Karuks istus vangitornis ...

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Karuks istus vangitornis ...

Postitus Postitas pinku » 08 Dets 2016, 15:29

Kui kedagi kotib, siis Eesti Jäähoki Liidu kodulehel algab Eesti läbi aegade parima ja asjatundlikuma hokikommentaatori Tiit Karuksi kommentaaride seeria. Esimesena tuleb juttu KHL-i lahingutest Tondirabas. Veel üks põhjus meil hingusele minna.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Re: Karuks istus vangitornis ...

Postitus Postitas Huroon » 08 Dets 2016, 23:49

No las ta siis jahub sellest KHList kui see talle nii südamelähedane on. Ei koti absoluutselt. Ei kavatse ma ka hingusele minna. Sina vôid seda teha küll, tahad ma reserveerin sulle Ridala uuel kalmistul koha (mul seal üks krunt olemas)? :D

No mis valu sul selle foorumi hingevaakumisega küll on. See on küll pooleldi koomas, aga samas parajalt die hard. We never ever give up.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 09 Dets 2016, 01:45

Aih, see oli nali huroon. Aga mul on just sinu tarbeks nalja tehes alati vasak käsi üleval --- silmad kehvad? praegu ka on üleval. Ei näe või? :D

Mind ka ei koti KHL nagu ka paljud teised teemad ( a la igasugused fantasyd jne) --- aga ega need seepärast pea kajastamata jääma. Postituse point oli ikka , et tähelepanu juhtida sellele vähesele, mida Eestis hokist kirjutatakse. Ja seda võiks foorumis rohkem ka teha. Ega ma jõua ka kõike jälgida ;)
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Dets 2016, 03:20

Meil on väga erinevad naljasooned. Eesti jäähoki käekäigust vôiks rohkem muidugi kirjutada, jäägu see kodueestlaste ôlule, kes asjale lähemal. Siinse foorumi pagulased on selleks liiga kaugel.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 10 Dets 2016, 20:14

Nõus. Aga see inimene, kes kirjutab, võiks asjadega kuidagi kursis ka olla. Mina ei ole. Foorumi alguses olid siin tüübid, kes asjale - jäähoki Eestis - väga lähedal olid, aga kahjuks taganesid meie nhl-i meelsust peljates. Sellest on tegelikult kahju.
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 11 Dets 2016, 22:11

mis mure härra karuksiga on? tore,et ta ikka veel elu-tervise juures ja kirjutab.vanaks hakkab muidu jääma teine.kirjutab ja ei kirjuta ka.mingil öösel,kui ma olin ennast seaemaks joonud,vestlesin sven kivisildnikuga,kes ka kirjutab.kivisildnik arvas,et ma vôiksin ka kirjutada.vôin muidugi,aga kirjutamiseks on vaja toimivat ideed.mul pole veel karuksi vaimu peale tulnud.ilmselt tuleb,kui mul on aega vanaduspôlves.artiklit lugesin,tänud soovitamast.ja mis puudutab eesti hokist kribajaid,siis mul on siiralt kahju,kui kardavad.aidata neid ei oska kahjuks :Ei tea
Pilt
Pilt

Vasta