algaval hooajal samamoodi pôrutab, siis ilmselt pakub GM McPhee midagi vägevamat.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 07 Sept 2018 18:04

Ah sa mait. Järjekordne mängija on patustanud keelatud ainetega. Ja sai selle eest 20-mängulise keelu. Tegemist on Vegase d-maniga, kel nimeks Nate Schmidt.

Schmidt vôib kaasa teha treeninglaagri, kui hooajaeelsetel ja hooaja alguse mängudes ta osaleda ei tohi.

Schmidt ja Golden Knights avaldasid protesti, sest see "mikroskoopiline jääknähe", mis pahandust tekitas, sattus mängija organismi "ilma tema teadmata vôi kogemata".

Süütuse presumptsiooni austades ma siia midagi rohkem ei lisa, aga Vegas ei oleks pidanud midagi nii rumalat avaldama.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Sept 2018 19:25

Vegas tegi hooaja alguseks kohe mônusa paugu ja kauples endale Montrealist Max Pacioretty. Tema eest anti ära Tomas Tatar, prospekt Nick Suzuki ja järgmise aasta drafti 2 ring.

Et Pacioretty saaga Canadiensis lôppemas, sellest oli aimu juba väga ammu. Et ta aga Vegases maandus, on mônevôrra üllatus. Samas, see on ju GM McPhee ;) . Ja eks coach Gallanti käsi oli ka siin mängus, oli ta ju Montreali abitreener kunagi ja teab Paciorettyt hästi.

Kôigile neile meelehärmiks, kes lootsid näha Paciorettyt tuleval suvel vabamehena - mees on juba läbi rääkimas oma kontrahti pikendust Vegases. Nii väidab vähemalt Marc Bergevin. Sel suvel läks just selle tôttu metsa diil Kingsiga, kuna Pacioretty keeldus lepingupikendusest.

Pacioretty viimast hooaega illustreerivad numbrid 17G + 20A. Tôsi, ta mängis pôlvevigastuse tôttu vaid 64 mängu. Aga sellegipoolest oli see päris ehe tagasimineks vôrreldes nelja viimase 30+ väravaga hooajaga.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Sept 2018 17:50

Pacioretty leping on 28M ja 4 hooaega.

"He can score goals, he's a productive player, he brings speed, he brings some size and he fits our club,'' Vegas general manager George McPhee said. "He fits the personality of this club. He's a very good two-way player. He can play in a lot of different situations.''

"We've added a couple of players in Stastny and Pacioretty that are very good two-way players, very good character people,'' McPhee said. "I hope we're a better team than we were last year.''

Vasta